Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Poselství
Poselství
Bloky na cestě k trasformaci PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 04 Květen 2010 19:01

 

Poselství Áriů z 9.3.2010.

Témata na která jsme se ptali byly: PROČ NÁM ODCHÁZEJÍ JEMNĚHMOTNÁ TĚLA Z AURY A NAŠE BLOKY NA CESTĚ K TRANSFORMACI. Tato témata se jistě v současné době dotýkají mnohých z nás a tak, doufám, vám aktuální poselství přinesou inspiraci pro vaše životy. Jako vždy je to kolektivní dílo několika lidí, což umožňuje skládat zajímavou mozaiku k tématům.

 

Celý článek...
 
Channeling s členkou Galaktické rady - Miroslav Zelenka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 02 Květen 2010 14:46
Příklad channelingu zprostředkovaného overegem s členkou Galaktické rady, která má na starosti sektor Galaxie, ve kterém je i Země.
Celý článek...
 
Energie na květen 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 02 Květen 2010 14:25

Květen je měsícem lásky, radosti a setkávání na úrovni srdcí

Čeká nás tanec lásky a radosti, poroste kreativita ve všech směrech. Pusťte se do věcí, které vám přinášejí radost. Dejte prostor své fantazii a tvořivosti.  Přinese nám to okouzlení životem, nová setkání, naplnění našich snů…
Celý článek...
 
Poselství od Archanděla Michaela na duben 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 25 Duben 2010 22:04

Vstupte do světla Vaší budoucnosti
prostřednictvím Ronny Herman

Milovaní Mistři, prosíme Vás, najděte si trochu času a zamyslete se nad tím, co nazýváme Vaším mistrovským plánem do budoucna. Mnohým z Vás jsme v minulosti sdělili, že nastal čas napsat nové galaktické prohlášení mise, neboť Vaše smlouva zde na Zemi je již splněna. Ujišťujeme Vás, neznamená to, že brzy opustíte tuto Zemi. Na tuto chvíli jste byli připravování v mnoha inkarnacích a bude Vás nutně zapotřebí jako Pracovníků Světla. Stále znovu a znovu jsme Vás žádali, abyste vytvářeli Vaši budoucnost a žili každý den, okamžik za okamžikem, tak jak nejlépe umíte.
Celý článek...
 
Poselství Ježíše - Propouštění rodiny, do níž jste ze narodili PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 14 Březen 2010 22:31
Seriál: Léčení
Jeshua ben Joseph prostřednictvím Pamely Kribbe
www.jeshua.net
© Pamela Kribbe 2005

Drazí přátelé, činí mi velké potěšení, že s vámi mohu opět pobýt. Všichni jste stateční bojovníci. Jen samotná vaše přítomnost ve fyzickém těle na Zemi v dnešní době vypovídá o vaší ohromné odvaze a připravenosti čelit temnotě, vnitřní a vnější, a zaměřit na ni své Světlo, Světlo svého vědomí. Jste bojovníci v duchovním smyslu a vaše zbroj spočívá stejnou měrou v soucitu, jako v soudnosti. Strachy a iluze vaší reality se nedají překonat jen láskou a soucitem. Tyto základní, převážně ženské přednosti potřebují být doplněny mužskými kvalitami srozumitelnosti a soudnosti. Soucit vám dává schopnost vnímat jiskřičku Světla v každém vyjádření duality, například rozeznat Světlo něčí duše i v případě, že je jeho osobnost plná negativity. Díky soudnosti si uvědomujete přítomnost strachu a energií spojených s mocí v každém takovém výrazu a umožňuje vám to se od něj vzdálit, nechat ho odejít z vašeho energetického pole.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí361362363364365366367368369370DalšíKonec »

Strana 370 z 390

Vyhledávání