Transformace Poselství
Poselství
Bytosti Modrého Paprsku - Odpočiň si, probíhá očista PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2018 17:54

Hana Sahhu-arah a Bytosti Modrého Paprsku

Právě v tento čas za hluboké podpory matky Země a světelných bytostí probíhá celoplanetární očista. Staré kódy jsou nyní transformovány a nahrazovány novými vzorci – novými kódy. Můžete se cítit jako na houpačce v jednu chvíli být plní energie a za chvíli se cítit velmi oslabeně, můžete se smát a za chvíli plakat, bude se u mnohých objevovat také agresivita – to vše, kde jsme mlčeli, koho jsme se nezastali, kde jsme skrývali naši pravdu, kde jsme skrývali sami sebe. To vše se nyní chce projevit. Pokud to potřebuješ, pořádně si zařvi a uvolni tyto energie. Je to tak v pořádku. Jsi člověk, plný emocí a tak nemusíš pociťovat jen ticho a klid. Nech uvolnit veškeré emoce, které tebou nyní budou procházet.

Celý článek...
 
Kryon - Kdo jste PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2018 17:50

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Longmontu, Colorado, 14. ledna 2018

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto obohacené poselství přijaté v Longmontu.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opět můj partner ustupuje stranou a to, co následuje je nová informace. Toto poselství bude zkombinováno s informacemi, které vám předávám více než dvě desetiletí, ale nyní to je naprosto nová fáze poznání

Celý článek...
 
Kryon - Monika Muranyi - Meditace a modlitba PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Prosinec 2018 19:54

V květnu roku 2017 vyšla poprvé v češtině Kryonova tématická kniha Lidská duše odhalená, kterou sestavila Monika Muranyi. Kniha, která se uceleně, na podkladě prostudování mnoha Kryonových channelingů, speciálně zaobírala tématem lidské duše a skutečnostmi souvisejícími. Navíc, jako všechny předchozí její tématické knihy, obsahuje i tato kniha nové Kryonovy odpovědi k citlivému a hlubokému tématu lidské duše. Téma je to ale natolik rozsáhlé, že nebylo přece jen možné vše, co Monika připravila, v knize uveřejnit. A proto Monika nechala několik kapitol samostatně, které uveřejnila zdarma na svém webu. Uveřejnili jsme na našem českém webu téměř všechny tyto kapitoly a dnes zveřejňujeme tu poslední, která nese název "Meditace a modlitba".

Celý článek...
 
AA Michael - * Moc a majestát prvků * PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Prosinec 2018 19:46

* Archanděl Michael prostřednictvím Ronny listopad 2018 *
^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*
RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, porozumět prvkům OHNĚ, VZDUCHU, VODY A ZEMĚ, což jsou jedinečné komponenty, Tváře nebo-li Prvky povahy našeho Boha Otce/Matky pro zkušenost tohoto Podvesmíru, je životně důležité, když hledáte větší moudrost a snažíte se potvrdit své Mistrovství Sebe, Svého Já. Existují čtyři hlavní Prvky, které jsou ukotvené v systému těla původní lidské formy, aby pomáhaly realizaci a mistrovství vlastního Já prostřednictvím záření PAPRSKŮ velkých Archandělů, prostřednictvím záření dvanácti Paprsků Božího Vědomí z Esence Jádra Srdce našeho Boha Otce/Matky.

Celý článek...
 
Krypn - Kryon v Torontu – 3. část PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 22 Listopad 2018 14:54

Tento živý channeling byl přijat v Torontu, Ontario, Kanada, 18. února 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Chci pokračovat v tématu (Kryon má na mysli 2. channeling z Toronta nazvaný Nevíte, co nevíte ze 17. února 2018 – pozn. překl.). Adironnda, Jeshua, Kryon, my všichni jsme jedno. Nejenže přicházíme ze stejného Zdroje, ale jsme partneři v soucitu. Důvodem, proč existuje channeling, který teď posloucháte, není v tom, abychom na někoho zapůsobili, nebo aby ti, kteří si jej poslechnou později, mohli slyšet něco zvláštního. Závisí to na úhlu pohledu pozorovatele. Důvodem pro existenci tohoto channelingu je to, abyste zjistili něco, co většina lidí neví – že na druhé straně závoje, což je místo, které je pro většinu lidí tajemné, je láska a že k vám proudí skrz ten závoj. Proudí skrz závoj. A závoj, o němž mluvíme, je to, co neznáte, co vás udržuje oddělené od poznání toho, co nazýváme Tvořivým zdrojem a co mnozí nazývají Bohem. A znovu opakuji, Bůh nemá žádné lidské vlastnosti. Vytvoření tohoto vesmíru, této galaxie, samotné duše, které v sobě máte, není součástí dysfunkční lidské přirozenosti, jakou máte, na jejímž základě jste si vykonstruovali svou představu Boha. Místo toho je to čistota – taková čistota, jakou si ani nedokážete představit.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 361

Vyhledávání