Transformace Poselství
Poselství
Kryon - VĚDOMÍ VAŠÍ DNA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Únor 2017 10:10

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Basileji, Švýcarsko, 14. 5. 2016

                                                    ÚVODNÍ MINI POSELSTVÍ

 Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Chtěl bych vám předat poselství o světle takovým způsobem, jak jsme o světle dosud nemluvili. Nastal čas podívat se hlubším způsobem na to, jak to všechno funguje. Můj partner ustupuje stranou.

Kolik let už slyšíte, že pracujete se světlem? Někdy jste nazýváni pracovníky světla. Tolikrát jsme už použili metaforu světla a temnoty, opakovali jsme vám, že světlo je aktivní energie a temnota pasivní energie, a že dokonce stačí i trocha světla k vymizení hodně velké temnoty.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Pravda o cestě Marie Magdaleny řečeno Marií Magdalenou a Natalií Glasson, srpen 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Únor 2017 10:08

Natalie: Nedávno jsem měla možnost navštívit Grotte de la Sainte Baume. Je to jeskyně na jihu Francie a říká se, že Marie Magdalena tam, po ukřižování, zmrtvýchvstání a nanebevzetí Ježíše, strávila většinu svého života. Jeskyně je v horách a je 45 min. ostré chůze překrásnou přírodou. Před vstupem do jeskyně jsem začala komunikovat s Marií Magdalenou a odhalila tak účel mé návštěvy a důvod proč jsem byla vedena k návštěvě Grotte. Níže najdete co jsem přijala. Jsou to informace, o které se Marie Magdalena chtěla podělit nejen se mnou, ale s každým z vás.

Celý článek...
 
Solara - ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA LEDEN 2017 - PÍRKA PTÁKA OHNIVÁKA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Únor 2017 10:07

Leden spouští naše bytí v novém roce, a tím v naprosto novém cyklu. Plodnou lednovou energii pociťujeme tak, jakoby byla zapuštěná do kusu papíru, který byl přeložen jako plizovaná látka. (skládaná sukně). Na povrchu to nevypadá, že by tam toho bylo hodně. Pomyslíme si: „Jé, tohle se dá zvládnout!“, a pak se odkryjí sklady, a roztáhnou se jako harmonika, a my vidíme úplný rozsah toho, co tam je, a zvoláme: „Jé, to je skoro nemožné!“.

Celý článek...
 
Kryon - EVOLUCE VĚDOMÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 01 Únor 2017 09:40

Tento živý channeling Kryona byl přijat ve Vídni, Rakousko, 7. 5. 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.  Vím, kde jsem, a pro ty, kteří to nevědí, jsem ve Vídni, v Rakousku. Říkám to proto, že je mnoho těch, kteří poslouchají záznam v pohodlí svého domova na mnoha místech až poté, kdy se toto setkání konalo. A vím také, kdo jste. Právě teď existuje potenciál těch, kteří budou tento záznam poslouchat (nebo číst). Pro mne to není předpovídání budoucnosti, když říkám, že vím, kdo jste. Má to souvislost s potenciály, že se posadíte a budete poslouchat (a číst) toto poselství, jak to právě teď děláte. A tak bych rád v tomto poselství znovu probral duchovní evoluci. Drazí, vy prostě nevíte, co to je. Směřujete k novému paradigmatu. Tyto posuny paradigmat probíhají pomalu, už tím procházíte, a přesto si to mnozí neuvědomují. Lidé jsou zvyklí na zlepšování úrovně. Na to, že věci, které znáte, se vylepšují, zlepšují. Ale posun paradigmatu se tomu nepodobá. Zahrnuje věci, které neznáte a které jste nikdy nezažili. Toto je skutečně evoluce Ducha – jiné druhy myšlení.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 29. ledna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 01 Únor 2017 09:37

Opět je používán na zničení lidstva postup ROZDĚLUJ A PANUJ. Vetřelci, kteří před dlouhou dobou přišli na vaši Zemi, to používají - znovu a znovu, aby vás zničili. Všechen ten hněv, pochody, vykřikování ze střech dává vaši ENERGII vašim utiskovatelům, kteří ji využijí na to, aby vás zničili. Ten HNĚV poskytuje obrovskou energii, která je použita proti vám. Hrajete přesně do rukou vašich nepřátel, zas a znovu. Hrají na vás jako na housle. Poučíte se někdy?

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 318

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 165 

Vyhledávání

Fotky z misí