Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Lee Carroll a Monika Muranyi - UZLY A NULY - Doplněk ke knize VLIV GAII - Kapitola první PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Květen 2019 07:55

Už jste někdy byli na nějakém úchvatném místě a cítili, jako by vás obalila sladká energie a příjemné vřelé objetí? Mohl to být portál? Co je to portál? A vlastně,  co jsou to uzly a nuly na Zemi? Proč existují? Mohly by být součástí nějakého systému? Pokud jsou součástí systému, jak fungují?

Věda mě vždy fascinovala, zejména ta provázanost, ať už je to v mikroskopickém nebo makroskopickém měřítku, od atomů po galaxie. Téměř každý vědec ví o obrovském rozsahu propojenosti přírodních systémů. Tyto systémy jsou dynamické; neustále se mění, k čemuž přispívají průběžné změny různých faktorů. Příkladem je teorie tektoniky (zemských) desek. Desková tektonika popisuje rozsáhlé pohyby zemské litosféry. Objasňuje pohyby kontinentů. Na spojích zemských desek se odehrávají největší geologické aktivity – například zemětřesení, sopečné erupce, vrásnění hor.

Celý článek...
 
Akášičtí mistři - Transformační světelní terapeuti Nové Země. PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Květen 2019 07:53

Akášičtí mistři a Ramona Siringlen.
Světelná aktivace lidských energetických polí, otevření potenciálu osobních kódů a světelná spolupráce na úrovni duší.

Milovaní, zde na Zemi se nyní vše od základu proměňuje. Tato masivní transformační vlna přichází ze samých základů, od každého jednotlivého z vás. Jste podporování a zahrnování láskou a kosmickými energiemi, avšak jste to vy, kdo tvoříte a měníte vaši realitu a celou společnost. Tyto změny probíhají všude a dotýkají se též všech oblastí a oborů, které jsou součástí historie lidstva. Tento jedinečný proces, je založen na světle a osobní odvaze a touze duše každého z vás. Na ochotě ukázat vaši pravou podstatu, úroveň vědomí. Na odhodlání přijít s novými možnostmi, vykročit ze zajetých kolejí, ukázat své osobní světlo a způsob tvorby, který je pro vaši bytost vlastní.

Celý článek...
 
Kryon - Setkání se svou duší PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:06

Tento živý channeling byl přijat v San José, Kalifornie, 2.-3. února 2019
                        Úvodní channeling Adironndy, který přijala Marilyn Harpe

Ach, dobrý den vám všem. Představíme se, mé jméno je Adironnda. A co se děje s naší Marilyn? Ona je jako ukazatel cesty, je vpředu před davem, prosekává džungli, čistí ji také pro vás. Ještě před třemi minutami nemohla mluvit, protože „přišla o hlas“, ale teď jsme tady pro vás zářivé a půvabné… Kdosi se jí zeptal, co by to pro ni znamenalo dostatečně milovat sama sebe tak, aby strávila několik okamžiků spojením se svou duší; takže my klademe tuto otázku vám. Co by to pro vás znamenalo dostatečně milovat sami sebe natolik, abyste strávili několik okamžiků, jeden, dva nebo třeba tři dny spojením se svou duší, spojením se svou hvězdnou matkou, spojením se svou rodinou z minulosti, se svou rodinou z budoucnosti, se svou rodinou všech dob a všech prožitků, všech zkušeností.

Celý článek...
 
Poselství andělů - Naučte se tolerovat špatnou náladu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:04

Poselství andělů přijala Magda Techetová

"Někdy se necháváte silně ovlivnit tím, jakou mají druzí lidé náladu. Je to pochopitelné, protože velká část z vás patří mezi vysoce empatické a citlivé osoby, takže je pro vás v podstatě nemožné nepocítit změnu nálady druhého člověka, zvlášť pokud se jedná o někoho, kdo je vám velmi blízký. Cítíte se být jeho náladou zasaženi a mnohdy také zranění.

V takových situacích je třeba si pamatovat, že hodný člověk nepřestane být hodný jen proto, že má špatnou náladu. I kdyby řekl nebo udělal věci, které nejsou úplně šťastné nebo radostné, neznamená to, že přestal být hodný nebo milující. Je to prostě projev jeho momentálních emocí nebo myšlenek, a s těmi občas bojuje KAŽDÝ člověk.

Celý článek...
 
Poselství od duchovní bytosti živlu vody, Cesty lásky II., Trnová, 04_05_2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Neděle, 05 Květen 2019 23:14

Na semináři Cesta lásky II. v Trnové (04.05.2019) jsme přijali poselství od duchovní bytosti živlu vody.

 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 369

Vyhledávání