Transformace Poselství
Poselství
Jeshua - Poselství Temnoty PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:56

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, Já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Je pro mě radostí být zde mezi vámi. Jsme propojení jako bratři a sestry. Kolektivně do tohoto světa přinášíme novou vlnu vědomí. Vnímejte to na chvíli uvnitř sebe.

Jste nositelé pochodně. Nesete uvnitř sebe světlo. Spatřete před sebou, jak držíte tuto pochodeň světla, která se šíří do temnoty. Zpočátku jste vyzýváni, abyste toto světlo šířili do své vlastní temnoty. Jakmile se narodíte na Zemi, která je plná strachu, iluzí, nedůvěry k životu, účinkujete v tomto světě a v jeho pokusu uniknout z hlubokých pocitů. Od chvíle, kdy se narodíte, a během celé vaší výchovy – vašeho pozemského mládí a dospívání – jste vyzýváni k tomu, abyste se pokusili pevně držet svého světla a toho, kým skutečně jste, a cítili to. A jak velká výzva to je!

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 22. ledna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:54

Zvolením Donalda Trumpa svět pokročil významně vpřed. Všechny demonstrace proti němu byly zorganizovány těmi, kdo ovládají váš svět; jejich smrtelné sevření, kterým dusili lidstvo, rychle slábne. P. Trump moudře požádal o pomoc bohaté lidi. Důvodem je, že se nenechají koupit Kabalou, ani se jí nenechají ovládat. Jsou svobodní a mohou dělat nejlepší rozhodnutí v zájmu lidí. Kabala omotala Američanům kolem krku smyčku. Proto je váš život bojem. Ti, co patří ke Kabale, nejsou vašimi přáteli, tak proč vždy uvěříte jejich lžím? Vy v Americe jste již léta nežili „naplno“. Pouze jste přežívali. Viděli jste, jak se vaši mladí muži po léta stávali potravou pro děla Kabaly, a i dnes jsou pořád zabíjeni. Proč?

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 15. ledna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:53

Přesně před 13 lety jsem odešel do světa ducha. Pro mne to byla nádherná zkušenost, když jsem byl přivítán těmi, kdo mě inspirovali a vedli po celou dobu mého života na Zemi. Bylo důležité, abych přesně viděl, co bylo uděláno za účelem vyhubení lidské rasy ze strany těch, kteří se infiltrovali do všech vlád, za použití záludných metod jako je vydírání, aby zajistili, že vaše vlády budou sloužit pouze jim a jejich zájmům. Ti, co patří ke Kabale, jsou experti v manipulování lidí. Mají léta praxe. Po mnoho let systematicky ničili vše dobré, co člověk potřeboval k přežití na Zemi a pak vás přinutili, abyste platili za privilegium, že jsou na vás prováděny experimenty. Jejich vakcíny vás nezabíjely dostatečně rychle, takže teď do nich přidali víc rtuti, aby ten proces urychlili. Také uvedli v platnost nové zákony, aby vás přinutili, že jim umožníte, aby do vás očkováním vpravili své jedy. Co jste s tím udělali? Pokorně jste to přijali?

Celý článek...
 
Kryon - 24/7 a další nástroje, které přicházejí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:44

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Birminghamu, Anglie, 8. května 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Někteří stále tvrdí, že přípravný proces (pro channeling) by měl trvat déle, aby člověk mohl natolik ustoupit stranou a Duch do něj mohl úplně vplynout. Buněčná struktura člověka přece není stvořena k tomu, aby dokázala tak rychle přijmout tolik energie. Přesto bychom vám chtěli znovu zopakovat, že každý z vás se na buněčné úrovni mění, zvlášť v této (nové) energii –pokud si to ovšem přejete. Dnes jste viděli dva channelingy, při kterých Duch bezprostředně vklouzl do (lidského) těla bez jakékoli přípravy. Ve staré energii byste se museli probojovat skrz bílou pokrývku, která vás zahalovala. Teď už ne, teď už to není nutné.

Celý článek...
 
AA Michael - VIZE PRO BUDOUCNOST PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:42

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, leden 2017

Milovaní mistři, našimi minulými sděleními jsme se vám snažili pomoci si vzpomenout na svou divukrásnou minulost a přijmout pravdu, že všechno, co je potřeba k vytvoření velkého nového světa, máte uvnitř sebe. Nemluvili jsme jen o vašich minulých životech na Zemi, ale snažili jsme se vám poskytnout určitý vhled do toho, jak jste úžasní. Prosím, přijměte fakt, že jste opustili rozsáhlejší část své Bytostnosti ve vyšších říších, a nyní je čas začít proces, při němž znovu uplatníte nárok na tu spoustu Stránek vyjádření Boha, které tvoří celek vašeho opravdového JÁ.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 311

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 157 

Vyhledávání

Fotky z misí