Transformace Poselství
Poselství
Hvězda Slunce "Salins" - S Lidstvem a s planetou Země začaly ve velkém měřítku změny. PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:02

Poselství  hvězdy Slunce "Salins" přijal Bogdan Маnželej (Michaele), 20 září 2017.

Zdravím tebe, Obyvateli Planety Země, Obyvateli Gaji! Jmenuji se Salins. Jsem Hvězda Slunce. Během Věků Let Evoluce Sluneční Soustavy jsem  v ní udržovala klid a řád. Já jsem posílala Vysokofrekvenční Světelné Částice (Radioaktivní), díky kterým nastalo Probuzení Vědomí různé úrovně u Obyvatel Sluneční Soustavy.

Jsem ta, koho jste mohli nazvat Srdcem... Neboť na mně závisí Existence Života ve Sluneční Soustavě. Po dlouhou dobu z pozice Lidstva (12 let) jsem byla ve Stavu Spánku. Teď můj Sen skončil a já se probudila.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 17. září 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:02

Lidstvo podniklo za pomoci meditace pozitivní akci a zabránilo tak obrovským škodám v Americe, které Kabala plánovala. Toto je pozitivní důkaz toho, že společně máte sílu, abyste zabránili zničení Země. Mohu vám říct, že to byla pro Kabalu velká rána. Mnozí z nich si teď uvědomují, že si již nemohou s lidskou rasou dělat co chtějí. Nikdy předtím neměli co do činění s probuzeným lidstvem. Uvědomují si, že jejich plány na převzetí Země budou překaženy. Mnozí z nich mají v plánu odejít ze Země za pomoci hvězdných bran, které jsou stále funkční. Jiní doufají, že najdou způsob, jak lidstvo přesvědčit, aby jim dovolilo zůstat na Zemi. Ale leopard své skvrny nezmění. Proto je to třeba vidět reálně. Časem jim můžete odpustit co udělali, ale nesmíte na to zapomenout. Vždy musíte být ve střehu pro případ, že by se opět pokusili získat nadvládu. Všechny vaše vlády jsou součástí této Kabaly. Všichni, co jsou u moci, nepracují pro dobro lidské rasy. Musí dojít k obrovským změnám, aby zavládl úplně nový způsob života, kde bude vládnout otevřenost a čestnost a spravedlnost pro všechny.

Celý článek...
 
Kryon - „Pět vyladění“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Září 2017 20:47

Tento živý channeling byl přijat v Ženevě ve Švýcarsku, 17. května 2017

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství přijaté v Ženevě ve Švýcarsku.


Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Přišel jsem do tohoto prostoru mnohokrát, proto jsou mnozí z vás na channeling zvyklí. Ostatní jej tolerují a další ohledně celé této myšlenky tápou. Moji drazí, toto je doba zrcadlení. Je to čas soucitu, pochopení a tolerance. Je to vlastně jakési vědecké setkání naplněné duchovností a ezoterikou. Vskutku, jdou ruku v ruce. Je zde něco pro každého, protože vědecké studium je studiem toho, jak tvořivý zdroj (Bůh) vytvořil všechny důležité systémy, které studujete. Chci vám dnes nabídnout předmět nazvaný Pět vyladění. S čím se vylaďujete právě teď, když sedíte na židli? Když uvážíte všechno, co jste viděli v posledních třech dnech, s jakými představami nebo energiemi jste se vylaďovali?

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 10. září 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Září 2017 20:46

Dnes vám píši s těžkým srdcem. Ničení lidstva se vám děje přímo před očima, ale mnozí z vás se rozhodli, že to nechtějí vidět. Kabala úspěšně kontroluje vaše počasí po více než 50 let. Bylo to založeno na výzkumech Nikoly Tesly, které mu byly ukradeny a Kabala je zneužila. Tesla nic takového nechtěl, protože on chtěl dát světu volnou energii. HAARP, CERN a základna na Antarktidě byly založeny s cílem  totálního ovládnutí. Jejich možnosti ničit jsou obrovské. Vládnou tři sídla moci: londýnská City, Vatikán a Washington D.C. a ne lidé, které volíte, a kteří jsou jejich pouhými nástroji. Nic není, jak se zdá být. Řekl jsem vám to mnohokrát, ale málo lidí si to vzalo k srdci. To, co se teď děje v Americe, je jako z hororu. Je skoro nemožné tomu uvěřit. Bohužel je to skutečné.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon v Holandsku - 2. část PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 12 Září 2017 22:55

Kryon v Holandsku – channeling 3
Tento živý channeling Kryona byl přijat v Amsterdamu, Holandsko, 3. května 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Někteří z vás se ptali na channelování: „Kde je ten muž během procesu channelingu?“ A my vám odpovídáme: Ustupuje stranou a to je pravda. Duch nepřebírá jeho tělo. Léty cvičení se Lee naučil oddat se tomu a ustoupit stranou. A co pak skrz něj prochází, to je to, co teď slyšíte. Ale na začátku to tak vůbec nebylo, protože ještě neexistovala souhra syntaxe a angličtina byla velmi špatná. Duch mu ukazoval věci, na které se pak rozpomínal a v channelingu opakoval. Nebylo to tak jako dnes, kdy přebírá poselství z druhé strany závoje tak čistě, jak jen je to skrz člověka možné. Člověk (Lee) nad tím má plnou kontrolu a tehdy ji ještě neměla má toho ještě víc.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 337

Vyhledávání