Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Poselství
Poselství
Mistr Kuthumi - Stezka Světla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 27 Leden 2011 14:09

Poselství Mistra Kuthumi, přijala 29.prosince 2010 Lynette

Já, Kuthumi, opět přicházím, jako váš průvodce na vaší cestě vpřed, abyste objali pravé Světlo své Duše, s milující silou Boha, Stvořitele Všeho co je, Vesmíru nad Vesmírem, Světla nad Světlem. Vy, na vaší neobyčejné planetě, také máte velkou moc tvořit, vkročit do plného Světla vaší Duše.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - poselství pro týden od 23.1. do 30.1. 2011 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 25 Leden 2011 20:24

Milovaní,
právě vstupujete do pole nekonečných možností a dočkáte se snadnějšího splnění vašich přání a tužeb. Ta neobyčejná předtucha, kterou jste vnímali, je toto nové pole energie proudící nyní na Zemi a všechno a všechny na Ní. Zkuste se napojit na pocity rozsáhlosti a zkoušejte představovat si své vnější Já jako rozsáhlejší, daleko větší Světelné Tělo, které září čistým Světlem!

Celý článek...
 
KRYON - Konec dějin PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 24 Leden 2011 21:42

Tento živý channeling byl předán v Seattlu, Washington, v sobotu, 20. listopadu 2010

S cílem pomoci čtenáři, byl tento channeling za účelem ještě jasnějšího pochopení znovu    Kryonem a Lee předělán. Často se totiž stane, že co se naživo zažije, obsahuje skrytou energii, která nese určitý druh komunikace - toto u vytištěné stránky není. Takže si toto obohacené poselství užijte tak, jak bylo dáno v Seattlu, Washington  dne  17.července 2010.


Zdravím, moji drazí, jsem Kryon z Magnetické služby ... říkám to vždy.  To znamená, že to, co je na této planetě multidimenzionální, ale stále nepochopené,  je magnetismus. Jeden termín  byl nepochopen a druhý byl pochopen špatně. Protože vaše realita má charakter kvantovosti  a je jednou z mála, která se denně dostává do vašeho života,  stejně jako já. Vždyť já pro vás pracuji kvantovým způsobem, ale dostupný jsem podobně jako je dostupný Duch.
Celý článek...
 
kRYON - „Věda potřebná pro dnešní dobu“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pátek, 21 Leden 2011 18:22

Tento channelling byl předán živě v Albuquerque, New Mexico
14.února 2010

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte vznešené poselství předané v Albuquerque, New Mexico.

 


Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Tak jsme zase zde způsobem, který se může zdát mnohým z vás podivným. Chci po vás, abyste si zvykli naslouchat tomuto hlasu a rozumět skutečnosti, která je zde. Možná se ptáte sami sebe: „Je toto skutečnost?“ Můžete říci: „Kryone, je pro mě těžké uvěřit, že opravdu chaneluješ, že ten hlas přichází z druhé strany závoje. je to tak těžké!“ Jestli to dnes říkáš, Lidská Bytosti, moje odpověď zní, že máš štěstí, že přistupuješ tak poctivě k slovům, která pramení ze snahy vymanit tě z trojdimenzionální schránky, ve které jsi lapena.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - poselství pro týden od 16.1. do 23.1. 2011 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 18 Leden 2011 17:40

Milovaní Pracovníci Světla,

vítejte zpět! Během následujícího týdne začnete nacházet odpovědi na mnohé matoucí otázky, které vás spalovaly kdesi v hloubi vaší mysli a všechny dílky skládačky zapadnou na svá místa. Uvidíte jasněji, co stálo v pozadí událostí a situací vašeho života. Většina z vás bude příjemně překvapena z objevu, že jste sloužili vyššímu záměru spíše než zdánlivým dilema a situacím, kdy jste se snažili dostat do rovnováhy. Ovšem, něco z toho je osobní karma, ale mnohé z těchto událostí vašeho života byly výsledkem té velké Lásky, kterou v sobě držíte k veškerému Lidstvu a Zemi, a vaší ochoty vzít na sebe víc než jen váš osobní náklad za účelem transformovat větší množství temnoty na Zemi.

 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí351352353354355356357358359360DalšíKonec »

Strana 360 z 390

Vyhledávání