Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Poselství
Poselství
Poselství od Archanděla Michaela na duben 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 25 Duben 2010 22:04

Vstupte do světla Vaší budoucnosti
prostřednictvím Ronny Herman

Milovaní Mistři, prosíme Vás, najděte si trochu času a zamyslete se nad tím, co nazýváme Vaším mistrovským plánem do budoucna. Mnohým z Vás jsme v minulosti sdělili, že nastal čas napsat nové galaktické prohlášení mise, neboť Vaše smlouva zde na Zemi je již splněna. Ujišťujeme Vás, neznamená to, že brzy opustíte tuto Zemi. Na tuto chvíli jste byli připravování v mnoha inkarnacích a bude Vás nutně zapotřebí jako Pracovníků Světla. Stále znovu a znovu jsme Vás žádali, abyste vytvářeli Vaši budoucnost a žili každý den, okamžik za okamžikem, tak jak nejlépe umíte.
Celý článek...
 
Poselství Ježíše - Propouštění rodiny, do níž jste ze narodili PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 14 Březen 2010 22:31
Seriál: Léčení
Jeshua ben Joseph prostřednictvím Pamely Kribbe
www.jeshua.net
© Pamela Kribbe 2005

Drazí přátelé, činí mi velké potěšení, že s vámi mohu opět pobýt. Všichni jste stateční bojovníci. Jen samotná vaše přítomnost ve fyzickém těle na Zemi v dnešní době vypovídá o vaší ohromné odvaze a připravenosti čelit temnotě, vnitřní a vnější, a zaměřit na ni své Světlo, Světlo svého vědomí. Jste bojovníci v duchovním smyslu a vaše zbroj spočívá stejnou měrou v soucitu, jako v soudnosti. Strachy a iluze vaší reality se nedají překonat jen láskou a soucitem. Tyto základní, převážně ženské přednosti potřebují být doplněny mužskými kvalitami srozumitelnosti a soudnosti. Soucit vám dává schopnost vnímat jiskřičku Světla v každém vyjádření duality, například rozeznat Světlo něčí duše i v případě, že je jeho osobnost plná negativity. Díky soudnosti si uvědomujete přítomnost strachu a energií spojených s mocí v každém takovém výrazu a umožňuje vám to se od něj vzdálit, nechat ho odejít z vašeho energetického pole.
Celý článek...
 
Poselství Ježíše - NOVÁ ZEMĚ I, Pracovníci Světla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 14 Březen 2010 17:25
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe

V těchto dnech a v tomto věku dochází na Zemi k přechodu. Přichází úsvit nového vědomí, které dříve či později nabere hmotnou podobu. Jak přesně k tomuto přechodu dojde, jaký získá tvar, to není pevně rozhodnuto. Budoucnost je vždy neurčitá. Jedinou skutečně danou věcí je tento moment: “přítomný okamžik“. Z pramene Přítomného okamžiku vychází nespočet možných cest, nekonečná pavučina možných budoucností.
Celý článek...
 
Poselství Ježíše - Pracovníci světla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 14 Březen 2010 14:20
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe

Planetární cyklus


Všechno, co je, se vyvíjí v cyklech, planety stejně jako lidé. Není výjimečné, že jednotlivec nebo skupina individuálních duší v určitém časovém okamžiku vystoupí z karmického cyklu. Tuto éru však činí jedinečnou skutečnost, že Země sama dokončuje významný karmický cyklus. Země prochází vnitřní transformací, jež vyústí v nový typ vědomí jejího bytí jako planety. V jakémkoliv bodě se jednotlivé duše v rámci svého osobního cyklu nacházejí, zemský transformační proces je ovlivní.
Celý článek...
 
Poselství Ježíše Od ega k srdci I PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 11 Březen 2010 09:26

Čtyři stádia transformace vědomí
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe

V předchozích kapitolách jsme popsali historické pozadí cesty pracovníka Světla od vědomí založeného na egu k vědomí založenému na srdci. Tato část bude plně věnována psychologickým charakteristikám této transformace. Tento proces jsme rozdělili do 4 kroků, či fází, které pro lepší srozumitelnost znovu shrneme.

 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí361362363364365366367368369370DalšíKonec »

Strana 361 z 380

Vyhledávání