Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – říjen 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:34

07. 10. 2019

PŘIŘAZOVÁNÍ OSOBNÍCH ATRIBUTŮ

Pokud bychom řekli, že se světlo i tma změní, ptali byste se: „Co to znamená?“ Změní se zlo? Přijde více andělů? Lidské bytosti, proč tak tvrdošíjně přiřazujete osobní atributy fyzice?

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~

Celý článek...
 
Arkturiánská rada - Jaké budou zbývající měsíce roku 2019? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:28

Pro zbývající část roku 2019 je pro lidstvo zřejmý potenciál, kdy se bude nadále vyvíjet „mílovými kroky“. Tento trend získává na síle všude – zejména proto, že se vám daří se napojit na moudrost všech vašich předchozích životů.

Moudrost, jež jste získali za vaše všechny životy ve vesmíru, je vám čím dál více přístupná díky integraci, kterou v období vzestupu provádíte. Vaše intuice i impulsy jsou proto silnější. Stahujete si informace rychleji a i ve spánku jste vysoce produktivní.

Celý článek...
 
Jeshua - Uvíznutí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:26

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Jeshua.

Jsem mezi vámi, abych se s vámi spojil a sdílel naše energie. Energie, kterou přináším se mísí s vaší energií, s vaším světlem a moudrostí, které jste nashromáždili za všechny životy, které jste na Zemi žili. Společně takto vytváříme kanál pro objevování znalostí, jež jsou přizpůsobeny současnosti.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon ma Rapa-Nui - Channeling 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:24

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově, 27. října 2018

Zdravím Vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tohle je druhý channeling na Rapa Nui. Nacházíme se nyní na místě setkání. A ještě předtím, než vám předám dnešní poselství, řeknu vám, že tohle je zvláště důležité pro Rapa Nui. Ne pro lidi z Rapa Nui, nýbrž pro návštěvníky. Rapa Nui se zde nachází po velmi dlouhou dobu, s lemurijskou energií, a není zde nic, co by muselo být aktivováno. Není zde nic, čemu by se muselo udělit požehnání. A to proto, že tohle je lemurijská půda. A v souvislosti s tím se chci na moment zastavit. Žádám předky tohoto místa o povolení předat toto poselství. Nádherné poselství o zplnomocnění a o poctě pro všechny, jež jsou zde. A také chci poděkovat za dohody, které jsou mezi námi.

Celý článek...
 
AA Michael - Nové paprsky individuálního vyjádření PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:19

Moudrá učení od Archanděla Michaela  prostřednictvím Ronny/Svatý písař - říjen 2019

Milovaní mistři, je čas uvolnit a nechat odejít, přeměnit nebo povýšit na vyšší úroveň mnoho starých omezujících myšlenkových forem, které jste přijali jako svou osobní realitu. Pokud strávíte nějaký čas meditací a kontemplací a znovu se podíváte na struktury, které jste vytvořili a vytváříte ve své realitě Třetí a Čtvrté dimenze, což zahrnuje struktury mentální, emocionální, fyzické a éterické, a také na některá duchovní omezení, rychle určíte, že je čas uvolnit a nechat odejít mnoho svazujících vazeb, provazů, které vás poutají, abyste se mohli rychle a ladně přesunout do rozpínajícího se světa vyšších úrovní vědomí, který dává moc.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 377

Vyhledávání