Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Úplněk v sobotu, 29.8. 2015 - Měsíc v Rybách PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 28 Srpen 2015 12:45
Rádi bychom vás všechny upozornili, že v sobotu, 29.8. 2015 ve 20:35 SELČ nastává srpnový úplněk a to nutno dodat velmi silný a citlivý úplněk. Je to úplněk jeden z těch, které mají značnou tvořivou sílu a také má schopnost, uvolňuje k tomu odpovídající energie, připravené lidi opět kus posunout.
Celý článek...
 
Cobra - interview s Cobrou 20. června, 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 19 Srpen 2015 15:19
Po delší odmlce umožňujeme našim čtenářům také se začíst do nových informací od Cobry, které poskytuje formou rozhovorů. Předchozí, u nás uveřejněný rozhovor s Cobrou, byl ze 16.3. 2015. Cobrovy informace, které předává v rozhovorech s redaktory nezávislých internetových médií jsou poněkud odlišné od toho typu informací, které mezi námi převládají. Jeho informace a postoje jsou do jisté míry, částečně, podobné informacím, které prezentuje celkem pravidelně novinář a mluvčí společnosti Bílého draka, Benjamin Fulford. Rozhodně ale jsou to informace zajímavé, fundované, často dost netradiční vykazující, že Cobra má jistý přístup ke skutečnostem velmi neveřejného charakteru.
Celý článek...
 
Globálny hromadný Vzostup 28. septembra 2015, když Vlny-X budú bombardovať Zemi! a malý komentář PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Srpen 2015 20:16
Zem sa pohybuje do oblasti Galaxie, ktorá vedie k zvýšeniu kozmickej energie a ovplyvňuje naše Slnko a mení ľudskou DNA. Predpokladá sa, že to povedie k mnohým zmenám v ľudskej spoločnosti, vrátane veľkého zverejnenia pokročilých technológií, tajných kozmických programoch a mimozemského života.
Celý článek...
 
Nová Kryonova kniha - Kniha 3 - Informace o vydání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Červenec 2015 22:26
Je to již rok a 4 měsíce, kdy poprvé vyšla Kryonova kniha v češtině. Přáli jsme knize dobrý start a čekali jsme na reakci veřejnosti, všech vás, čtenářů Kryonových poselství. A reakce byla velice příznivá. Natolik, že jsme mohli přikročit k překladům a vydávání dalších Kryonových knih.
A díky tomu, s velikou radostí, díky vašemu velikému zájmu o Kryonovy knihy a celé učení, které nám na Zemi Kryon přináší, vám můžeme oznámit, že v těchto dnech se dostává na náš knižní trh:
Celý článek...
 
Retrográdní fáze Venuše: Vztahová karma plnou parou vpřed PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Červenec 2015 22:07
Věci se budou přiostřovat a vztahy přitom budou ústředním tématem. V jádru všeho bude láska, ale spolu s tím bude také záležet na tom, jak moc si lásky vážíme a co pro nás láska opravdu v našich životech znamená. Pokud jste zpochybňovali spojení (nebo nespojení) jakéhokoli druhu - tyto myšlenky ke konci července naberou na obrátkách. Nová láska, stará láska, neopravitelná láska, láska, která je ve skutečnosti touhou, láska mezi přáteli, ztracená láska, absence lásky a všechno mezi tím bude nyní hrát svou roli.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 20

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 168 

Vyhledávání

Fotky z misí