Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Cobra - Interview s Lynn a Richardem, 3. května 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Květen 2016 08:39
Lynn – Vítám vás u našeho měsíčního Cobrova interview. Hostiteli jsou dnes Lynn a Richard. Našim cílem je informovat, vzdělávat a připravovat na přicházející změny. Prosím, pamatujte na to, že nikdo nezná všechny odpovědi. Klíčem musí být vaše vnitřní vedení, jděte vždy za tím, co s vámi rezonuje…
Celý článek...
 
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 6 - PARTNERSTVÍ S BOHEM PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Duben 2016 21:29

Milí přátelé,

máme velikou radost, že se nám, ve spolupráci s nakladatelstvím Wikina, podařilo připravit pro vás, Kryonovy příznivce, pro širokou duchovní veřejnost, další Kryonovu knihu, již šestou v pořadí a že vám můžeme oznámit, že

                   ve středu, 6.4. 2016, vychází Kryonova kniha 6 – PARTNERSTVÍ S BOHEM.

Celý článek...
 
Cobra - Interview Cobra, Lynn a Richard - 21. 3. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Duben 2016 20:36
Žijeme v mimořádné době. Jedná se o posun věků. Finanční systém se sám zrestrukturalizuje, matrix se rozpadne a zrodí se nová společnost. Naše realita je o posunu a změny se dotknou každého. Tento svět brzy vstoupí do zcela nové dimenze, nové reality, do ukončení lineárního času. Jste připraveni? Tato jízda není pouze úvodem, jak se na to připravit…Je to výjimečná příprava na tuto mimořádnou dobu. Obsahuje informace a vedení ohledně doby kolem roku 2012 a planetárního dimenzionálního posunu, jaký se na této planetě ještě nikdy neodehrál.
Celý článek...
 
Páter Daniel Maes - Pět let nehorázných lží o Sýrii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 24 Březen 2016 19:08

Rádi bychom zde prezentovali, že ač církev, zvl. pak katolická, je součástí celého toho systému na ovládání , lidstva a manipulaci s ním, tak i přesto v jejich řadách je dost odvážných lidí, oddaných věci lásky, míru a porozumění mezi národy a státy. Jeden takový projev lidskosti zde velmi rádi uveřejňujeme.

Otevřený list belgického řeholníka belgickému ministru zahraničí

Celý článek...
 
Interview Cobra a Essayenya Mosteenya ze 4. března 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 22 Březen 2016 22:47
Tento rozhovor vedl s Cobrou Essayenya Mosteenya (EM) z webu/blogu Wholeness Navigator / Navigátor Celistvosti. Děkujeme Cobrovi, že si našel čas.

EM: Již jste na to víckrát odpověděl, ale, prosím, udělejme to znovu. Jaká je interakce mezi naší DNA a naším vědomím? A proč mají některé mimozemské skupiny takový zájem, aby manipulovaly s naší DNA?

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 26

Vyhledávání