Transformace Poselství
Poselství
AA Gabriel - Ženská linie obrození, alchymie duchovního zrání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Říjen 2017 15:02

Drazí, milovaní,

rád bych navázal na předchozí Poselství AA Michaela
a doplnil ho o linii,
která se line mezi řádky každé takové zprávy,
a tou je Láska.

Celý článek...
 
kryon - Z temnoty ke světlu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Říjen 2017 14:29

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Buffalu, New York, 24. června 2017
Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto obohacené poselství


.Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Chci, abyste rozprostřeli kolem tohoto místa jakousi bublinu, abyste zablokovali všechny ostatní zvuky a koncepty. Zde je pro vás energie, a pro některé z vás dnešní učení představuje jakousi energií “aha!”. Je to energie, která není nová, protože je to připomenutí.

Moji drazí, pro mnohé z vás bude velkou část tvořit opakování, a to je to, co jste v této době očekávali. Začnete si vzpomínat na věci z minulosti, které dávaly smysl. Jsou to věci, které jste se učili a zažili coby šamanské bytosti ve své minulosti. Byli jste svými předky a je na co vzpomínat.

Celý článek...
 
AA Michael * HLEDÁNÍ MÍRU ZEVNITŘ * PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Říjen 2017 14:27

*Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, říjen 2017 *

RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, je čas udělat inventuru toho, co si myslíte, a inventuru emocionální energie, kterou na vaší planetě během těchto dní plných konfliktu, vřavy a stresu vysíláte. Ředíte nebo pokrucujete harmonickou auru, kterou jste kolem sebe vytvořili, tím že si dovolíte nechat se chytit do zmatku mylných výtvorů a destrukce, který na planetě Zemi v této době probíhá? Jste pohrouženi do scénářů, které jsou vám stále znovu a znovu prezentovány prostřednictvím televize, rádia a novin? Dovolili jste si být znovu vtaženi zpátky do hustoty iluzorního negativního prostředí? Jestli je vaší odpovědí na kteroukoli z těchto otázek ano, živíte zmatené vibrace světové situace svou energií, místo toho abyste přidávali svou Lásku/své Světlo/svou Moc k Lásce/Světlu /Moci ostatních misionářů míru na světě. Budete stát na straně těch, jejichž největší touhou je přinášet mírumilovné řešení pro největší prospěch všech nebo se bez záměru slaďujete s těmi, kteří si přejí znovu obnovit oddělenost, utrpení a nadvládu?

Celý článek...
 
Jeshua - Obrazy nehodnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Říjen 2017 14:26

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Jeshua. Přišel jsem, abych Vám připomněl, kdo jste, abych vám připomněl vaši sílu a velikost. Jste nevyčerpatelným zdrojem Světla, které se neustále obnovuje, roste a rozšiřuje.Jste hojný proud božské energie. Chci vás touto energií naplnit a žádám vás, abyste jí umožnili plně proudit do vaší mysli, vašeho těla, vašeho celého života tak, aby se mohla na Zemi vyjádřit sama energie duše.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 1. října 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Říjen 2017 14:24

Hrát si s miliony myslí
Dívat se jak postupně reagují
na neviditelný popud.
Vést jejich touhy
velké či malé
aniž by si toho byli vědomy.
Je to VELKÁ a NEKONEČNÁ HRA V ŠACHY.
Mimořádně VZRUŠUJÍCÍ.
Sydney West, předseda Fabiánské společnosti

Fabiánská společnost byla založena v r. 1884 v Londýně. I dnes stále tlačí svou agendu směrem k Novému světovému řádu. Je jenom jednou z mnoha na světě; všechny se ukrývají pod různými identitami. Jejich filozofie je to, co na vás bylo uvaleno. Pro ně je to jenom hra. V jejich očích není lidstvo ničím. Nyní se probouzíte a nacházíte odvahu říct:Ne, tohle nechci. Již víc nejsem ochoten být vaším otrokem.“

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 337

Vyhledávání