Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Petra Nel - Horoskop na období od 21.9. – 4. 10. 2015 - Osud světa PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 15:42
I z astrologického pohledu na uspořádání planetárních aspektů a z toho vyplývajících energií vyplývá výrazný význam současného období. Ve svém horoskopu pro tento týden to krásně popisuje i astroložka Petra Nel, když také podtrhuje duchovní význam vlivů těchto energií na náš vývoj a možnosti a ukazuje i duchovní aspekty této významné křižovatky na níž se nacházíme i při použití krásné metafory. - (pozn. redakce)
Celý článek...
 
Cobra - Interview s Cobrou – Úvod do dějin odhalení, Srpen 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 13:06
Po měsíci opět nový rozhovor s Cobrou, který dělá nová redaktorka, Lynn. Rozhovor dostal novoou podobu v tom, že má dvě části, kdy v první odpovídá na běžné aktuální otázky, ve druhé části  Lynn klade otázky ve vztahu k dějinám lidstva, k významu a postavení ženských a mužských energií a k řadě dalších duchovních skutečností. V neposlední řadě Cobra vyzývá lidi k aktivním meditacím na pomoc transformačnímu procesu, na pomoc světlu, k jeho rozšiřování a ukotvování  na planetě.
Celý článek...
 
Tieto dva týždne sa vyhýbajte negativite! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 18 Září 2015 14:56
Tak, nov za nami a čiastočné zatmenie Slnka tiež (13.9.). Cítili ste tento víkend nejaké energetické zmeny? Zatmenie otvorilo bránu a najbližšie dva týždne (do splnu a úplného zatmenia Mesiaca, tzv. Červeného mesiaca) sme uprostred významných posunov a zmien.
Celý článek...
 
Sarah Varcas - Září 2015 - Astro-energetická zpráva - Buď životem, nesnaž se jej pouze žít PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Září 2015 21:17
Vítejte v jednom z nejsilnějších měsíců roku 2015! Se dvěma zatměními, prvním, k němuž dochází při super-měsíci, retrográdním Merkuru, Saturnu vstupujícím do Střelce, s Plutem umístěným přímo v Kozorohu a s Venuší dokončující svou retrográdní dráhu Lvem; je tu něco pro každého, a není to rozhodně nuda! Samozřejmě, pokud nudné okamžiky jsou to, po čem toužíte, může být tento měsíc v této době určitou formou výzvy. Pokud jste však připraveni na přenastavení vašich preferencí podle současných tendencí, uvidíte, co má pro vás život ve své nabídce.
Celý článek...
 
Úplněk v sobotu, 29.8. 2015 - Měsíc v Rybách PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 28 Srpen 2015 12:45
Rádi bychom vás všechny upozornili, že v sobotu, 29.8. 2015 ve 20:35 SELČ nastává srpnový úplněk a to nutno dodat velmi silný a citlivý úplněk. Je to úplněk jeden z těch, které mají značnou tvořivou sílu a také má schopnost, uvolňuje k tomu odpovídající energie, připravené lidi opět kus posunout.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 21

Vyhledávání

Fotky z misí