Transformace Poselství
Poselství
AA Michael - 2017: Nové začátky a rok posvátné Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:40

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Vítejte v roce 2017! Vítejte do Nového Začátku! Vítejte na Posvátné Zemi!

Milovaná rodino, spolu s tím, jak jste se přesunuli do tohoto nového roku 2017, tak bychom vás chtěli všechny přivítat na Novém Začátku, jakémsi novém cyklu času a ve velmi zvláštním čase pro tuto Planetu. Bude to rok, kdy se energie „Posvátné Země“ stane více zřejmou, a kdy ti, kdo jsou probuzeni a žijí s Vyšším Vědomím, zaměstnají svou Tvořivost a Záměr, aby oslavili Posvátnou Přirozenost Života a Posvátnou Zemi samotnou.

Celý článek...
 
AA Michael - 2017 - Rok slunce, vaší síly a uzdravujících účinků PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:37

AA Michael prostřednictvím Barbary Bessen, leden/únor 2017

Milí přátelé,

dnes, kdy toto poselství přepisuji, je 26. prosince, vánoční perníčky jsou snězené, koledy odzpívané a určitá část ve mně cítí potřebu dívat se dopředu. Pohodlí a klid je jedna část našeho života a v současném vnějším neklidném dění dělá vždy dobře. Mě však právě teď žene vnitřní neklid něco udělat, hýbat se nejen v tělesném smyslu, ale i v tom duchovním. Neklid přichází od mých duchovních přátel, kteří mi klepou na ramena a říkají: „Než půjdeš na svou oblíbenou procházku kolem vody a mlsat zbylé cukroví, něco tu pro tebe máme.“ Hm, tak tím určitě myslí nový channeling. Ptám se ve svém nitru, kdo chce být autorem tohoto poselství. Nic, ticho. Ptám se ještě jednou. Pak slyším jako by někdo téměř vyprsknul smíchy: „A kdo by to tak měl být?“ Tuhle milou hru znám dobře, mám říct, koho bych chtěla. Ale je to skutečně jen hra. Protože už je samozřejmě jasné, kdo dnes bude channeling předávat. Měla bych to přece cítit, dostane se mi jako další odpovědi. Inu, vnímám hodně lásky, hodně široké, velké multidimenzionální lásky a síly. Jakoby někdo držel ve svých rukách nějaký velký meč. Ovšem, je to Michael. Nejsem sám, říká. Hm, vciťuji se dál. Aha, je tu i Kryon. Správně, tak to je. Je to nádherné, je to skutečně mocná rodina. Oba často říkají, že jsou z rodiny mečů. A tak se každý z nás cítí být v srdci osloven. Což může také znamenat, že jsme stejně tak členy této jedné rodiny. Tak to skutečně může být anebo se prostě jen cítíme být propojeni srdcem.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Mužská a ženská energie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:36

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí Přátelé,

rozhodla jsem se přeložit Vám video channeling Pamely. Kliknutím na obrázek se Vám spustí na youtube v angličtině. I když neumíte anglicky, zkuste tuto energii vnímat, a poté si přečíst tento channeling do mnou přenesených psaných slov. S láskou, Denisa

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 8. ledna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:33

Vše je v chaosu. Každou hodinu se LŽI stávají nehoráznější. Boj o moc se soustředil do Ameriky. Celé lidstvo musí posílat lidem v Americe pozitivní energii pro jejich ochranu, protože síly zla bojují o nadvládu. To je SKUTEČNOST. Týká se to každého z vás.

Celý článek...
 
Kryon - POLE, část II. PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Leden 2017 23:29

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Anchorage, na Aljašce, 7.srpna 2016

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství přijaté v Anchorage, na Aljašce, 7. srpna 2016.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner doslova ustupuje stranou a jeho vědomí se rozdělilo. Ačkoliv to udělal už tolikrát, je to pokaždé nové. Ví, co má čekat, ale pokaždé je to trochu jiné. Drazí, toto je channeling tak, jak jej dělá on, a jak jsme řekli dříve, neexistuje žádný obecně použitelný způsob channelingu. Nějaká lidská bytost se otevře a channeling může proudit v podobě písně nebo v nejlepší malbě, jakou jste kdy spatřili. Některá z těch největších děl minulých staletí, která jste zažili a těšili se z nich, byla channelována. Ty nejlepší melodie planety – byly channelovány. Nádherné sochy, které vidíte, které k vám hovoří, byly channelovány. Takže toto spojení se Stvořitelem přichází mnoha rozdílnými způsoby, ale dokonce i ti, kteří komunikují pomocí slov, tak jako to dělá můj partner, mají mnoho různých způsobů, jak to dělat.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 311

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 164 

Vyhledávání

Fotky z misí