Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Poselství
Poselství
Jeshua - Uvíznutí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:26

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Jeshua.

Jsem mezi vámi, abych se s vámi spojil a sdílel naše energie. Energie, kterou přináším se mísí s vaší energií, s vaším světlem a moudrostí, které jste nashromáždili za všechny životy, které jste na Zemi žili. Společně takto vytváříme kanál pro objevování znalostí, jež jsou přizpůsobeny současnosti.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon ma Rapa-Nui - Channeling 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:24

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově, 27. října 2018

Zdravím Vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tohle je druhý channeling na Rapa Nui. Nacházíme se nyní na místě setkání. A ještě předtím, než vám předám dnešní poselství, řeknu vám, že tohle je zvláště důležité pro Rapa Nui. Ne pro lidi z Rapa Nui, nýbrž pro návštěvníky. Rapa Nui se zde nachází po velmi dlouhou dobu, s lemurijskou energií, a není zde nic, co by muselo být aktivováno. Není zde nic, čemu by se muselo udělit požehnání. A to proto, že tohle je lemurijská půda. A v souvislosti s tím se chci na moment zastavit. Žádám předky tohoto místa o povolení předat toto poselství. Nádherné poselství o zplnomocnění a o poctě pro všechny, jež jsou zde. A také chci poděkovat za dohody, které jsou mezi námi.

Celý článek...
 
AA Michael - Nové paprsky individuálního vyjádření PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:19

Moudrá učení od Archanděla Michaela  prostřednictvím Ronny/Svatý písař - říjen 2019

Milovaní mistři, je čas uvolnit a nechat odejít, přeměnit nebo povýšit na vyšší úroveň mnoho starých omezujících myšlenkových forem, které jste přijali jako svou osobní realitu. Pokud strávíte nějaký čas meditací a kontemplací a znovu se podíváte na struktury, které jste vytvořili a vytváříte ve své realitě Třetí a Čtvrté dimenze, což zahrnuje struktury mentální, emocionální, fyzické a éterické, a také na některá duchovní omezení, rychle určíte, že je čas uvolnit a nechat odejít mnoho svazujících vazeb, provazů, které vás poutají, abyste se mohli rychle a ladně přesunout do rozpínajícího se světa vyšších úrovní vědomí, který dává moc.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon na Rapa-Nui - Channeling 1 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:17

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově, 26. října 2018

Zdravím Vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.Tato skupina se nyní nachází na Velikonočním ostrově. Sedíme zde v pozdním odpoledni, velmi blízko soše Moai, posloucháme vítr narážející do pobřeží za jemného deště. Tohle je požehnání od Gaii, pomazání, které Vám říká: „Vítejte na tomto velmi speciálním místě.“ Chci, abyste to cítili. Abyste to přijali. A chci, abyste porozuměli, že ti, kdo znají tento ostrov, vědí, že jste tady. Tahle skupina je jiná. Je něčím víc než pouhou ezoterickou skupinou. Vy máte své oči vědomě otevřené, abyste možná mohli cítit věci, o kterých mluví jen málo lidí.

Celý článek...
 
Jeshua - Vnitřní květina PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:15

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,

já jsem Jeshua. Všechny vás dnes zdravím a zvu vás, abyste se dostali do světla sebepoznání, i když máte pocit, že je pro Vás nyní náročné být v tomto období člověkem na Zemi. Nikdy nezapomínejte na to, kým skutečně jste.Jste jiskrou světla, jež je součástí Boha, existovat je vaše právo. Nemusíte být nikdo jiný, než kým jste, neboť to, kým jste, je čisté, přirozené a správné.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 380

Vyhledávání