Transformace Poselství
Poselství
AA Michael - VYTVÁŘENÍ „NOVÉHO MOCNÉHO VY" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 12 Září 2017 22:52

*Archanděl Michael přostřednictvím Ronny, září 2017*
RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní Mistři, Nejvyšší Stvořitel zvyšuje tok Elixíru Života Vševesmírem, a to ovlivňuje celé stvoření. Nemůžete se před tím skrýt. Nemůžete to odmítnout nebo popřít. Vaše spojení, šňůra života vedoucí k vašemu Zdroji stále sílí a je stále přesvědčivější. Sílí prvek magnetizace a vy si k sobě stále silněji magneticky přitahujete to, co jste vyvolali a potvrdili jako svou realitu.Pokud věříte, že musíte žít v chudobě a zmatku, budou tyto myšlenkové formy ve vašem životě znovu posíleny a zvětšeny.Pokud jste přijali pravdu, že jste určeni k životu plnému krásy, radosti a úspěchu, odkryje se tato realita před vámi (pokud ji budete následovat až do konce a podniknete patřičné kroky, jak jsme je uvedli v našich mnoha minulých sděleních).

Celý článek...
 
Kryon - - Kryon v Holandsku -1 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Září 2017 19:18

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Amsterodamu, Holandsko, 3. května 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Nacházíme se na nádherném místě a než začneme, chceme uctít to, co se tady během věků událo – všechny události, nejen ty, které považujete za spirituální. Uctíváme také tanec, hudbu, bohoslužby, které se tu odehrály. Drazí, to vše tu zůstává a pomáhá vytvářet soutok energií, které zas podporují ty, které přijdou později.

Obvykle při prvním channelingu mluvíme o tom, že mezi vámi jsou lidé, kteří pochybují, zda je toto skutečné. Vždy se najdou takoví posluchači. Avšak dnes od toho chceme upustit a sdělit vám: Toto je mimořádná doba. Mimořádnou ji dělá to, že energie se od začátku posunu stala osobní. Mnohé z vás učili, že Bůh zná vaše jména nebo ví, kolik vlasů máte na hlavě. A přesto jste zůstávali od Boha odděleni. Říkáte: „Ach, to je pěkné, že mě Bůh tak dobře zná,aniž byste pochopili skutečné poselství, že jste součástí Stvořitele. To je totiž důvodem, proč vás Bůh zná.

Celý článek...
 
Marie - Vše je propojeno PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Září 2017 19:15

Marie skrze Pamelu Kribbe

Drazí přátelé,

Já jsem Marie, matka Jeshuy. Všechny vás v lásce a spřízněnosti zdravím. Jsme jedna rodina, propojeni prostřednictvím srdcí a nikdy od sebe nejsme oddělení. Jen v iluzi hmotné reality se zdáme být oddělení a odloučení, ve skutečnosti je však vše propojené. Duše nemohou být oddělené, jen těla mohou. Těla jsou spojena s časem a prostorem, ale duše nikoli. Duše jsou nepřetržitě propojené, jsou v procesu energetické výměny, i když to není vždy vnímatelné vašim každodenním vědomím.

Celý článek...
 
Tančit životem - Isis skrze Pamelu Kribbe PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Září 2017 19:13

Kryon v Holandsku – channeling 1

Drazí přátelé, drazí milovníci života, já jsem Isis. Jsem ptákem, který létá svobodně na nebi a užívá si energii Nebe i Země. Jsem uvnitř vás všech, a tak i vy jednoho dne budete létat osvobození od tohoto těla a jako pták budete cestovat někde jinde ve vesmíru.

Kamkoli jdete, máte uvnitř sebe dvě energie. Jedna je energie radosti, která vás udržuje v pohybu, stále hledá nové cesty, jak se vyjádřit, a vždy hledá život a dobrodružství. Energie radosti je světlo uvnitř vás. Je to vskutku to, z čeho je Stvoření složené. Když cítíte energii radosti, skutečně ji vnímáte a naplníte se jí, víte, že to, co hledáte, není mimo ni. Energie radosti je sama o sobě smyslem. Je to vyjádření života v jeho nejsvobodnější formě, nemůžete ji tedy ukořistit – radost je esencí života.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 27. srpna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Září 2017 19:11

Nezoufej, má drahá, bitva zesílila, ale není ztracena. Důvodem, proč to vypadá, že kabala má stále nadvládu, je ten, že vlastní média. Tak vám řeknou pouze to, co chtějí, abyste věděli. Ujišťuji vás, že oni si nikdy nepřipustí, že ztrácejí svůj vliv na lidstvo. Všechno používají proti vám. Jejich právní systém je nastaven proti všem lidským bytostem. Slovo magie je v právních dokumentech používáno každý den. Kabala studovala černou magii a ta jim dobře sloužila. Jsou v tom mistry. Používají ji proti vám každý den vašeho života. Teď, když jste si to uvědomili, vidíte to všude. Zaklínání je vyslovování zaklínadel, kdy jsou používána určitá slova, která mají význam a sílu, o čemž jste se nikdy neučili. Nepřijímejte jako pravdu to, co vám říkají prostřednictvím médií. To všechno je propaganda, aby vás drželi pod kontrolou. Nemohu to dostatečně zdůraznit.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 337

Vyhledávání