Transformace Poselství
Poselství
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 18. dubna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 26 Duben 2017 08:45

Přátelé, toto je pro vás důležitá zpráva. Situace se otočila a Kabala má teď potíže. Dva druhy mimozemských bytostí zabránily nedávným raketovým útokům. Tato operace se bude znovu a znovu opakovat, bez ohledu na to, kdo raketu vystřelí. Kontrola byla z rukou Kabaly odebrána. Rychle si začínají uvědomovat, že jejich hra je u konce. Teď jsou odhaleni, všem na očích. Nějakou dobu trvalo, než se to povedlo, protože jejich spáry byly všude, takže jsme museli být důkladní.

Celý článek...
 
Kryon - Přepsání minulosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Duben 2017 21:40

Tento živý channeling Kryona byl přijat v St. Louis, Missouri, 20. srpna 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes ráno jsme vás žádali, abyste vnímali „vítr pravdy“ to je metafora pro jemný osvěžující vánek, který proniká pravdou současného posunu. Setkáváte se s novými energiemi, které se tu dosud nikdy nevyskytovaly a projevují se různým způsobem. Před pár lety jsme mluvili o rekalibrační energii, kterou jste procházeli. A teď přichází práce. Tolik vás se dnes ptalo: „Co bude dál? Co mám dělat?“ Protože jsou tyto energie nové, drazí, nebyl na ně dosud napsán návod k použití. Existují ale věci, o které vás můžeme požádat a které jsou pro vás vhodné, protože je mají vykonat staré duše. Bude to jen všeobecný přehled, co vám teď předám, nic specifického. Dovolte nám ale postupovat opačně a začít od detailů.

Celý článek...
 
kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – březen 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Duben 2017 21:38

06. 03. 2017

ROVNOVÁHA

Drazí, jste zde, abyste oslavovali! Ať je toho váš život odrazem! Svobodná volba je o lidech, kteří dělají, cokoli chtějí, ale zároveň jsou přitahováni k těm, kteří už na to přišli. Rovnováha se stává velmi přitažlivou. Populace na této planetě se na vás bude dívat jako na vzor, když ukážete soucit a rovnováhu, protože tam směřuje posun lidské přirozenosti, staré duše. Vy do této rovnováhy vstoupíte jako první.

Celý článek...
 
Solara - ÚRYVEK ZE SOLAŘINA SURF REPORTU DUBEN 2017 - Tlačíme to k vrcholu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Duben 2017 21:37

Ke konci března jsme buď ukončili projekty, na nichž jsme pracovali anebo jsme je dali stranou. Byl to pocit, jakoby to, na čem jsme pracovali, téměř přes noc zmizelo a na jeho místo okamžitě přišla nova vlna zcela jiných, tvořivých projektů. Teď se nacházíme v procesu posunu na nový převod.

Duben představuje konečný posun k vrcholu, který dosáhneme v květnu. Je to podobné, jako když stoupáme na vysokou horu, jako je Everest. Opouštíme různé základní tábory, rozeseté po úbočí. Útok na vrchol si vyžaduje obrovskou námahu a vyžaduje si naše plné soustředění. Musíme použít staré dovednosti, kterým jsme se naučili v průběhu mnoha životů a osvojit si nové znalosti, o kterých jsme nevěděli, že je v sobě máme.

Celý článek...
 
Kryon - Každou nohou v jiné energii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 17:54

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, Minneapolis, Minnesota, 2. srpna 2015

Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Skrze váš záměr přijmout toto poselství se mění prostor v této místnosti. Vy lidé jste v tomto prostoru zvyklí na určitou realitu, která se teď doslova mění v jiný druh reality. Na krátkou dobu se tu děje něco, co bych rád nazval „bublinou svolení“. Když je tu totiž přítomna energie lásky a lidé dají této energii své svolení, pak se změní vše, co je v této místnosti. Vy se na to prostě jen díváte – na fyziku této místnosti, její realitu – a někteří z vás řeknou, že se dimenze tohoto prostoru změnila v dimenzi lásky. Pro ty, kteří možná tuto proměnu nepochopí, je to dokonalý popis: dimenze lásky.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 320

Vyhledávání

Fotky z misí