Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace Poselství
Poselství
Jeshua - Ustrašené myšlenky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:49

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí lidé, já jsem Jeshua, jsem šťastný, že jsem s vámi. Stavíte novou cestu pro Zemi, která je vnitřní cestou, cestou vědomí. Po stezkách a stopách, které vytváříte ve své mysli, budou následovat ostatní, neboť je snazší jít po vyšlapaných cestách. Jste těmi, kteří dobývají neprozkoumané území a vytvářejí nové cesty a stopy pro ostatní, jež následují. To je vaše práce, vaše takzvané poslání, něco, co jste přijali na úrovni duše, než jste na Zemi započali tento život.

Celý článek...
 
Ondřej Habr - Prosinec v kostce ~ astrologický souhrn PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:47

Zdá se, že závěr roku bude zajímavý, zažijeme určitě vzestupy i pády, bude nutno se osobně angažovat a nevyplatí se zůstat stranou nebo záležitosti neřešit, natož to, co přichází, odmítat bez bližšího prozkoumání. Ke konci měsíce se už budou prolínat velká témata roku 19 s novými příslušejícími dvacátému roku. 

Celý článek...
 
Kryon - Nové paradigma pro všechny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:45

(1. channeling Kryona v Calgary, Alberta, Kanada)

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Calgary, Alberta, Kanada, 9. března 2019

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Všechny channelingy, ve kterých mluvíme o posunu a změnách, souvisí se dvěma slovy: NOVÉ PARADIGMA. Kdybychom měli definovat slovo paradigma, byl by to život, způsob, jakým všechno funguje, všechno, nejen v jedné oblasti nebo na nějakém zdánlivém místě, na kterém se možná právě nacházíte, ani ne jen v duchovnosti, ale prostě všude. A pokud to tak je, drazí, budete to moct na planetě pozorovat. Ano, už to začínáte vidět. Jak to ale pro vás vypadá na zcela praktické úrovni, právě teď, když sedíte na židli, posloucháte to nebo čtete? Co vás čeká dál?

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Důvěřujte si PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:44

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie Magdaléna. Jsem vaše sestra, spřízněná duše, která vás obklopuje láskou a přátelstvím.

Na své pozemské cestě, se někdy cítíte vskutku osaměle a osamocenost se zdá tak skutečná, že se již necítíte spojeni s celkem: se světlem uvnitř sebe, s tím, co přesahuje všechno pozemské a dává všemu život, se stvořitelem, s tvořivým zdrojem uvnitř sebe, se světlem své duše, která je vaší nejhlubší esencí duše.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Sebezapření v ženách PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:40

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie Magdaléna. Přicházím k vám z hlubokého spojení. Jsem s vámi a vnímám vaše touhy. Vnímám váš smutek a nechuť být v této pozemské atmosféře a být tím, kým skutečně jste.

Zadržovat svou kreativní energii, svůj vhled, radost ze života tlumí mnoho vaší energie. Energie duše není svobodně vyjádřena a obrací se dovnitř, kde vytváří nepokoj, bolest a frustraci. Je to na Zemi velmi běžný fenomén. Existuje tu ohromná touha žít ze svého srdce, ze své vášně a duše, zároveň je tu však z toho také strach, neboť žití ze své esence, ze svého srdce znamená, že jste svobodní, že dovolujete být sobě tím, kým jste, a všemu co s tím souvisí: pochyby, strachy, emoce, jež zahrnují i ty zásobené hněvem a vzpurností. Po všechna staletí a během těchto několika životů jste toho v sobě tolik potlačili, že kreativní energie – zvláště v ženách mezi vámi – se uzamkla v tajném pokoji.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 377

Vyhledávání