Transformace Poselství
Poselství
AA Michael - Planetární Nový rok. Lví brána: červenec – srpen 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:42

Posun v r. 2017 a ukotvení vyššího vědomí sjednoceného pole
Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaná světelná rodino, ve vašem roce 2017 jste dospěli do doby, kdy přinadchází velká změna. Nazveme ji Velkým posunem roku 2017. Opravdu, jak jsme řekli již dříve, rok 2017 je rokem posvátné planety Země a rokem nových začátků. Přicházející světelné kódy první poloviny roku 2017 zasily semena, umožňující, aby na Zemi nastala manifestace vědomí Nové Země.

Celý článek...
 
FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVENEC 2017 - ZŮSTAT PRAVDIVÍ A OPRAVDOVÍ ZA JAKÝCHKOLI OKOLNOSTÍ! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:40

Vstupujeme do druhé poloviny tohoto divokého, divokého měsíce, kde kolem dokola celé duality odletují připínáčky, které ji drží. To se stane, když Ony šroubky buď dál svazují lidstvo a my ztrácíme více našich svobod nebo se rozhodneme je odšroubovat a uvolnit držení duality. Výsledek záleží na nás...

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 9. července 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:38

V posledních deseti dnech vám byl ukázán rozsah pomoci, která byla poskytnuta lidstvu v zájmu Posunu. Bylo posíleno vaše spojení s Andromedany. Představili se Palladiáni a také s vámi pracovali. Sledovali jsme vaše překvapení, když se připojili Blue Aviani a nabídli vám pomoc a podporu. Portály velmi úspěšně pracují, jak mají. Teď si uvědomuješ, jak se změní energie a světlo při jejich příchodu na náš pozemek. Každý z nich má při ukotvení světla na Zemi jinou roli.

Celý článek...
 
Kryon - Změna paradigmatu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Červenec 2017 20:10

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Atlantě, Georgia, Massachusetts, 15. února 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Oslavujeme dnešní den, oslavujeme drobné věci jako třeba radost nebo smích. Tak často už jsme mluvili o tom, že energie smíchu a radosti je léčivá a že ji můžete vnímat. Kromě lásky překoná jakoukoli jinou emoci, kterou člověk vytváří. Emoce jsou fyzické, emoce vysílají doslova energetické vlny. Víte, že když se někdo směje, je to nakažlivé. Radost také. A kdybyste se někdy zeptali, zda na druhé straně závoje existuje radost – ano, existuje tam upřímná, opravdová radost. Je to božská emoce, která vám byla dána. Drazí, nemusíte být zrovna inteligentní bytosti, abyste žili v radosti. Emoce můžete rozpoznávat i u zvířat, ale je těžké vidět je smát se. Je to absolutně božská schopnost daná od Boha, která vám ukazuje, že máte Boha ve svém nitru.

Celý článek...
 
AA Michael - JSTE PŘIPRAVENI NA OSVOBOZENÍ? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Červenec 2017 20:09

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, červenec 2017
RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Pamatujte mí stateční, žijete uprostřed Věčnosti. Poselství o vesmírné moudrosti, které vám přinášíme nemají vytvářet více pravidel nebo vytvářet nové dogma. Naším záměrem je nastavit vaše srdce tak, aby planula láskou, a podat vám letmý výhled na to, jaká nádherná budoucnost je před vámi. Jelikož stále více lidstva cítí nespokojenost, kterou vyvolává jejich Já Duše, je velmi důležité, aby byly studovány Techniky Moudrosti Vzestupua abyste je sdíleli s lidmi kolem sebe. Vy, probuzená SEMÍNKA HVĚZD, jste ti, kteří budou nyní rozšiřovat vynořující se UČENÍ MOUDROSTI budoucnosti.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 327

Vyhledávání

Fotky z misí