Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Malá úvaha o soucitu v souvislostech dnešní doby PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 05 Listopad 2015 14:47
Jak je nám všem patrné z charakteru doby, jakož i z těch mnoha současných sdělení duchovních bytostí Světla a Lásky, soucit, jako forma Lásky, je charakteristikou doby a je i tím nástrojem, který mění svět. Nicméně je třeba soucit správně pochopit. Soucit není o sebeodevzdání se až do svého úplného zmizení, zničení apod. Soucit není to, že se podřídím požadavkům příjemce soucitu, bez ohledu na své hodnoty. Rád připomínám na tomto místě slova buddhistické mnišky a lektorky Pema Čhödrön k otázce soucitu, kdy řekla, že nepřítelem soucitu je soucit hlupáků:
Celý článek...
 
Cobra -Rozhovor s Cobrou - Stvoření, část I - 18.10.2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 28 Říjen 2015 09:07

Cobra dal další rozhovor pro rádio "Prepare for Change/Připravte se na změnu", který má název "Stvoření, část I". Rozhovor má, z hlediska své vnitřní struktury asi 3 části. Avšak, lze uvést, že první část je taková obecnější, obsahuje ještě pár otázek vztahujících se k aktuální situaci na planetě, ale jinak je to hovor, který lze stručně shrnout pod pojmenování "duchovní či ezoterická encyklopedie".

Celý článek...
 
Edgar Cayce před 80 lety předvídal Putinovu roli v současných událostech - Buck Rogers PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Říjen 2015 16:16
„Spící prorok“ viděl v Rusku naději: prvek, který světu poskytne zdravý rozum, duchovní vedení a možná i jakýsi nový trend v náboženství. Už tehdy totiž předvídal morální pád Západu. Ze současné situace je zřejmé, že nebyl daleko od pravdy.
Celý článek...
 
Cobra - Interview s Cobrou, 13. října 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 20 Říjen 2015 19:49
Untwine: Existují na povrchu Země organizace lidí, kteří podporují Událost na éterické a astrální úrovni?
Cobra : Něco se připravuje, ale není to ještě hotové.
Celý článek...
 
Tetráda Krvavých úplňků PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 16:45
Z mnoha aktuálních materiálů, které se již nějakou dobu objevují víme, že současné období je opravdu významné. Je to jednak  silná energetická vlna, která byla již od nejméně jara očekávána. Silné gama záření, na Zemí proudí, Zemi obepíná a tudíž také veškeré lidstvo je touto vlnou zasaženo a ovlivňováno již od planetárního zarovnání 15.8.. A nyní ještě přijde její zesílení v podobě tzv. Vlny X, jak ji někteří nazvali. Je to vše vpravdě energie obrody, energie povýšení (ve smyslu růstu kvality vědomí. Je ovlivňována naše DNA (což je základ našeho lidství i Božství ve fyzických tělech).
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 22

Vyhledávání