Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Nové systémy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:06

Následující channeling byl přijat 27. 02. 2014 v Kelowna, Kanada

Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je čas, kdy můj partner ustupuje stranou. Musí. Trvalo mu roky, než pochopil, jak ustoupit Bohu z cesty – nepostávat tu, nepřekážet, nezkoumat a nesoudit.

Channeling se v mnohém podobá vašemu životu. A my už jsme mnohokrát řekli, že vzestup lidského vědomí a zvyšování účinnosti DNA jednou způsobí, že společnost už nebude potřebovat channeling. Že věci, které nyní slyšíte a věnujete jim pozornost, budou intuitivní a budou přicházet skrze vás díky jednomu axiomu pravdy – že Bůh je uvnitř. A na tom je založeno veškeré vaše studium, veškeré myšlenky vás pracovníků světla coby pokročilých metafyzických myslitelů na planetě. Na tom, že Stvořitel vesmíru je doslova propojen s vaší duší. Vy jste součástí plánu, součástí systému a probouzíte se do něj stejně jako kdysi starodávní – je to dokončení kruhu a vy jste nyní opět na začátku planety, kde je přijetí, pochopení a učení – a vy jste nyní připraveni to použít.

Celý článek...
 
Ariové – 15.11. 2016 - EMOČNÍ A MENTÁLNÍ CHAOS NA ZEMI A V NAŠEM BYTÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:03

 Milovaní,

energie současné doby, v níž se jako lidé nacházíte mají v sobě výrazné turbulence. Vše, co se na planetě a v lidství v posledních měsících dělo, mělo veliký dopad na celé veškerenstvo stvoření a ostatní vesmíry. Končí jedna stěžejní epocha, a právě tento konec v sobě nese mnoho záchytných linek a uzlů starého systému. Otevírá se energie nové epochy, epochy srdce, ale její rozjezd byl doposud velice bržděn. Proto i vy , lidé, tyto energie takto prožíváte. Ale tato éra, v níž stále nemohlo dojít k plnému překlopení do Světla, do energií srdce, již končí, je to otázka několika málo dnů. Chápeme, že vy, lidé, stále čekáte na důkazy, změny, tolikrát již proklamované. Vyčkejte již jen několik málo dnů. Všechny brzdy otevření cesty srdce a světla budou uvolněny. Vás, naši drazí prosím vydržte. Vydrželi jste tak dlouho, vydržte ještě několik dnů. Možnosti temna přestanou existovat. Dočkáte se potřebných důkazů.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 20.11. - 27.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:01

Milovaní,

lidstvo se vyrovnává s tím, že mnoho lidí nemůže vstřebat šok z velkých změn, které se jim ději před očima. Se zájmem sledujeme, jak se lidé vyburcovali k akci. Nicméně, většina lidí v jejich zemi učinila volbu a to je ta změna, která je teď uváděna do života. V tomto případě ti, kdo protestují a zakládají hnutí, tak činí, aniž by vzali v úvahu, že to byla většina lidí v jejich zemi, kdo hlasoval pro kandidáta,který je teď v důsledku voleb povinen nést velkou odpovědnost v nejvyšším úřadě v službě lidu své země.

Celý článek...
 
Kryon - Radost Ducha PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:46

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Jacksonville, Florida , 28. února 2016

Zdravím, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Už tolikrát jsem to řekl; já vím, kdo jste. Pro mnohé z vás je těžké tomu uvěřit. Jedna z prvních otázek, kterou člověk položí, když vstoupím, je: Kdo jsi?“ Jako by se jménem vždy musela být spojena nějaká jednotlivá entita. A je to proto, že vidíte mluvit jednoho člověka. Ale to není energie, která je zde v tomto okamžiku. Hlas, který slyšíte, pochází od mého partneraskrze jeho intelekt, jeho kulturu, skrze jeho vědomí. A mluvili jsme o třetím jazykutřetím jazyku, který aktivuje multidimenzionální doprovod, který vás v této místnosti obklopuje. A ten doprovod nevstupuje se mnou – už dříve jsem řekl, že přichází s vámi. Kousky a části toho, čemu říkáme božská část duše, a o čem jsme už mluvili i dnes, jsou v této místnosti díky vám. Lidská bytost je mnohem mocnější než myslíte. Když cítíte radost, když cítíte euforii, když cítíte, že se učíte, pak si uvědomujete své části, které jsou kolem vás nyní aktivovány a aktivní. A nejste sami, setkáváte se s ostatními, kteří cítí totéž a to pak vytváří doprovod.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 13.11. - 20.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:43

Milovaní,

Před vašima očima se odehrává dualita ve všech svých aspektech. Existuje širší obraz toho, o co se zde jedná. Je to bitva mezi světlem a temnotou, je to stará bitva, která se teď chýlí ke konci.Ti, kdo následují agendu, jež neslouží pro nejvyšší dobro všech, mají namále a jsou odhalovány všechny jejich taktiky a všechny jejich kroky, kterými se snaží znovu získat kontrolu.

Ti, kdo sledují naše poselství a kdo mají oči, kterými vidí, jsou plni smutku nad tím, jak vysoká je polarizace energií, vyjadřovaná těmi, kdo prohlašují, že jsou nositeli světla. Žádám vás, abyste si připomenuli naše slova o toleranci, trpělivosti a pochopení, že tato doba, která se teď ve vašem světě manifestuje, je nutnou součástí čištění a očisty toho, co se odehrává na vyšší úrovni událostí na vaší planetě, v lidských systémech a ve společenských strukturách.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 311

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 161 

Vyhledávání

Fotky z misí