Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – prosinec 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Leden 2017 22:02

05. 12. 2016

VÍRA A DŮVĚRA

Řekněme, že máte jeden z nejsložitějších automobilových motorů na Zemi. Řekněme, že jde o závodní auto a že ten motor má desetitisíce součástek, a vy v něm studujete jednu matku či jeden šroub. Řekněme, že neznáte podrobný plán toho motoru, ale i tak se ho snažíte složit. Jak byste vůbec mohli vidět celou věc?

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 25. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Leden 2017 21:59

Rok 2016 je téměř u konce. Pro mnohé to byl mimořádně traumatický rok, včetně tebe, má drahá. Všichni, kdo se snažili odhalovat Kabalu, trpěli. Vím, že si to vybralo daň i ve tvém případě, má drahá, ale fakt, že jsi přežila vše, co bylo na tebe zamířeno, dokazuje, že pravda zvítězí. Lidstvo nachází sílu na zkoumání všech, kdo si myslí, že mají nad vámi „moc“. SKUTEČNÍ vládci, kteří tahají za nitky vaše loutkové vlády, jsou odhalováni a odstraňováni. Vyžádá si to čas, než lidská rasa plně porozumí, jak ďábelská Kabala změnila život lidí na Zemi. Změnili vaše dějiny, aby vás zmátli. Je potřeba znát vaše pravé dějiny, jakož i to, kdo jste a co se od vás očekává. Nic, a skutečně mám na mysli NIC, co vás učili o vašich dějinách, není pravda. Všichni ti, o nichž vás učili, že si jich máte vážit, jsou ve skutečnosti vaši věznitelé. Pokaždé, když děláte znamení kříže, vlastně říkáte: SOUHLASIÍM S TÍMTO OTROCTVÍM. JSEM VAŠIM OTROKEM. Proto jsou všude vidět kříže, aby vám připomínaly vaše otroctví. Kabala ví, jak funguje lidská mysl. Vytvořili bezpočet způsobů na její ovládání. Nehrajte jejich hry, které byly vytvořeny, aby vás zotročily.

Celý článek...
 
Kryon - Jak funguje modlitba PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Prosinec 2016 20:03

Tento živý channeling byl přijat v, Baltimore, MD - 20. června 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner pociťuje vzrušení a je nadšený, protože mu právě ukazuji budoucnost. Vždy při tom dochází ke stejnému problémuchtěl by to mít hned. Staré duše, není žádný důvod ke spěchu, protože tady budete a uvidíte tobudete možná vypadat jinak, ale budete tady, abyste to prožili. Míním tím, že váš původ a vaše Akáša zde v této místnosti budou součástí budoucnosti. Je jedno, kolik je vám teď let nebo co si o tom myslíte – říkám vám, že staré duše v tom budou pokračovat dál. Posun do nové energie probíhající na této planetě je přechodný. Začnete vidět výsledky. Existuje urychlovací systém, který bude odezvou na to, co si přejete.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Různé vnější vlivy a jejich moc PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Prosinec 2016 20:01

Poselství Marie Magdaleny prostřednictvím Barbary Bessen, prosinec 2016

Milí přátelé,

Mnoho událostí ve světě nás stále víc provokuje. Vnímáme, co je teď momentálně hodně zjevné – neporozumění kolem prezidentských voleb, výsledky politických a ekonomických rozhovorů a rozhodnutí těch, kteří reprezentují moc. K vývoji událostí ve vnějším světě se během všech těch let duchovní přátelé většinou nevyjadřovali. Jen někdy při seminářích přišel nějaký komentář nebo vysvětlení k nějaké politické nebo hospodářské situaci, k zemětřesení a podobným událostem. Zdá se tedy, že to není „tak důležité“. Mnozí z nás si ještě skutečně neuvědomili, že své individuální životy prožíváme na základě svých myšlenek a činů.

Celý článek...
 
AA Michael - OHNIVÉ SÍLY TVOŘENÍ ZAMETAJÍ ZEMI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 09:02

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, prosinec 2016

Milovaní mistři, pamatujte si tento termín: MEMBRÁNY SVĚTLA, neboť je důležité, abyste tento koncept měli ve své hlavě jasně definovaný. Když jste začali svoji cestu iluzorními realitami Třetí/Čtvrté dimenze, byly ve vaší paměti umístěny membrány Světla. Membrány Světla byly umístěny také ke vstupní bráně vaší Svaté Mysli a vašeho Svatého Srdce. Existovala a existuje také membrána Světla obklopující vaše Třetí Oko/váš vnitřní zrak. Když vaše Vyšší Já určí, že je čas, aby se vaše Třetí Oko otevřelo, bude to, jako když nad vaše obočí přijde vlna svaté energie. Tyto zvláštní frekvence otevřou Semínka Krystalů Světla v Šišince, což zahájí schopnost mimosmyslového vnímání/jasnozřivosti.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 311

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 163 

Vyhledávání

Fotky z misí