Transformace Poselství
Poselství
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 16. července 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Srpen 2017 17:12

Dochází k dalšímu pokroku, když byl zvednut další závoj a vy jste si více vědomi struktury kontroly. Na první pohled je to alarmující, dokud si neuvědomíte, že oni představují pouze 1% obyvatelstva Země. To se pak perspektiva okamžitě změní. Nemohou se měřit s probuzeným lidstvem a oni to vědí. Teď a stále je to na vaší odpovědnosti, otevřít oči a mysli druhých lidí. Teď je toho tolik odhaleno, že je to pouze otázka nastavit lidi správným směrem. Příslušníci Kabaly bojují sami mezi sebou. Vede je chtivost. Neuvědomují si, že si nic s sebou vzít nemohou. Používají klony, aby se infiltrovali mezi lidi a nachytali je. Výroba těchto klonů byla zdokonalena a jsou hojně používány. Kabala používá vyspělou technologii, která není lidem známá.

Celý článek...
 
Kryon - Nové světlo PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:49

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Tel Avivu, Izrael, 14. května 2017

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství přijaté v Tel Avivu, Izrael.


Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Je zde energie, které se můžete dotknout a cítit ji – je zde podle plánu. Staré duše přišly na konci dne, ke konci učení, a začínají přemýšlet o tom, co bylo řečeno [odvolává se na seminář, který proběhl během dne]. Spojeni v písni, v lásce, jsou zde bohyně, je zde laskavost, harmonie a děje se tak často, když se setkají staré duše s dalšími podobně smýšlejícími. Doprovod, o kterém jsem mluvil dříve, se změnil. Mění se s vámi a s přístupem, pochopením a moudrostí, kterou jste zde nabyli. Chci vám předat channeling o něčem, čemu se říká nové světlo a tento channeling vyplývá z toho všeho, o čem dnes mluvil můj partner.

Celý článek...
 
Jeshua - Spirituální význam života na Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:45

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí stejně smýšlející přátelé,

hovořím k vám já, Jeshua. Jste mí bratři a sestry. Spojuji se s vámi jako rovnocenný, nikoli jako někdo, kdo je vysoce nad vámi, nýbrž jako přítel, kamarád. Vnímejte společný zdroj, prostřednictvím něhož jsme spojeni. Vnímejte, jak mezi námi proudí život, spojení, které léčí a které nás osvobozuje.

Celý článek...
 
Jeshua - Život, vědomí a dědictví pradávného Egypta PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:44

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím z břehů Nilu! Je mi velkým potěšením být s vámi. Jako rodina se společně čas od času scházíme na různých místech a v odlišných kulturách. Je tu společné vlákno, které nás spojuje a vede. Je to vlákno života a vědomí, které se snaží na Zemi šířeji a hlouběji projevit.

Celý článek...
 
AA Michael - Planetární Nový rok. Lví brána: červenec – srpen 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:42

Posun v r. 2017 a ukotvení vyššího vědomí sjednoceného pole
Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaná světelná rodino, ve vašem roce 2017 jste dospěli do doby, kdy přinadchází velká změna. Nazveme ji Velkým posunem roku 2017. Opravdu, jak jsme řekli již dříve, rok 2017 je rokem posvátné planety Země a rokem nových začátků. Přicházející světelné kódy první poloviny roku 2017 zasily semena, umožňující, aby na Zemi nastala manifestace vědomí Nové Země.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 332

Vyhledávání

Fotky z misí