Transformace Poselství
Poselství
Marka Země - Tělo a duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Březen 2017 09:12

Země prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí lidé,

jsem hlas Země. Nesu vás ve svém těle. Planeta, na které žijete a po které chodíte, je mým tělem, vyjádřením mé duše. Jste tu vítaní, neboť jste součástí mého těla. Vaše tělo je mojí částí, je stvořeno z pozemské hmoty. Buďte si velmi vědomí buněk ve svém těle, které jsou velmi malé, nezávislé entity, které přesně vědí, co mají dělat. Ve vašem těle fungují k rovnováze, harmonii a součinnosti.

Celý článek...
 
Kryon - “Přechod a Nic není náhodné” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:12

Následující poselství Kryona byla přijata v Delphi University, Georgia, 9. července 2016

                                                 Úvodní mini channeling - “Přechod”

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Cítili jste to, už když jste sem přišli – tato místnost vás vítá. Tato univerzita je vhodně nazvaná “Delphi”. Místo znalostí a moudrosti. Centrum, kde osvícení může skutečně být odhaleno, studováno, lze s ním pracovat a praktikovat jej. Jedno z mála míst na této planetě se studijním plánem, který zahrnuje dokonce i channeling. A vy sedíte na zbytcích chrámu, který byl speciálně postaven pro moudré myšlení. Rád bych, abyste zde jen chvíli seděli a procítili to.

Celý článek...
 
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – únor 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:09

06. 02. 2017

POSLOUCHEJTE

čím více se dozvídáte o vědě, tím více se dozvídáte o Stvořitelizjišťujete, že mezi fyzikou a duchovností není žádné oddělení. Jsou to muži a ženy s jejich svobodnou volbou a logikou, kdo se rozhodne oddělit se od majestátu Boha.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~

- z Kryonova channelingu „Komunikace s Duchem“ - nebo ZDE

Celý článek...
 
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – leden 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:08

02. 01. 2017

POSLOUCHEJTE

 

Poslouchejte, v procesu vaší každodenní existence coby pracovníka světla na této planetě, existuje mnoho vrstev vašich částí, které nesou energii pro Zemi. Samotný fakt, že jste tady v osvíceném stavu, vytváří energii! Nezáleží na tom, co děláte. Vaše světlo osvítí temnou místnost, i když budete předstírat, že žádné světlo nejste.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~

- z Kryonova channelingu „Frustrace pracovníka světla – část 2.“ - Kniha 10 – Nové uspořádání

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 5. března 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:06

Je odhalováno vše, co bylo tajné. Rok 2017 se zapíše do historie jako rok, kdy se pravda o lidstvu a jeho přežití stala hlavním tématem rozhovorů. Mnozí budou šokováni a zhrozeni z toho, že přijímali takové lži. Je třeba vzít na vědomí skutečnost. Nemáte na výběr. Chvilku o Kabale přemýšlejte. Kdy zabrala Zemi a odsoudila lidskou rasu k chudobě, k boji o přežití. Kontrola mysli, kterou používali, byla velmi účinná a vy jste se neptali, proč oni mají vše, proč žijí tak odlišné životy než vy, proč jsou masy nuceny platit daně Kabale. Proč si zajistili, aby masy vlastně nikdy nic nevlastnily. Dokonce si přivlastnili i vás. Zajistili, aby jim byl každý připsaný do vlastnictví v okamžiku registrace vašeho narození. Udělali z vás komoditu Státu: JSTE JEJICH MAJETKEM.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 318

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 161 

Vyhledávání

Fotky z misí