Transformace Poselství
Poselství
Kryon - VYLEPŠENÁ “INNATE” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 31 Srpen 2017 17:26

Tento živý channeling Kryona byl přijat v San José, California, 15. ledna 2017

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Toto je závěr dvou dnů, kdy se mnoho z vás zúčastnilo obou z nich. V rámci procesu je v tom kontinuita vědomí. Bylo zde toho dnes hodně, co jste mohli cítit, a stejně tak i včera, pokud jste si to dovolili. Stále jsou tací, kteří jsou frustrovaní, že necítí vůbec nic. Můžeme zde hovořit o určitých věcech, “channelovat” o určitých věcech, ale realitou zůstává, že vám nic z toho nedochází. Téměř každý, co zde sedíte, je zde za účelem “učení se”, jak sami sobě pomoci v rámci tohoto posunu. Drazí, pokud zde není žádné vaše “uznání” posunu, věci se mohou zhoršovat, protože v ”nové” energii se již nemůžete držet starého paradigmatu energie. V nové energii již nemůžete pokračovat v tom, co jste dlouho předtím dělávali. Už to nefunguje! A dříve či později uvidíte svou vlastní dysfunkci, jestliže se nebudete moci posunout k tomuto novému způsobu myšlení, této energii, která je “ochotná” vás podporovat.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA SRPEN 2017 - KOVÁNÍ V OHNI TRANSFORMACE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 31 Srpen 2017 17:20

Srpen je jedním z klíčových transformačních měsíců roku, který mnohé z nás vysune ze zóny pohodlí a přinese nám dokončení na mnoha úrovních. Je to měsíc „Očekávání Nečekaného“, který přinese ohromnou změnu. Srpen je plný divokých karet, při kterých se může stát cokoli. A nyní nevíme, které divoké karty se nás budou týkat

Celý článek...
 
kRYON - VELKÝ ÚNIK PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Srpen 2017 23:14

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Bostonu, USA, 11. března 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Každý z vás je naprosto unikátní. Pokud by se vám podařilo nějak "umřít" a porovnávat různé lidi, pak byste zjistili, že každý z vás se liší od ostatních. Biologii máte samozřejmě stejnou, ale tady v těch filtrech, s nimiž jste přišli na toto setkání, do tohoto života — je hluboký rozdíl.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 20. srpna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Srpen 2017 23:12

Nastala vaše chvíle, abyste pozvedli své vědomí: spojili se jako jeden, abyste 21. srpna přijali nádhernou energii zatmění pro celé lidstvo. Nepodceňujte důležitost tohoto zatmění. Nedovolte, aby vás Kabala rozptýlila a odklonila od této jedinečné příležitosti, kdy můžete znovu získat svou moc. Kabala se v posledních týdnech velmi snažila způsobit nepokoje, střelbu, útoky, atd., aby vás dostala do stavu strachu a zděšení a tak vám znemožnila věnovat plnou pozornost získání vaší moci zpět. Je to všechno tak jasné. Stále a stále hrají stejnou hru. Bohužel, mnozí z vás tomu padli za oběť.

Celý článek...
 
Kryon - Prastaré město Petra a Nemožná budoucnost PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Srpen 2017 17:04

Tento živý channeling Kryona byl přijatý v Petře, v Jordánsku, 14. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opět se nacházíme venku, v zemi zvané Jordánsko, v ruinách starověkého chrámu Petra. Je v něm mnoho historie a někteří z vás to zde velmi zvláštním způsobem cítí. Ne však těmi způsoby, o nichž obvykle hovoříme. Opět to musím zmínit. Je možné, že je historie živá? A pokud hovoříme o těch, kteří zde žili, budovali tento chrám a využívali ho po celé věky, je možné, že je tu určitý druh “života”, který se díky jejich vědomí zachoval? Někteří z vás ho cítí. Ale o tom dnes nechceme hovořit.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 337

Vyhledávání