Transformace Poselství
Poselství
Kryon - POLE, část I. PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Leden 2017 22:06

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Laguna Hills, Kalifornie, USA, 3.7.2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Chtěl bych, abyste se zastavili a nadechli. A teď se podívejte na realitu, kterou máte před sebou. Je krásné letní odpoledne a vy sedíte v tmavé místnosti a posloucháte muže v křesle. Říkají vám, že je to „hlas z druhé strany“. Jistěže tomu tak je, ale poskytli byste takový popis sousedovi, když se vás zeptá: „Co jsi dneska dělal?“ Pokud ano, tak se ve vašem sousedství bude hodně očí obracet v sloup

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Mistr Hilarion - Aktualizace spojení s Hilarionem, leden 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Leden 2017 22:04

Milovaní,

přicházím na křídlech lásky, abych s vámi vedl rozhovor. Svět se posouvá do další fáze a ta obsahuje zvýšené energetické frekvence. To má na váš energetický a lidský tělesný systém určité nároky. Je důležité, abyste si vyhradili jednou či několikrát denně čas na oddech a relaxaci, protože tyto energie způsobují, že se lidé cítí vyčerpáni a když se to stane, nastal čas na odpočinek a je potřebná relaxace.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – prosinec 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Leden 2017 22:02

05. 12. 2016

VÍRA A DŮVĚRA

Řekněme, že máte jeden z nejsložitějších automobilových motorů na Zemi. Řekněme, že jde o závodní auto a že ten motor má desetitisíce součástek, a vy v něm studujete jednu matku či jeden šroub. Řekněme, že neznáte podrobný plán toho motoru, ale i tak se ho snažíte složit. Jak byste vůbec mohli vidět celou věc?

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 25. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Leden 2017 21:59

Rok 2016 je téměř u konce. Pro mnohé to byl mimořádně traumatický rok, včetně tebe, má drahá. Všichni, kdo se snažili odhalovat Kabalu, trpěli. Vím, že si to vybralo daň i ve tvém případě, má drahá, ale fakt, že jsi přežila vše, co bylo na tebe zamířeno, dokazuje, že pravda zvítězí. Lidstvo nachází sílu na zkoumání všech, kdo si myslí, že mají nad vámi „moc“. SKUTEČNÍ vládci, kteří tahají za nitky vaše loutkové vlády, jsou odhalováni a odstraňováni. Vyžádá si to čas, než lidská rasa plně porozumí, jak ďábelská Kabala změnila život lidí na Zemi. Změnili vaše dějiny, aby vás zmátli. Je potřeba znát vaše pravé dějiny, jakož i to, kdo jste a co se od vás očekává. Nic, a skutečně mám na mysli NIC, co vás učili o vašich dějinách, není pravda. Všichni ti, o nichž vás učili, že si jich máte vážit, jsou ve skutečnosti vaši věznitelé. Pokaždé, když děláte znamení kříže, vlastně říkáte: SOUHLASIÍM S TÍMTO OTROCTVÍM. JSEM VAŠIM OTROKEM. Proto jsou všude vidět kříže, aby vám připomínaly vaše otroctví. Kabala ví, jak funguje lidská mysl. Vytvořili bezpočet způsobů na její ovládání. Nehrajte jejich hry, které byly vytvořeny, aby vás zotročily.

Celý článek...
 
Kryon - Jak funguje modlitba PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Prosinec 2016 20:03

Tento živý channeling byl přijat v, Baltimore, MD - 20. června 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner pociťuje vzrušení a je nadšený, protože mu právě ukazuji budoucnost. Vždy při tom dochází ke stejnému problémuchtěl by to mít hned. Staré duše, není žádný důvod ke spěchu, protože tady budete a uvidíte tobudete možná vypadat jinak, ale budete tady, abyste to prožili. Míním tím, že váš původ a vaše Akáša zde v této místnosti budou součástí budoucnosti. Je jedno, kolik je vám teď let nebo co si o tom myslíte – říkám vám, že staré duše v tom budou pokračovat dál. Posun do nové energie probíhající na této planetě je přechodný. Začnete vidět výsledky. Existuje urychlovací systém, který bude odezvou na to, co si přejete.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 314

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 180 

Vyhledávání

Fotky z misí