Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Esence Boha PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:06

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Grand Rapids, Michigan, 25. srpna 2018

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Je pro mě nemožné předat vám informaci, která je…je to taková věc, kterou musíte procítit a vstřebat…ale pokusím se. A možná tady dnes bude někdo, kdo poslouchá a porozumí lépe než kdy předtím, protože energie na této planetě se posouvá. Posouvá se do úrovně, která je více odpovídající (vhodnější) pro pozvolné probouzení pravdy. Pozvolné a jemné probouzení pravdy. Ne odhalení v tom smyslu, kdy pochodujete ulicemi a nesete transparenty, ale individuální, pozvolné probouzení.

Celý článek...
 
Kryon - NOVÝ PRACOVNÍK SVĚTLA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Říjen 2019 09:38

Tento živý channeling byl přijat v Kolumbu, Ohio, 5. května 2019

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství přijaté v Kolumbu


.Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tato skupina dnes procvičovala soudržnost (koherenci), a pokaždé, když se tak stane na setkání jako je toto, otevírá se přenos pro větší předměty lásky.

Dnes byla položena otázka: „Může nějaká skupina pomoci soudržnosti toho, kdo sedí před ní, kdo není v koherenci?“ Odpověď zní, ano. Pokud tedy dokážete rozšířit celou tuto představu pojednávané soudržnosti, tak vám řeknu, že ačkoliv by se mohlo zdát, že jde o lineární proces, je to mnohem větší než si myslíte.

Celý článek...
 
NOVÁ KNIHA - Kryon - Monika Muranyi - ŽENY LEMURIE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 03 Říjen 2019 12:57

Kryon - Monika Muranyi - Amber Wolf

ŽENY LEMURIE

Před několika sty tisíci lety, jak nás informoval Kryon, naši planetu navštívili Plejáďané. A od té chvíle se začíná datovat vznik a vývoj naší civilizace. Vývoj, který nebyl zcela přímočarý a procházel různými vývojovými stádii, než se na planetě „objevila“ lidská společnost tak, jak ji známe. alt

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – září 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:37

17. 09. 2019

TEĎ MŮŽEŠ VYRAZIT

Je zde doprovod a my jsme vám ho před chvílí popsali. Je na vás pyšný? Ach, ano. Ale je zde i jiná energie. Je to taková, kterou někteří z vás začínají cítit. Není to netrpělivost, ale přesto to tak cítíte? Je zde tlak od Ducha a ten říká:Teď to víš, můžeš vyrazit.“

Celý článek...
 
Jeshua - Kotva PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:36

Jeshua prostřednictvím Pamely

Mí drazí přátelé,

já jsem Jeshua, váš starý přítel. Všechny vás zdravím a jsem vděčný a šťastný, že jsem mezi vámi. Vnímejte mou energii, mou přítomnost. Jsem stejný, jsem spřízněná duše. Chci vás obejmout jako kamarády, nestát nad vámi, ale dotknout se vás od srdce k srdci.

Vnímejte moji vděčnost za vás. Jste odvážní, každý den pátráte po jádru sebe sama vašem „Já“ a po tom, co jste. Hledáte kotvu uvnitř sebe sama. Hluboko uvnitř víte, že na Zemi nedokážete skutečně žít, dokud toto jádro uvnitř sebe nenajdete, dokud nenaleznete onen mír, který tu je, abyste v klidu našli v životě svoji cestu.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 380

Vyhledávání