Transformace Poselství
Poselství
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 15. října 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Říjen 2017 08:31

Má poslední slova Veronice dne 15. ledna 2004, když seděla vedle mne v Královské společnosti pro umění,, v okamžik, když jsem měl promluvit, byla: “Až nastane správný čas, má drahá, až nastane správný čas“. Začal jsem mluvit k publiku a rychle jsem odešel k Duchu. Nyní připomínám lidstvu, že nastal správný čas k tomu, abyste odstranili a odhalili vše, co drželo lidskou rasu v otroctví.

Celý článek...
 
Čtení z kvantového pole, 21.10.2017 - Jiří Lexa PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Říjen 2017 08:27

Drazí Češi,

právě zažíváte jeden z nejšťastnějších dnů ve vaší historii.Vy ještě nevidíte ten dopad, ale bude opravdu velkolepý. Právě dnes jste okusili na vlastní kůži, jak vypadá, když něčemu, co nechcete věnujete velké množství energie. A pokud věnujete energii čemukoliv, tak to zkrátka podporujete. Nechtěli jste Babiše a nechtěli jste ho tak dlouho, až vyhrál volby s náskokem, který je opravdu úctyhodný.

Berte to jako minulost, protože to už změnit nemůžete, ale můžete změnit pouze sami sebe. Ti, kteří chápou, tak s tím možná již začali a učí to další a další. Ti, kteří ještě nepochopili a tudíž nepřevzali svoji zodpovědnost, musí zkrátka protrpět tu křivdu, že došlo k něčemu, co nechtějí a po lítosti, pocitu bezmoci, křivdy a dalších nesmyslných pocitů pochopíte, že stejně můžete pouze změnit svůj postoj k dané situaci.

Celý článek...
 
Čtení z kvantového pole, 16.10.2017 - Jiří Lexa PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Říjen 2017 08:26

Milovaní Slováci a Češi,

uvědomte si, že v současné době stojíte na hranici, mezi novým a starým systémem. Ačkoliv se to tak nemusí jevit, je podstatné, co se děje ve vašich myslích a ve vás samotných. Mnoho z vás zažívá těžké chvíle. Zažíváte je v osobních životech, v práci, ale i v politických otázkách. Trápí vás doslova bezmoc, že nemůžete určité věci ve svých realitách ovlivnit. Mnozí z vás již nemají sílu bojovat a vzdávají to. Někteří zase střílí jakoby naslepo a bezvýsledně. Výsledkem je otrávený lid na Slovensku i v Čechách a každý doufáte, že s tím „někdo“ „něco“ udělá. A tady máte odpověď: Nikdo s tím nic neudělá, pokud se do toho nezapojíte svorně, jako jeden celek.

Celý článek...
 
KRYONOVA KNIHA 13 - REKALIBRACE LIDSTVA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 19 Říjen 2017 17:18

Je již zažitou tradicí, že přibližně každé 3 měsíce vychází další Kryonova kniha. Je začátek října a nakladatelství Wikina ve spolupráci s Kryonovým českým týmem přináší na český knižní trh všem fanouškům Kryonova učení a pochopitelně vůbec všem lidem v Čechách i na Slovensku, již

                                          13. Kryonovu knihu – Rekalibrace lidstva.

Základní popis knihy

Tato kniha nás posouvá v čase o dalších pár let dál k naší současnosti. Zahrnuje období od ledna 2012 do února, resp. května 2013. Tzn. období, kdy se lidstvo blížilo k onomu historicky známému mezníku v prosinci 2012, kdy Vesmír „měřil“ kvalitu naší energie, jež dala signál, že lidstvo poprvé v dějinách planety Země, jako celá civilizace, se nevydá po staré, zažité cestě ke svému zániku, jak to předešlé 4 civilizace učinily a zanikly, ale že se vydá do neprozkoumaného, nenavyklého a neznámého prostoru života. Do prostoru, který má být tvořen intuicí a láskou, nikoli zvyklostmi a strachem. Což je cesta namáhavá a velmi dobrodružná, která vytváří ve svém průběhu mnoho chaosu, ale i mnoho strachu a velkého protitlaku ze strany vládnoucí energie na planetě, energie temnoty. Té energie, která udávala tón všemu, co se na planetě odehrávalo. Té energie na jejímž podkladě byla utvářená moc a celý společensko-politický systém, neboli matrix. Což jsou vše skutečnosti, které neprobuzenou část lidstva děsily a stále děsí, protože jsou nadále plně propojeni s tímto matrixem a strach a automatické podřizování se systému je jejich navyklým způsobem žití. Nemají otevřené poznání, uvědomění o své odpovědnosti za sebe, za své činy vč. i svých emocí a pocitů. Svou sílu, tvořivou sílu své energie, plně odevzdávají systému a jeho vládcům a dá se i říci vlastníkům.

Celý článek...
 
Poselství vyššího já - Pár slov k souvislosti lásky a kvalit Přítomnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Říjen 2017 17:18

Poselství vyššího já přijal Láďa Mlčák, 15. 10. 2017
Krátce potom, co jsem zpracoval výše uvedenou výzvu ke spoelčné meditaci na podporu vítězství světla ve volbách 2017 v ČR, mi přišlo poselství od Vyššího já. Vzhledem k tomu, že má návaznost a souvislost, dávám ho i zde, vám, nejen čtenářům na FB, k dispozici.


Drahý bratře, zdravím tě v energii lásky, energii, která nás všechny spojuje. V energii, která prostupuje vše ve vesmíru, která je i součástí tvého bytí, jako celého lidstva, a k jejímuž objevování jste se vydali skrze svoje manifestování se ve fyzických tělech. Láska je to, co z vás začíná vyzařovat, co postupně zaplavuje vaše buňky a tím také stále více rezonují či vibrují vaše různá energetická pole, zvláště je třeba zdůraznit pole vašeho vědomí, vaší mysli. Vaše vědomí utváří vaše myšlenkové postoje a činy, když pak svou myšlenku propojíte s aktivním činem, aktivním chováním svého bytí, svého své tělesnosti ve společenském prostředí, svou myšlenku zhmotňujete, manifestujete ve světě hmoty.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 342

Vyhledávání