Transformace Poselství
Poselství
kRYON - VELKÝ ÚNIK PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Srpen 2017 23:14

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Bostonu, USA, 11. března 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Každý z vás je naprosto unikátní. Pokud by se vám podařilo nějak "umřít" a porovnávat různé lidi, pak byste zjistili, že každý z vás se liší od ostatních. Biologii máte samozřejmě stejnou, ale tady v těch filtrech, s nimiž jste přišli na toto setkání, do tohoto života — je hluboký rozdíl.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 20. srpna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Srpen 2017 23:12

Nastala vaše chvíle, abyste pozvedli své vědomí: spojili se jako jeden, abyste 21. srpna přijali nádhernou energii zatmění pro celé lidstvo. Nepodceňujte důležitost tohoto zatmění. Nedovolte, aby vás Kabala rozptýlila a odklonila od této jedinečné příležitosti, kdy můžete znovu získat svou moc. Kabala se v posledních týdnech velmi snažila způsobit nepokoje, střelbu, útoky, atd., aby vás dostala do stavu strachu a zděšení a tak vám znemožnila věnovat plnou pozornost získání vaší moci zpět. Je to všechno tak jasné. Stále a stále hrají stejnou hru. Bohužel, mnozí z vás tomu padli za oběť.

Celý článek...
 
Kryon - Prastaré město Petra a Nemožná budoucnost PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Srpen 2017 17:04

Tento živý channeling Kryona byl přijatý v Petře, v Jordánsku, 14. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opět se nacházíme venku, v zemi zvané Jordánsko, v ruinách starověkého chrámu Petra. Je v něm mnoho historie a někteří z vás to zde velmi zvláštním způsobem cítí. Ne však těmi způsoby, o nichž obvykle hovoříme. Opět to musím zmínit. Je možné, že je historie živá? A pokud hovoříme o těch, kteří zde žili, budovali tento chrám a využívali ho po celé věky, je možné, že je tu určitý druh “života”, který se díky jejich vědomí zachoval? Někteří z vás ho cítí. Ale o tom dnes nechceme hovořit.

Celý článek...
 
Kryon - Velký příběh lásky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:14

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Regině, Saskatchewan, Kanada, 24. května 2015

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Dělám krátkou pauzu, zatímco můj partner ustupuje stranou. Proces channelování se musí natrénovat, aby umožnil maximální jasnost, aby poselství procházelo bez filtru, bez předpojatosti a beze změn. Říkal jsem svému partnerovi, aby nečetl žádné jiné channelingy a aby se nepodílel na žádných jiných metafyzických knihách, aby se do jeho přenosu nedostaly jiné myšlenky, které by možná mohly zpochybnit, ovlivnit nebo odfiltrovat božskou integritu. Musíte dostat jen to nejlepší. A rád bych, aby dnešní poselství bylo co nejlepší.

Celý článek...
 
AA Michael - ZLEPŠOVÁNÍ DOVEDNOSTÍ JAKO SPOLUTVŮRCE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:11

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny srpen 2017

RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, po mnoho let se nyní objevuje tolik nových vynálezů a vědeckých průlomů, zároveň s přehlušujícím množstvím filozofických a duchovních informací bombardujících mysli lidstva, že lidský mozek sotva může absorbovat ony nesčetné teorie a nové koncepce, aby nebyl přeplněn.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 333

Vyhledávání

Fotky z misí