Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Aktualizace energie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:37

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, Woodridge, Chicago 25.7. 2015

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Rád bych, abyste se všichni, včetně posluchačů a čtenářů, na okamžik pohroužili do svého nitra a popřemýšleli, co vás přivedlo k tomu, abyste si toto poselství poslechli, přečetli nebo právě teď seděli přede mnou v publiku. Zeptám se vás: co se s vámi děje, co vás přivádí na toto místo a setkání se mnou? Pokud je pravda, že reprezentuji část Tvořivého Zdroje, pak platí i to, že vás znám. Všechno to, co vám říkali o Bohu, nemusí být úplně pravdivé. Tvořivý Zdroj vašeho univerza a vaší galaxie vás zná. I já vás znám, znám vás dobře, protože jste rodinou, a proto k vám tak budu dnes večer hovořit.

Celý článek...
 
Jeshua - Tanec s temnotou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:34

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,

já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Jsem s Vámi jako blízká duše, jsem vám roven. Přijměte mě jako svého bratra. Chci být s vámi a držet vás za ruku.  Je pro mě snazší vnímat život z vyšší a širší perspektivy, než je možné pro vás z pozemské úrovně. Smyslem života na Zemi je, že se částečně ponoříte do nevědomosti, do tíhy pozemského prostředí, a že máte tuto zkušenost zevnitř. Činit tak není jednoduché, má to však svůj smysl.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA BŘEZEN 2017 - PLÁN NOVÉ REALITY PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:28

Březen nám přinese ohromné vlny Kvantových Vln, jak na osobní úrovni, tak jako kolektivu. Už cítíme, jak se k tomu vytváří energie. Jak teď víme, nejsou všechny posuny nezbytně jednoduché a hezké. Vyžadují, abychom si neustále sundávali pokřivené brýle duality a dívali se ZA vnější zdání. Kvantová Vlna nás vyzývá, abychom dále byli naprosto ostražití k tomu, kam zaměřujeme svou pozornost.

Je zde pocit, že celá naše krajina, jak vnitřní, tak vnější, je neustále ohromně přenastavována, přestože se některé věci mohou zdát takové, jako dřív. Každý měsíc tohoto roku nám přináší více prvků, které jsou Na Řadě. Víme, že jsme již prošli kolem Bodu, ze kterého Není Návratu.

Celý článek...
 
Kryonova Kniha 10 - NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ aneb Otevřeně o nejasných časech PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Duben 2017 09:08

Milí přátelé,

s radostí vám sdělujeme, že přesně uprostřed příštího týdne, ve středu. 5. dubna, vychází další kniha z řady Kryonových knih:

       Kniha 10 - NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ aneb Otevřeně o nejasných časech

alt

Předchozí Krynova kniha měla název „Nový začátek“ Jak svým obsahem, ale již i svým názvem naznačovala, že se něco změnilo a že se lidstvo posunulo do jiné doby, do nové doby. A tato nová kniha, kterou Kryon s Leem pojmenovali „Nové uspořádání“ pak pokračuje ve výkladu vysvětlování vývoje, kterým jsme jako lidstvo, pochopitelně i jako individuální bytosti, prošli.

Celý článek...
 
Ježíš - O lásce Stvořitelově a sebelásce lidských bytostí v procesu vývoje lidské společnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Duben 2017 09:00

Drahý, rád, velmi rád, opět za tebou přicházím. Přicházím za tebou na vlnách Stvořitelovy lásky, kterou tě zahaluji a naplňuji Vnímej její barvy, její krásu, její lahodnost, harmonii. Jsou to energie tak čisté, jak jen mohou pro člověka vaší skutečnosti být zobrazeny. Jste v určitém stupni vašeho vývoje a jen do úrovně tohoto stupně rozumíte řeči energií, jen do této úrovně jste schopni vnitřně tyto energie pojmout, uchopit, vstřebat a vnímat, vědět, cítit z nich to jejich poselství, a jak vyjadřují aspekty Stvořitele. A vy, když je pak uchopíte, jste schopni ve své realitě, fyzické realitě, přinášet různé obrazy a zhmotnění těchto aspektů Stvořitelovy lásky. A je zcela lhostejno, jakým způsobem tak učiníte. Zda vás to povede k napsání krásné hudby, nebo slov k té hudbě nebo jen nějaké básně nebo namalujete obraz či vytvořit jiné umělecké dílo nebo tuto energii vložíte do myšlenek, které mohou oslovit určité, třeba ii větší množství lidí a následně pak něco ve vaší lidské společnosti změnit.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 323

Vyhledávání

Fotky z misí