Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Cobra - Rob Potter interview s Cobrou z 26. 1. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 16 Únor 2016 23:31

Rob – Dámy a pánové, opět zde máme Cobru. Mnoho lidí nám posílá dotazy - chci k tomu říct, abyste posílali maximálně 3 až 4 dotazy. Také, prosím, nežádejte, abychom v obecné rovině komentovali věci z youtube nebo z knih, a neptejte se na osobní záležitosti. Jenom připomínám, prosím, přečtěte si knihu, podívejte se na youtube a když, tak se ptejte na nějaké konkrétní věci. Také raději nekomentujeme práci někoho jiného. Prosím, držte se toho.

Celý článek...
 
Sarah Varcas - Astro-energetická zpráva - Únor 2016 – Probudit se a zavětřit kávu! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 09 Únor 2016 22:15

Letošní únor připomíná začátek nového roku mnohem víc než leden. Během retrográdního pohybu Merkuru v průběhu minulého měsíce jsme byli hodně zaneprázdněni uvazováním uvolněných konců, vyřizováním věcí, o kterých jsme mysleli, že už jsou za námi, ale které se pouze zanesly prachem, a obecně jsme se potýkali s nedokončenými záležitostmi, ať už praktickými, citovými nebo duchovními. Nyní, když se Merkur opět pohybuje v přímém směru, budeme mít mnohem lepší šanci nastoupit svou jízdu. Což je opravdu příhodné, protože přesně po únorovém úplňku začíná období zatmění, zvěstující následná dvě zatmění v březnu. Ale než se k tomu dostaneme, je třeba udělat pár věcí.

Celý článek...
 
Alita Zaurak - ROK MARSU 2016 – ROK BOJOVNÍKA aneb Vítejme v realitě… PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Leden 2016 10:45

Rok 2016 přináší mnohé výzvy a záleží jen na nás, jak je uchopíme, jak k nim přistoupíme.

Vládce roku Mars představuje mladého muže plného síly, statečného rebela, odhodlaného průkopníka, stejně tak však bývá spojován s tzv. malým neštěstím, agresí, ničením.
Bůh války, rozněcující v lidech nadměrnou horkost, potřebu projevit násilnosti, prožívat dramata a strach o holý život, anebo ten, kdo přišel řešit problémy, uskutečňovat změny, chránit svou rodinu a zemi, bojovat za správnou věc?

Celý článek...
 
Sarah Varcas - Astro-energetická zpráva - Leden 2016 – Přípravy na začátek PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Leden 2016 10:24
Přípravy na začátek – Rok 2016 začíná docela v pomalém tempu. Můžeme být v pokušení leden úplně odepsat, ještě než mu dáme šanci. Pokud ano, nedělejme to! Jistě, není to ten nejúdernější a nejvíce inspirativní start nového roku, ale v celkovém ladění nám tento měsíc pomůže urovnat si své životy a vyřídit dosud neukončené záležitosti, abychom se dobře připravili na únor, kdy nastává období zatmění (a zvěstuje dvě zatmění v březnu) a tempo začne nabírat na obrátkách.
Celý článek...
 
Cobra - Rob Potter a Cobra v rádiu Victory of the Ligth PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Leden 2016 19:27

Milí přátelé, přinášíme vám opravdu velmi zajímavý a informačně bohatý rozhovor Cobry s Robem Potterem  z Rádia Victory of Light  z 15. 12. 2015.

Rob –  Jsme zde opět s našim vyslancem světla, Cobrou. Děkuji, že jste přišel do rádiového vysílání stanice „Vítězství světla“. Vítáme Cobru.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 25

Vyhledávání