Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Kryon na Rapa-Nui - Channeling 1 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:17

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově, 26. října 2018

Zdravím Vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.Tato skupina se nyní nachází na Velikonočním ostrově. Sedíme zde v pozdním odpoledni, velmi blízko soše Moai, posloucháme vítr narážející do pobřeží za jemného deště. Tohle je požehnání od Gaii, pomazání, které Vám říká: „Vítejte na tomto velmi speciálním místě.“ Chci, abyste to cítili. Abyste to přijali. A chci, abyste porozuměli, že ti, kdo znají tento ostrov, vědí, že jste tady. Tahle skupina je jiná. Je něčím víc než pouhou ezoterickou skupinou. Vy máte své oči vědomě otevřené, abyste možná mohli cítit věci, o kterých mluví jen málo lidí.

Celý článek...
 
Jeshua - Vnitřní květina PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:15

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,

já jsem Jeshua. Všechny vás dnes zdravím a zvu vás, abyste se dostali do světla sebepoznání, i když máte pocit, že je pro Vás nyní náročné být v tomto období člověkem na Zemi. Nikdy nezapomínejte na to, kým skutečně jste.Jste jiskrou světla, jež je součástí Boha, existovat je vaše právo. Nemusíte být nikdo jiný, než kým jste, neboť to, kým jste, je čisté, přirozené a správné.

Celý článek...
 
Kryon - Esence Boha PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:06

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Grand Rapids, Michigan, 25. srpna 2018

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Je pro mě nemožné předat vám informaci, která je…je to taková věc, kterou musíte procítit a vstřebat…ale pokusím se. A možná tady dnes bude někdo, kdo poslouchá a porozumí lépe než kdy předtím, protože energie na této planetě se posouvá. Posouvá se do úrovně, která je více odpovídající (vhodnější) pro pozvolné probouzení pravdy. Pozvolné a jemné probouzení pravdy. Ne odhalení v tom smyslu, kdy pochodujete ulicemi a nesete transparenty, ale individuální, pozvolné probouzení.

Celý článek...
 
Kryon - NOVÝ PRACOVNÍK SVĚTLA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Říjen 2019 09:38

Tento živý channeling byl přijat v Kolumbu, Ohio, 5. května 2019

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství přijaté v Kolumbu


.Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tato skupina dnes procvičovala soudržnost (koherenci), a pokaždé, když se tak stane na setkání jako je toto, otevírá se přenos pro větší předměty lásky.

Dnes byla položena otázka: „Může nějaká skupina pomoci soudržnosti toho, kdo sedí před ní, kdo není v koherenci?“ Odpověď zní, ano. Pokud tedy dokážete rozšířit celou tuto představu pojednávané soudržnosti, tak vám řeknu, že ačkoliv by se mohlo zdát, že jde o lineární proces, je to mnohem větší než si myslíte.

Celý článek...
 
NOVÁ KNIHA - Kryon - Monika Muranyi - ŽENY LEMURIE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 03 Říjen 2019 12:57

Kryon - Monika Muranyi - Amber Wolf

ŽENY LEMURIE

Před několika sty tisíci lety, jak nás informoval Kryon, naši planetu navštívili Plejáďané. A od té chvíle se začíná datovat vznik a vývoj naší civilizace. Vývoj, který nebyl zcela přímočarý a procházel různými vývojovými stádii, než se na planetě „objevila“ lidská společnost tak, jak ji známe. alt

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 377

Vyhledávání