Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Nové paradigma pro všechny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:45

(1. channeling Kryona v Calgary, Alberta, Kanada)

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Calgary, Alberta, Kanada, 9. března 2019

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Všechny channelingy, ve kterých mluvíme o posunu a změnách, souvisí se dvěma slovy: NOVÉ PARADIGMA. Kdybychom měli definovat slovo paradigma, byl by to život, způsob, jakým všechno funguje, všechno, nejen v jedné oblasti nebo na nějakém zdánlivém místě, na kterém se možná právě nacházíte, ani ne jen v duchovnosti, ale prostě všude. A pokud to tak je, drazí, budete to moct na planetě pozorovat. Ano, už to začínáte vidět. Jak to ale pro vás vypadá na zcela praktické úrovni, právě teď, když sedíte na židli, posloucháte to nebo čtete? Co vás čeká dál?

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Důvěřujte si PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:44

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie Magdaléna. Jsem vaše sestra, spřízněná duše, která vás obklopuje láskou a přátelstvím.

Na své pozemské cestě, se někdy cítíte vskutku osaměle a osamocenost se zdá tak skutečná, že se již necítíte spojeni s celkem: se světlem uvnitř sebe, s tím, co přesahuje všechno pozemské a dává všemu život, se stvořitelem, s tvořivým zdrojem uvnitř sebe, se světlem své duše, která je vaší nejhlubší esencí duše.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Sebezapření v ženách PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:40

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie Magdaléna. Přicházím k vám z hlubokého spojení. Jsem s vámi a vnímám vaše touhy. Vnímám váš smutek a nechuť být v této pozemské atmosféře a být tím, kým skutečně jste.

Zadržovat svou kreativní energii, svůj vhled, radost ze života tlumí mnoho vaší energie. Energie duše není svobodně vyjádřena a obrací se dovnitř, kde vytváří nepokoj, bolest a frustraci. Je to na Zemi velmi běžný fenomén. Existuje tu ohromná touha žít ze svého srdce, ze své vášně a duše, zároveň je tu však z toho také strach, neboť žití ze své esence, ze svého srdce znamená, že jste svobodní, že dovolujete být sobě tím, kým jste, a všemu co s tím souvisí: pochyby, strachy, emoce, jež zahrnují i ty zásobené hněvem a vzpurností. Po všechna staletí a během těchto několika životů jste toho v sobě tolik potlačili, že kreativní energie – zvláště v ženách mezi vámi – se uzamkla v tajném pokoji.

Celý článek...
 
AA Michael - Probuzení a osvícení – od října 2019 do ledna 2020 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:36

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaná rodino světla, dosáhli jsme chvíle, na kterou mnozí z vás čekali, a o kterou po mnoho a mnoho životů žádali. K vaší planetě se blíží vlna Kosmického Světla, která na Zemi aktivuje „Velké Probuzení“. Dokonce i nyní, mnozí z vás, pocítili tuto vlnu, když se začala přibližovat k zářijové rovnodennosti. Tato energie je tak intenzivní, že v mnohých způsobuje fyzické příznaky, protože se vaše tělo snaží integrovat a vyvážit.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon na Rapa Nui - Channeling 5 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:34

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem na Velikonočním ostrově, 30. října 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tohle je poslední zpráva z celé této cesty, zatímco sedíme zde, na Rapa Nui – jemuž někteří říkají Velikonoční ostrov. Co bychom mohli říct z toho, co jsme dosud neřekli?

Možná ti, kdo toto poslouchají, potřebují slyšet určité připomenutí, shrnutí toho, co posledních 29 let učíme. Drazí, je realita, která dosud nebyla na planetě rozpoznána. Běžná evoluce (tak, jak ji známe) nestvořila lidskou bytost. Byl v tom zásah. A existují vědci, kteří právě tento zásah v současné době studují. Jakým způsobem jste obdrželi 23 párů chromozomů? Proč je to tak, že ti všichni pod vámi (v evoluci) mají těch párů 24? V čem tkví ten slavný chybějící článek, po němž se biologové už tak dlouho pídí?

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 380

Vyhledávání