Akce
Dárkový poukaz PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 02 Prosinec 2014 17:19

Vážení a milí přátelé,

Jako zajímavý dárek pro rodinu či přátele jsme pro vás připravili dárkový poukaz na semináře Evy Puklové. Můžete jej použít jako vánoční dárek či dárek k jubileu. Umožňujeme tímto splnit přání, o které jsme byli požádáni. Těší nás velice váš zájem o semináře Evy Puklové.
Celý článek...
 
Krátká zpráva ze semináře „Od podmíněné lásky k nepodmíněné lásce“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Listopad 2014 14:40
Milí přátelé,

před přibližně týdnem (9.11. - 9.11.) proběhl v Hrazanech dlouho očekávaný seminář „Od podmíněné lásky k nepodmíněné lásce“. Sešlo se nás opravdu hodně, meditačka „praskala ve švech“, ale i přesto jsme si tam užívali po celou dobu pohodovou atmosféru. Jakoby vše tak nějak bylo zasaženo „nepodmíněnou láskou“. Seminář byl opravdu pracovní. Prováděli jsme duchovně-energetické očišťování různých našich bloků, ale také i vývojové spirály, jak lidstva, tak i té osobní a při skončení semináře
Celý článek...
 
Střípky ze semináře Jinové EGO PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 29 Říjen 2014 16:45
Milí přátelé,
jak víte,  před pár dny, 23.10. - 26.10., proběhl v Praze (na novém místě pro semináře, v penzionu Paťanka) seminář na téma Jinové Ego. Na semináři se řešily otázky disharmonické, oslabené jinové složky ega a příčiny, zdrojové energie těchto disharmonií či oslabení se očišťovaly. Během semináře byla také přijata sdělení / poselství duchovních bytostí k problematice jinu ega.
Celý článek...
 
JAK CESTOVAT DO HRAZAN HROMADNOU DOPRAVOU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Září 2014 08:12

Pro většinu účastníků platí, že je potřebné se dopravit do PRAHY a dále pak cestovat autobusem z autobusového nádraží Praha 5 – Na Knížecí (metro ANDĚL, výstup vpravo, po směru jízdy metra). směr: SEDLČANY. Pojedete do  obce NALŽOVICE, tj. 1 stanice před Sedlčany.

Před cestou však musíte nahlásit Míně Noskové, tel. 777 214 872,  kterým spojem jedete, kdy autobus bude v Nalžovicích. V takovém případě Vás bude čekat v Nalžovicích auto z hotelu Hrazany.

Také, kdo jede autem a má v autě volné místo, může nahlásit odkud jede a zda může ještě někoho vzít.

redakce a Míňa Nosková

 
MAPY aneb JAK CESTOVAT AUTEM DO OBVYKLÝCH MÍST SEMINÁŘŮ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Září 2014 15:53

SKOKOVY, PENZION ESPERO
Skokovy 17, 294 12 Žďár

MAPA GOOGLE

Ze směru Praha – Turnov, po minutí města Mnichovo hradiště budete sjíždět na Exitu 63 směr Doubrava, Žďár  - dle přiloženého itineráře ;-)

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 21

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 99 

Vyhledávání

Fotky z misí