Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Radost Ducha PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:46

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Jacksonville, Florida , 28. února 2016

Zdravím, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Už tolikrát jsem to řekl; já vím, kdo jste. Pro mnohé z vás je těžké tomu uvěřit. Jedna z prvních otázek, kterou člověk položí, když vstoupím, je: Kdo jsi?“ Jako by se jménem vždy musela být spojena nějaká jednotlivá entita. A je to proto, že vidíte mluvit jednoho člověka. Ale to není energie, která je zde v tomto okamžiku. Hlas, který slyšíte, pochází od mého partneraskrze jeho intelekt, jeho kulturu, skrze jeho vědomí. A mluvili jsme o třetím jazykutřetím jazyku, který aktivuje multidimenzionální doprovod, který vás v této místnosti obklopuje. A ten doprovod nevstupuje se mnou – už dříve jsem řekl, že přichází s vámi. Kousky a části toho, čemu říkáme božská část duše, a o čem jsme už mluvili i dnes, jsou v této místnosti díky vám. Lidská bytost je mnohem mocnější než myslíte. Když cítíte radost, když cítíte euforii, když cítíte, že se učíte, pak si uvědomujete své části, které jsou kolem vás nyní aktivovány a aktivní. A nejste sami, setkáváte se s ostatními, kteří cítí totéž a to pak vytváří doprovod.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 13.11. - 20.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:43

Milovaní,

Před vašima očima se odehrává dualita ve všech svých aspektech. Existuje širší obraz toho, o co se zde jedná. Je to bitva mezi světlem a temnotou, je to stará bitva, která se teď chýlí ke konci.Ti, kdo následují agendu, jež neslouží pro nejvyšší dobro všech, mají namále a jsou odhalovány všechny jejich taktiky a všechny jejich kroky, kterými se snaží znovu získat kontrolu.

Ti, kdo sledují naše poselství a kdo mají oči, kterými vidí, jsou plni smutku nad tím, jak vysoká je polarizace energií, vyjadřovaná těmi, kdo prohlašují, že jsou nositeli světla. Žádám vás, abyste si připomenuli naše slova o toleranci, trpělivosti a pochopení, že tato doba, která se teď ve vašem světě manifestuje, je nutnou součástí čištění a očisty toho, co se odehrává na vyšší úrovni událostí na vaší planetě, v lidských systémech a ve společenských strukturách.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 13. listopadu 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:42

Lidstvo jednohlasně zvolalo, že chce být ušetřeno třetí světové války. Clintonová, podpořená devíti zbrojařskými společnostmi, si byla tak jistá, že povede lidstvo do smrtelné nukleární války, která se postará o obrovské ztráty na životech. Takový byl její plán. Bylo zapotřebí někoho, kdo NENÍ politikem. Vystoupil Trump a ujal se své role. Získal již vše, co kdy mohl chtít. NEMĚL TO ZAPOTŘEBÍ. ALE UDĚLAL TO, ABY VÁS ZACHRÁNIL.

Celý článek...
 
Kryon - Duchovní zdravý rozum PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:40

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Ottawě, Kanada, 16. dubna 2016

                                                              Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Mnozí poslouchají a čtou tyto channelingy. Poslouchají je (nebo čtou), aby přijali slova moudrosti, naslouchali těmto energiím. Mnozí jsou si také vědomi, že je zde daleko víc, než byste čekali. Každý z těchto channelingů probíhá v přímém přenosu před skupinou pracovníků světla, kteří přichází se záměrem usednout na židli. Mohu dnes mluvit o světě, což také často dělám a mohu vám povídat o energii země, ve které se teď zrovna nacházíte, a to také dělám často. Ale to, co se dnes doopravdy děje, je to, že proměňování této planety se neděje v makrokosmu, ale v mikrokosmu vašich životů. Každý z vás, kdo tady teď sedíte nebo toto čtete, každý z vás má v uvnitř sebe kousek Stvořitele. To vytváří nádherné kvantové pole okolo vás, které cítí další lidské bytosti, ale i ta bytost, které říkáte Gaia. Jste mikrokosmem jedinečné reality. Můžete si představit, že máte dokonce své vlastní planety, které se otáčejí kolem vašeho života! Máte to, o čem se domníváte, že je pouze „vaše“ – své vlastní oslavy, své vlastní touhy, své vlastní nespokojenosti – a myslíte si, že jste v tom sami. A přece jsem teď tady, abych vám řekl něco úplně jiného.

Celý článek...
 
AA Michael - RONNA/POSVÁTNÝ PÍSAŘ - HARMONIZOVÁNÍ FYZICKÉHO * EMOCIONÁLNÍHO * MENTÁLNÍHO TĚLA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:38

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, listopad 2016

TŘI ROVINY VYŠŠÍHO VĚDOMÍ SE VYVÍJEJÍ NÁSLEDOVNĚ:

** MOSTEM K VYŠŠÍMU VĚDOMÍ JE ČAKRA SRDCE.

** SMYSLY EMOCIONÁLNÍHO TĚLA SE VYVÍJEJÍ PROSTŘEDNICTVÍM DUŠE/CENTRA SVATÉHO SRDCE.

** VĚDOMÍ MENTÁLNÍHO TĚLA SE VYVÍJÍ PROSTŘEDNICTVÍM SVATÉ MYSLI A VĚDOMÍ DUŠE.

** DUCHOVNÍ VĚDOMÁ POZORNOST SE STÁVÁ TŘETÍ SOUČÁSTÍ PROSTŘEDNICTVÍM DUŠE A TOHO, KDO V NÍ V SOUČASNÉ DOBĚ SÍDLÍ, NADDUŠE/VYŠŠÍHO JÁ.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 308

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 100 

Vyhledávání

Fotky z misí