Akce
Jak CESTOVAT DO MÝTA - Resort Brdy Mýto PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Prosinec 2014 22:12

Hromadnou dopravou:

Cestování je možné jak autobusem, tak vlakem. Ovšem autobusové spojení vyžaduje více přestupů a cesta trvá, dle času odjezdu z PRAHY od 2 hodin až 3 hodiny. 

Celý článek...
 
DOBA OBRATU - Posun lidského Vědomí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 18 Prosinec 2014 09:46
Milí přátelé,

v prosinci 2012 jsme byli svědky velkého obratu a posunu v lidském Vědomí. Tento posun způsobil všechny ty změny, které nyní žijeme, i ten zvýšený chaos, jímž reaguje nepřipravené vědomí lidí bránících se změnám, zvl. lidí reprezentujících temné energie na planetě.

V těchto a nejbližších dalších dnech již žijeme a budeme ještě žít velkým přílivem silných, vysokovibračních
Celý článek...
 
IGOR CHAUN UVÁDÍ EVU PUKLOVOU NA SETKÁNÍ VE SPOLEČNOSTI GOSCHA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Prosinec 2014 15:20

Milí přátelé,

před časem jsme vás informovali, že Igor Chaun připravuje ve své společnosti GOSCHA vystoupení naší kamarádky, lektorky a léčitelky Evy Puklové. Jde o akci navazující na rozhovor, který s Evou Puklovou Igor Chaun uskutečnil v loňském roce v létě a který natočil na video a také pak zveřejnil na Youtube. Tento rozhovor vyvolal veliký zájem mezi těmi, kteří sledují video YT kanál Igora Chauna.

Celý článek...
 
Dárkový poukaz PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 02 Prosinec 2014 17:19

Vážení a milí přátelé,

Jako zajímavý dárek pro rodinu či přátele jsme pro vás připravili dárkový poukaz na semináře Evy Puklové. Můžete jej použít jako vánoční dárek či dárek k jubileu. Umožňujeme tímto splnit přání, o které jsme byli požádáni. Těší nás velice váš zájem o semináře Evy Puklové.
Celý článek...
 
Krátká zpráva ze semináře „Od podmíněné lásky k nepodmíněné lásce“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Listopad 2014 14:40
Milí přátelé,

před přibližně týdnem (9.11. - 9.11.) proběhl v Hrazanech dlouho očekávaný seminář „Od podmíněné lásky k nepodmíněné lásce“. Sešlo se nás opravdu hodně, meditačka „praskala ve švech“, ale i přesto jsme si tam užívali po celou dobu pohodovou atmosféru. Jakoby vše tak nějak bylo zasaženo „nepodmíněnou láskou“. Seminář byl opravdu pracovní. Prováděli jsme duchovně-energetické očišťování různých našich bloků, ale také i vývojové spirály, jak lidstva, tak i té osobní a při skončení semináře
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 22

Vyhledávání