Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Alita Zaurak - ROK MARSU 2016 – ROK BOJOVNÍKA aneb Vítejme v realitě… PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Leden 2016 10:45

Rok 2016 přináší mnohé výzvy a záleží jen na nás, jak je uchopíme, jak k nim přistoupíme.

Vládce roku Mars představuje mladého muže plného síly, statečného rebela, odhodlaného průkopníka, stejně tak však bývá spojován s tzv. malým neštěstím, agresí, ničením.
Bůh války, rozněcující v lidech nadměrnou horkost, potřebu projevit násilnosti, prožívat dramata a strach o holý život, anebo ten, kdo přišel řešit problémy, uskutečňovat změny, chránit svou rodinu a zemi, bojovat za správnou věc?

Celý článek...
 
Sarah Varcas - Astro-energetická zpráva - Leden 2016 – Přípravy na začátek PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Leden 2016 10:24
Přípravy na začátek – Rok 2016 začíná docela v pomalém tempu. Můžeme být v pokušení leden úplně odepsat, ještě než mu dáme šanci. Pokud ano, nedělejme to! Jistě, není to ten nejúdernější a nejvíce inspirativní start nového roku, ale v celkovém ladění nám tento měsíc pomůže urovnat si své životy a vyřídit dosud neukončené záležitosti, abychom se dobře připravili na únor, kdy nastává období zatmění (a zvěstuje dvě zatmění v březnu) a tempo začne nabírat na obrátkách.
Celý článek...
 
Cobra - Rob Potter a Cobra v rádiu Victory of the Ligth PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Leden 2016 19:27

Milí přátelé, přinášíme vám opravdu velmi zajímavý a informačně bohatý rozhovor Cobry s Robem Potterem  z Rádia Victory of Light  z 15. 12. 2015.

Rob –  Jsme zde opět s našim vyslancem světla, Cobrou. Děkuji, že jste přišel do rádiového vysílání stanice „Vítězství světla“. Vítáme Cobru.

Celý článek...
 
K novému roku 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 03 Leden 2016 23:45
Milí přátelé,
již je to několik dnů, co jsme vstoupili do nového roku. Roku 2016, neboli roku s vibrací čísla 9 – dokončení. Mnoho skutečností se v tomto roce dokončí. Některé i fyzicky, jiné „jen“, ale to je nejdůležitější, v energetických rovinách, aby se posléze manifestovaly v naší fyzické realitě. A právě to, aby k tomu mohlo dojít, a aby i další a značné množství lidí se probudilo, začali si uvědomovat sebe, různé souvislosti naší společné reality, vlivy,
Celý článek...
 
Přání k vánočním svátkům PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 25 Prosinec 2015 16:58
Milí přátelé,

a už v tom zase lítáme - vánoce. Po tom velkém celoročním shonu naplněného překotnými událostmi ať ve vnějším či vnitřním světě, když oba se očišťují a my jsme z toho kolikrát perplex, úplně "vedle sebe" a  také "grogy", usedli jsme na chvilku ke svátečnímu stolu se svými blízkými, vzpomenuli našich přátel a snad  i lidí trpících, kteří nemají to štěstí, prožívat po roce práce, různých zátěží také chvíle míru a radosti. Vzpomeňme tedy v těchto dnech, kdy si přece jen přes tlak "moderní" společnosti uvědomujeme duchovní hodnoty žití, právě na ně a pošleme jim, vlastně všem lidem, kus toho našeho štěstí, radosti i lásky ve formě vyslaného světla a lásky našich božích srdci a vnesme tak na planetu více této velmi potřebné energie spolupatřičnosti, soucitu, lásky, aby se takto usadila v srdcích všech lidí a ovlivnila jejich mysl a činy. A naše modrá planeta se tak stala planetou lásky.

A při té příležitosti vás chci požádat, vzpomeňte si také na naše spoluobčany, 5 našich lidí, kteří byli letos v létě uneseni neznámou skupinou při svém pobytu v Jemenu a Libanonu a jsou nadále zadržovaní. Jejich příbuzní o nich stále nemají prakticky žádné zprávy. Vzpomeňte tedy i na ně a pošlete světlo a lásku do oblasti Blízkého východu, kde jsou zadržování i s prosbou duchovním bytostem a Stvořiteli o pomoc a pozitivní vyřešení této těžké situace. Posílejme jim tuto pomoc, tuto energii, každý den večer, ve 20:00 hod, nebo ve svém čase, do konce tohoto roku 2015. Děkujeme.
 
Možná vás při této příležitosti potěší krásní vánoční píseň   Vianočný zázrak..
 
Krásné svátky všem lidem
redakce
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 24

Vyhledávání