Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – listopad 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:52

07. 11. 2016

DUCHOVNÍ LOGIKA

Před lety, ve starší energii, Kryon dostal otázku: Je nezbytné vyslovovat afirmace nahlas nebo si je můžeme říkat jen pro sebe? Odpověď zněla: „Říkejte si je v duchu, protože v tom nebude rozdíl.“ Nyní, ve vylepšené energii, své vyjádření změním. V této nové energii Pole zesílilo. Je dostupnější, takže se s ním můžete synchronizovat, propojit (entanglovat), snadněji než kdy dřív. Je připravené pro vás věci propojit – ať už jde o situace, biologii či vědomí. Je připravené vystavit vás vašemu vyššímu já způsobem, ve který jste v minulosti jen doufali. Hlavním nástrojem je to, když s ním budete hovořit – a právě teď jsou nejlepší způsobem vědomé hlasité afirmace.

Celý článek...
 
Jeshua - Buďte dětmi Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:49

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, Já jsem Jeshua. Jsem zde, abych vám pomohl spojit se svým nejhlubším já, vašim Kristovským-já. Dlouhý čas jste ke mně vzhlíželi jako k mistrovi a učiteli, který razí cestu, jsem však zde, abych předal tuto pochodeň vám. Cítím se tu dobře, být mezi stejně smýšlejícími lidmi, mezi přáteli. Jste mi drazí, miluji vás.

Celý článek...
 
Země - Znovu pociťte, jaké to bývalo PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:47

Země prostřednictvím Pamely

Drazí lidé, jsem hlasem Matky Země. Nesu vás po cestě vašeho lidského života. Vnímejte mě ve svých kostech, ve svém těle, v každé buňce svého těla. Zásobuji stavební kameny vašeho lidského těla.

Nejsem však ve vás přítomna jen ve fyzické rovině, jsem taktéž energetickou bytostí, která je velmi stará. Mám energii duše, spirituální život, a jen co jste se narodili na kůži mého těla, obdařuji vás svou energií, energií Země. Má energie, energie Země, se pohybuje s těmi, co na mě žijí, tj. s veškerým lidstvem. Moje energie je vnímavá k té vaší, vstřebávám ji, učím se z ní a snažím se vám poskytnout to, co vás podpoří a je pro vás dobré.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 18. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:44

Ve snaze zabránit masám probudit se, byly všude zavedeny drakoniánské zákony. V Anglii jsou nyní mnozí zavírání za to, co bylo v minulosti považováno za svobodu slova. Vaši predátoři dělají vše, co mohou, aby lidi umlčeli. Nepovede se jim to, ale bohužel, v mezidobí to mnohé z vás zničí. Kabala vás zcela kontrolovala po miliony let, aniž jste se na něco ptali. Věřili, že jsou neporazitelní, protože až dosud jste je vždy bez reptání poslechli. Ale co bylo, bylo a je čas pohnout se kupředu a žádat, co je po právu vaše. Stali jste se jejich OTROKY, aniž jste si to uvědomili.

Celý článek...
 
Kryon - Most vědomí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:25

Tento živý channeling byl přijat ve Varšavě, Polsko, 11. května 2016

Zdravím drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Chtěl bych vám předat channeling, který může vypadat jako vědecký, ale není.

Dnes vám můj partner představil příběh nazvaný Cesta domů. Jde o channelovanou knihu, napsanou před mnoha lety. Hlavní postavou této knihy je muž jménem Michael Thomas. V průběhu celého dobrodružství je Michael pronásledován Něčím (pozn. překl.: Kryon to něco v knize pojmenoval TO). A to Něco je jeho nižší já.Takže muž v tomto příběhu je rozpolcený na dvě části jeho nižší vědomí a jeho vyšší vědomí. To je fyzika. Rád bych to vysvětlil nejlépe, jak dovedu. A předám vám nějaké informace o tom, co přijde.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 311

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 159 

Vyhledávání

Fotky z misí