Transformace Poselství
Poselství
Jeshua - Věčné světlo Univerza PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Únor 2017 23:31

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,,
hovořím já, Jeshua. Všechny vás hluboce miluji. Prosím, vnímejte mou energii kolem sebe tak, jak každého z Vás vítám. Hluboce vás ctím.
Jak mi otevíráte své srdce, pamatujte, že já jsem uvnitř něj. Když mě rozpoznáte na své nejhlubší úrovni, rozpoznáte svou vlastní esenci, což je to nejčistší světlo. Jste věčným světlem a z něj je vytvořen celý vesmír. Někteří z vás vnímají, jak toto světlo září z mých očí nebo z očí jiného učitele. Jsem tu však, abych vám připomněl, že toto světlo je stejně tak vaše. Je mou nejhlubší touhou, abyste vnímali a zažívali svou vlastní velikost a vnitřní světlo. To je to, co změní svět, který změnu potřebuje. Jste tu, abyste ji udělali, to však můžete učinit jedině, když skutečně důvěřujete, věříte tomu, kdo jste. To může být obtížná věc, pakliže jste vychováváni ideály, které vám říkají, že nejste dost dobří takoví, jací jste. Pro mnohé z vás se váš přirozený život a vědění, vaše intuice, zahalily, jak jste procházeli dětstvím a rostli.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 19. února 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Únor 2017 23:30

Boj zintenzivnil. Ve své snaze o vítězství je bezohledný. Ničení lidské rasy a její odstranění ze Země je zcela zřejmé. Museli byste být slepí, hluší a hloupí, abyste to neviděli. A přece někteří z vás stále doufají, že vás vaši nepřátelé ochrání. Když se teď s vámi spojuji, vidíte, co bylo provedeno lidem v Kalifornii; dostali za vyučenou, a druzí též. Kabala je bezohledná. Zničí každého a vše, co by mohlo stát v cestě její totální dominanci. Co ještě potřebujete vidět, abyste si uvědomili, co stojí proti vám? To není hra, je to doopravdy. Zrovna teď se to odehrává v Americe. Buďte ujištěni, že se jedná o převzetí světa a že na vás dojde dřív, než byste si mysleli. Mnozí si uvědomili, že to přichází a připravili se. Jedním z takových lidí je Saša Stone; poslechněte si jeho moudrá slova (anglicky):

Celý článek...
 
Áriové - Přechod lidí do světelné fáze, 14.2.2017 - -AKTUALIZOVÁNO PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Únor 2017 22:34

Experiment,pro než byla Země stvořena, jako planeta lásky, aby po experimentu se do této role - ale již žité poznané lásky vrátila - tento experiment skončil. Jeho rozsah byl nebývalý až nezměrný - a tomu také odpovídá i celý dopad, v kterém se nácházíme teď. Síly, které po celou dobu vše na Zemi ovládaly, se těžko se ztrátou svých pozic loučí. Zažili jste dobu, kterou lze nazvat hrou na přetahovanou. Samozřejmě, pro vás, bytosti se zavřeným vědomím, je tato doba náročná a těžká. Ale,drazí, věřte, i ona je konečná. Bylo uděláno mnoho kroků k osvobození planety i vás lidí od této nadvlády. Je pravda, že bytosti temna, které vás celým experimentem provázely, mají otevřené vědomí a tudíž před vámi velký náskok. Ale vy máte něco, co nemají ony. SRDCE.

Celý článek...
 
Kryon - Syndrom jediného místa původu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Únor 2017 22:09

Tento živý channeling byl přijat v Grand Rapids, Michigan, 16. července 2016

                                                                              Úvodní miniposelství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Stojím nyní před skupinou krásných duší, z nichž mnohé toto dosud neviděly naživo. A tak vám možná zopakuji některé z věcí, které vždy říkám. Už jste si všimli, že prostor mezi úvodem a hlavním poselstvím je krátký. Neexistuje totiž už žádné připravování buněčné struktury na to, aby mohla přijmout své vyšší já a mně, jako to bývalo v minulosti. A přesto jsou zde tací, kteří by tvrdili, že to musí být tím stejným (starým) způsobem, aniž by pochopili, co se stalo s mým partnerem. Zopakuji to znovu: není třeba rozlišovat, co je jin a co jang co je lidské a co duchovní, dochází k propojení. Toto spojení vzniká z toho, že Duch touží být blíže vašemu vědomí, vaše vyšší já chce postavit most k vaší innate – to vše, abyste v sobě měli schopnost se okamžitě přesunout do stavu probuzeného vědomí tam i zpět. Vaše vlastní buněčná struktura sebou nesla dříve starou energii, která byla mnohem nižší, než je současný potenciál. V té době bylo pro lidské bytosti nezbytné, aby se velmi pečlivě připravovali na přijetí toho, na co nyní hledíte.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 12. února 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Únor 2017 22:07

Jak Kabala bojuje o své přežití, k přežití na Zemi používá lidstvo. Váš hněv a pochody produkují ohromnou ENERGII pro ty, kteří se snaží urychlit váš konec. Váš vztek přispívá k tomu, že je lidská rasa ze Země odstraňována. Ptejte se sami sebe: o tohle nám jde? Štvou vás proti sobě, a na vytvoření vzteku jsou využívány tzv. rozdílnosti.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 314

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 76 

Vyhledávání

Fotky z misí