Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Kryon na Rapa Nui - Channeling 4 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:32

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově, 29. října 2018

Zdravím Vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tohle je čtvrtá zpráva z místa, kterému mnozí říkají Velikonoční ostrov, jinými slovy Rapa Nui. Nejsme zde daleko od lomu, z něhož pocházejí místní sochy Moai. Sedíme na trávníku na kopci, kde fouká vítr. Příroda nám opět dává požehnání prostřednictvím dechu Gaii. Nacházíme se na velmi hlubokém místě, kterým tento ostrov Rapa Nui je.

Celý článek...
 
AA Michael - Moudrá učení od archanděla Michaela - listopad 2019 - Co děláte při čekání na vzestoupení? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:26

Poselství AA Michaela prostřednictvím Ronny / Svatý písař

Milovaní mistři, Jak sledujeme váš pokrok, měříme „Světelný kvocient“ vašich myšlenkových vzorců a pozorujeme, jak jste stateční a oddaní svému úsilí vstřebat a začlenit nádherné energie vědomí Stvořitele, jsme potěšeni a žasneme nad vaším ohromujícím pokrokem. Víry negativních myšlenkových forem, které víří pláněmi nižší třetí astrální úrovně a které ovlivňovaly lidstvo po eony let, jsou postupně nahrazovány povznášejícími myšlenkovými formami naděje, inspirace a radosti. To umožňuje realitu, která tvrdí, že nedostatek je jen nevyrovnaná, negativní myšlenková forma, a kterou lze nahradit ujištěním, že hojnost je Andělským rodným právem každého. Jediné, co musíte udělat, abyste potvrdili své dědictví, je přijmout jako svou pravdu, že jste hodni, hodnotní, a tím upevnit tuto realitu svými pozitivními myšlenkovými formami, činy a akcemi.

Celý článek...
 
Kryon . Kryon na Rapa Nui - Druhý den, Channeling 3 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 20 Listopad 2019 17:55

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově,
27. října 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Znovu žádám předky o svolení, abych mohl předat tuto zprávu. Chci, abyste si byli vědomi energie předků, kteří jsou zde. Nejsou to pouze předkové zastoupení sochami. Je zde velmi hluboká Akáša. Akáša planety i těch, kteří toto místo obývali po dlouhou dobu. Drazí, i současní obyvatelé Rapa Nui znovu objevují energii ostrova. I když je zde větší turistický ruch, některá místa jsou znovu prohlašována za posvátná. Je to proto, že tuto posvátnost cítí více a více lidí.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – říjen 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:34

07. 10. 2019

PŘIŘAZOVÁNÍ OSOBNÍCH ATRIBUTŮ

Pokud bychom řekli, že se světlo i tma změní, ptali byste se: „Co to znamená?“ Změní se zlo? Přijde více andělů? Lidské bytosti, proč tak tvrdošíjně přiřazujete osobní atributy fyzice?

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~

Celý článek...
 
Arkturiánská rada - Jaké budou zbývající měsíce roku 2019? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:28

Pro zbývající část roku 2019 je pro lidstvo zřejmý potenciál, kdy se bude nadále vyvíjet „mílovými kroky“. Tento trend získává na síle všude – zejména proto, že se vám daří se napojit na moudrost všech vašich předchozích životů.

Moudrost, jež jste získali za vaše všechny životy ve vesmíru, je vám čím dál více přístupná díky integraci, kterou v období vzestupu provádíte. Vaše intuice i impulsy jsou proto silnější. Stahujete si informace rychleji a i ve spánku jste vysoce produktivní.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 380

Vyhledávání