Transformace Poselství
Poselství
Solara - ÚRYVEK ZE SOLAŘINA SURF REPORTU DUBEN 2017 - Tlačíme to k vrcholu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Duben 2017 21:37

Ke konci března jsme buď ukončili projekty, na nichž jsme pracovali anebo jsme je dali stranou. Byl to pocit, jakoby to, na čem jsme pracovali, téměř přes noc zmizelo a na jeho místo okamžitě přišla nova vlna zcela jiných, tvořivých projektů. Teď se nacházíme v procesu posunu na nový převod.

Duben představuje konečný posun k vrcholu, který dosáhneme v květnu. Je to podobné, jako když stoupáme na vysokou horu, jako je Everest. Opouštíme různé základní tábory, rozeseté po úbočí. Útok na vrchol si vyžaduje obrovskou námahu a vyžaduje si naše plné soustředění. Musíme použít staré dovednosti, kterým jsme se naučili v průběhu mnoha životů a osvojit si nové znalosti, o kterých jsme nevěděli, že je v sobě máme.

Celý článek...
 
Kryon - Každou nohou v jiné energii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 17:54

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, Minneapolis, Minnesota, 2. srpna 2015

Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Skrze váš záměr přijmout toto poselství se mění prostor v této místnosti. Vy lidé jste v tomto prostoru zvyklí na určitou realitu, která se teď doslova mění v jiný druh reality. Na krátkou dobu se tu děje něco, co bych rád nazval „bublinou svolení“. Když je tu totiž přítomna energie lásky a lidé dají této energii své svolení, pak se změní vše, co je v této místnosti. Vy se na to prostě jen díváte – na fyziku této místnosti, její realitu – a někteří z vás řeknou, že se dimenze tohoto prostoru změnila v dimenzi lásky. Pro ty, kteří možná tuto proměnu nepochopí, je to dokonalý popis: dimenze lásky.

Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrace lidí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 17:52

Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, březen 2017

Milí přátelé,

moje malá zimní pauza skončila. Těším se na další semináře, samozřejmě i na každoměsíční poselství a články do časopisů. Ráda se ponořuji do hlubin Zdroje všeho bytí a otevírám inspiracím a informacím. Svou přestávku využívám k tomu, abych úplně vypnula a oprostila se od podnětů vnějšího světa. Mou představou bylo zkusit nedělat vůbec nic. Není to však tak jednoduché, protože je pořád co dělat. Například uklidit si v kanceláři, roztřídit dokumenty, vytřídit si šatník nebo si udělat pořádek ve sklepě. Ale vlastně to zas nejsou tak důležité věci, že? Ovšem, že jsou, ale dají se udělat někdy jindy. Ale najít čas pro denní snění nebo ponoření se do božského ticha? Ano, prostě jen tak sedět a nic nedělat. Pak je ovšem třeba brzdit všechny ty myšlenky a impulsy, které člověku říkají: Měl bys …

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 9. dubna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 17:50

Je teď zřejmé, jak byl a je infiltrován Bílý dům. Pamatujete, jak Donald Trump přišel do Bílého domu poprvé? Jak spokojeně vypadal: jako muž, který se těší, že se ujme úřadu. A vzpomeňte si, když se pak později objevil po své schůzce s Obamou, vypadal v šoku a rozrušený. Jeho sebedůvěra a jeho slova se změnily. Zjistil, že jste prezidentem pouze dle jména, ale že rozhoduje HLUBOKÝ STÁT (deep state).

Nicméně, Donald Trump to odmítl přijmout. Šel po pedofilech Hlubokého státu a byl úspěšný. Hlubokému státu se to nelíbilo. Musel najít způsob, jak ho zastavit. Takže odstranili z úřadu všechny Trumpovy lidi a nahradili je svými. Ale ani to jim nestačilo, tak ho dostali přes jeho vlastní rodinu. Nemylte se, Hluboký stát se ho chce zbavit, protože si ho nemohou koupit ani ho ovládat.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 2. dubna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 17:48

Za několik týdnů uvidíte pravdu triumfovat nad zlem. Tento boj probíhá na mnoha úrovních, o některých víte, ale mnohé jsou před zvědavými zraky dobře skryty. Udržovat lidstvo v nevědomosti o tom, co mu dělají, bylo snadné, dokud v lidech nenastal proces probouzení. Plná hrůza vašeho zotročení ještě nebyla odkryta.Jsou však mnozí, kdo jsou plně probuzeni a vědí, co se musí udělat, aby bylo lidstvo osvobozeno.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 323

Vyhledávání

Fotky z misí