Transformace Poselství
Poselství
AA Michael - Český národe, přišel tvůj čas obrození PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:08

Milí přátelé,

s velkou radostí Vám představujeme poselství AA Michaela, jež nám zaslala naše čtenářka a které bylo inspirováno vyhlášením společné meditace „Na posílení egregoru Slovanství a pozitivní vize budoucnosti“.


Milovaní,

Jak možná mnozí víte, já jsem také patronem české země a českého národa. Znám podrobně vaši historii, vaše vrcholy i pády, čím vším jste prošli, vaši předci i vy jako duše, na toto území mnohokrát znova inkarnované.

A chci vám hned na začátku sdělit, jak moc si vážím vaší kolektivní české Duše.Obsahuje váš božský úděl i úkol, vaše poslání. A tím se chci dnes zabývat v tomto poselství, jelikož úděl je již za vámi. To je ta radostná zpráva!

Celý článek...
 
Kryon - Věci, které v noci nahánějí strach PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:06

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Tucsonu, Arizoně, 25. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Někteří se ptají, jaké to je, když Duch sestoupí a navštíví vás a zda se můžete setkávat se Stvořitelem, aniž byste se v tom procesu „rozpustili, zrušili“. Jeden na jednoho, jen ty a Bůh, jaké by to bylo? A odpověď zní: „Bylo by to takové, jak vás to učíme – je to vaše právo a privilegium.Právě teď je na této planetě energie, kterou mnozí očekávali a skrz kterou můžete ve svém nitru přijímat větší část Boha než kdykoli předtím.A zatímco jej přijímáte, začíná se váš život měnit.

Celý článek...
 
solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ZÁŘÍ 2017 - ČERVENÉ SVĚTLO –RESET/NOVÉ NASTAVENÍ – ZNOVUZROZENÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:04

Srpnové extrémně mocné Úplné zatmění Slunce přineslo mocné zrychlení. Mnozí z nás zažili mohutný příliv Pravé Čisté Lásky a Jednoty a v tu samou dobu byly aktivovány kódy Nové Reality, které otevřely dveře rozsáhlému Novému Prostoru, o kterém jsme nikdy netušili, že existuje.

Jak se Slunce a Měsíc sladily, postavily do jedné linie, energie AN zesílila a my jsme byli rozšířeni a přenastaveni. Nýty, které nás dlouho držely připnuté k dualitě, jeden po druhém odpadly, dokud jsme nezažili nový pocit rozšířené celistvosti. S tímto uvolněním přišlo i hlubší probuzení.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 24. září 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:04

Mnozí jste zaznamenali ve vzduchu vzrušení a také ho pociťujete. Vítězství je na dosah a vy to cítíte. V duši víte a cítíte, že když se spojíte, abyste meditovali a modlili se, přináší to výsledky.Pokračujte, je to vaše zbraň proti temným silám kontroly. Kabala již nemůže vládnout ze stínu. Byli odhaleni. Jejich loutky ve vládách teď ví, že byly identifikovány jako zrádci lidské rasy. Ptáte se, komu věřit? Copak nevidíte, že společně jste silnější než Kabala? Zabránili jste zmasakrování Ameriky, které Kabala naplánovala. Máte moc a schopnosti zabránit převzetí Země. 1% vás nemůže přemoci. Proti probuzenému lidstvu nemají šanci. Teď všechna sídla zla cítí, že jsou odhalena a cítí se zranitelná. Již nemají vše pod kontrolou.

Celý článek...
 
Kryon - Stav Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:05

Tento živý channeling byl přijat v Big Sky, v Montaně, 4. června 2017

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes vám chci vyprávět jeden příběh. Je to milostný příběh, a také náhodou zahrnuje historii planety, současnost a budoucnost. Toto jsou věci, které vám chci povědět a věci, které vám chci představit. Nazvěme to, „Stav Země v červnu 2017“.

Je to milostný příběh kvůli tomu, kde začíná a jak začíná. Kdybyste se vrátili o 24 let zpátky, Kryonovy veřejné channelingy začaly v Kryonově Knize Jedna. Informace byly hlavně úvodem k posunu, o kterém jsme vám já i mnozí další začali vyprávět, že přichází. Nebyla to ode mě ezoterická informace, ale spíše něco, o čem věděli všichni předkové. Pozorovali hvězdy na obloze po tisíce let. Uvědomili si, že se hvězdy od dekády k dekádě lehce mění, a začali chápat mechanismy solárního systému a zemského oběhu kolem Slunce dlouho před moderními teleskopy.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 337

Vyhledávání