Transformace Poselství
Poselství
FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVENEC 2017 - ZŮSTAT PRAVDIVÍ A OPRAVDOVÍ ZA JAKÝCHKOLI OKOLNOSTÍ! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:40

Vstupujeme do druhé poloviny tohoto divokého, divokého měsíce, kde kolem dokola celé duality odletují připínáčky, které ji drží. To se stane, když Ony šroubky buď dál svazují lidstvo a my ztrácíme více našich svobod nebo se rozhodneme je odšroubovat a uvolnit držení duality. Výsledek záleží na nás...

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 9. července 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:38

V posledních deseti dnech vám byl ukázán rozsah pomoci, která byla poskytnuta lidstvu v zájmu Posunu. Bylo posíleno vaše spojení s Andromedany. Představili se Palladiáni a také s vámi pracovali. Sledovali jsme vaše překvapení, když se připojili Blue Aviani a nabídli vám pomoc a podporu. Portály velmi úspěšně pracují, jak mají. Teď si uvědomuješ, jak se změní energie a světlo při jejich příchodu na náš pozemek. Každý z nich má při ukotvení světla na Zemi jinou roli.

Celý článek...
 
Kryon - Změna paradigmatu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Červenec 2017 20:10

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Atlantě, Georgia, Massachusetts, 15. února 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Oslavujeme dnešní den, oslavujeme drobné věci jako třeba radost nebo smích. Tak často už jsme mluvili o tom, že energie smíchu a radosti je léčivá a že ji můžete vnímat. Kromě lásky překoná jakoukoli jinou emoci, kterou člověk vytváří. Emoce jsou fyzické, emoce vysílají doslova energetické vlny. Víte, že když se někdo směje, je to nakažlivé. Radost také. A kdybyste se někdy zeptali, zda na druhé straně závoje existuje radost – ano, existuje tam upřímná, opravdová radost. Je to božská emoce, která vám byla dána. Drazí, nemusíte být zrovna inteligentní bytosti, abyste žili v radosti. Emoce můžete rozpoznávat i u zvířat, ale je těžké vidět je smát se. Je to absolutně božská schopnost daná od Boha, která vám ukazuje, že máte Boha ve svém nitru.

Celý článek...
 
AA Michael - JSTE PŘIPRAVENI NA OSVOBOZENÍ? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Červenec 2017 20:09

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, červenec 2017
RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Pamatujte mí stateční, žijete uprostřed Věčnosti. Poselství o vesmírné moudrosti, které vám přinášíme nemají vytvářet více pravidel nebo vytvářet nové dogma. Naším záměrem je nastavit vaše srdce tak, aby planula láskou, a podat vám letmý výhled na to, jaká nádherná budoucnost je před vámi. Jelikož stále více lidstva cítí nespokojenost, kterou vyvolává jejich Já Duše, je velmi důležité, aby byly studovány Techniky Moudrosti Vzestupua abyste je sdíleli s lidmi kolem sebe. Vy, probuzená SEMÍNKA HVĚZD, jste ti, kteří budou nyní rozšiřovat vynořující se UČENÍ MOUDROSTI budoucnosti.

Celý článek...
 
Kryon - Lidská duš odhalená - Andělská energie na Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Červenec 2017 23:18

Milí přátelé,

rádi vám představujeme třetí a poslední ukázku z knihy Lidská duše odhalená, kapitolu, která se již do knihy nevešla.  Jde o část zabývající se anděly, tím, kým jsou a nejsou, jejich úkoly, způsobem komunikace s člověkem, jak se člověku jeví a jak je člověk polidštil, tak jako Boha. Dozvíme se skutečnou multidimenzionální pravdu o existenci a realitě andělů. Nikoliv tu,které podávají různé lidské mytologie. A současně si opět dotvoříte obraz o hloubce knihy Lidská duše odhalená, o tom v jak zevrubně popisuje souvislosti  reality lidské duše v době její inkarnace v lidském těle i mimo ni. 


Když jsem se začala duchovně probouzet, přitahovalo mne nejprve množství knih a materiálů, které napsala Doreen Virtue. Její knihy a produkty, jako sady karet, byly snadno k dostání v mnoha obchodech, které jsem navštívila. Léčivá poselství od andělů, která zapsala, konejšila mé trpící srdce a sytila můj hlad po poznání toho, co se skrývá za závojem. Doreen Virtue je zakladatelkou andělské terapie a je celosvětově známá svým spojením s anděly. Svou celoživotní práci zasvětila učení druhých, jak slyšet zprávy od andělů. Napsala více než 50 knih a vytváří stále se rozrůstající sbírku karetních sad, v nichž většinou figurují právě andělé.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 332

Vyhledávání

Fotky z misí