Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Je toho víc, než si myslíte PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Srpen 2019 21:01

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Laguna Hills, Kalifornie, 14. července 2018

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opět pro ty, kteří tohle dřív neviděli, bude se vám zdát, že energie, která je zapotřebí, aby byl člověk připraven začít channelovat, je příliš krátká. Protože standardní model channelingu by měl mít odstup v čase, aby se lidské bytosti mohly přizpůsobit zásadním rozdílům ve vyrovnanosti, ve vědomí, v realitě. Můj partner žije se mnou, jak jsem vám všem ukázal, že je to možné. Nemyslím žít s Kryonem, ale žít s tím božstvím uvnitř vás tak, že ho nezapínáte ani nevypínáte. Zapínat a vypínat je lineární.

Celý článek...
 
Kryon - Nejste tady náhodou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2019 21:52

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Laguna Hills, Kalifornie, 14. července 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Drazí, energie, kterou reprezentuji je multidimenzionální, někteří ji nazývají andělskou. To znamená, že si uvědomuji, kdo jste, kde jsem, co tu bylo řečeno, jaké myšlení převládá v této místnosti. Drazí, nechci vás analyzovat, ale chci vám říct především to, že na vašem životě záleží. Můj partner předává určitý potenciál. Potenciál, který jsem mu předal, věci, o kterých sní, věci, které vidí, věci, které zkoumá. Tyto věci sděluje lidem, se kterými se setkává, a sice to, že tato planeta má naději. Přichází to od starých duší, jimiž jste. Kdokoli, kdo věnuje čas poslouchání (a čtení) tohoto channelingu, nebo sedí tady v této místnosti, má atribut, že už tady na planetě dřív byl. To ještě proberu podrobněji. Ale jak už jsem tolikrát opakoval, znovu vám, kteří sedíte v této místnosti, i když tu sedíte poprvé, i když máte otázky, předám axiom – channeling samotný není žádnou náhodou. Žijete s určitým pohlavím, překonali jste r. 2012 a je zde pole potenciálů. Někdo se probudí, někdo ne, někdo to odmítne, někdo ne, to je vaše svobodná vůle.

Celý článek...
 
AA Michael - 8/8 Lví brána 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2019 21:50

Dokončete vtělení Duše, když vstupujeme do Tvořivého cyklu 2019/20
Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaní, stojíme na bodu přechodu velké změny. Můžete říct, že to tak je po mnoho let, a vážně budete mít pravdu, neboť cesta Transformace/Přeměny a Vzestupu se před vámi odkryla. Ale v tomto okamžiku a v době Portálu Lví Brány 2019 plně vstupujete do zrychleného času přeměny, který vás s sebou vezme do roku 2020 a bude kulminovat v roce 2021. Je to doba kdy uvolňujete poslední zbytky Starého a plně aktivujete proces Vtělení Duše, což je prvotní záměr procesu Vzestupu. Jak se to stane, stanete se ztělesněným světlem, ztělesněným Duchem, žijícím bez strachu cestu Tvořivé lásky, která se stala vaším osudem, když jste si vybrali se inkarnovat v této fyzické formě.

Celý článek...
 
Alex Myles - Super energetický posun 8 : 8 - Lví brána - od 26. července do 11. srpna PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2019 21:48

Kosmická energie se navýšila a byla po několik týdnů cítit velmi intenzivně – mnoho lidí se cítí vyčerpaně, s otázkou, kolik toho ještě vydrží.

Tato vysoká energetická frekvence se nachází v bodě obratu, který vyvrcholí 8. srpna během slunečního průchodu skrze konstelaci Lva, v souvislosti se spojením mezi hvězdou Sirius, Velkého Centrálního Slunce, Zemského Slunce, Zemského mřížkového bodu, Pásu Orionu a Velké Pyramidy v Gíze. Zde začneme vnímat, že se život opět usazuje do více uvolněné a zvládnutelné úrovně.

Lví Brána se aktivuje, když Země a Slunce přijdou do vyrovnání se Siriem, který je mnohem větší a zářivější než Zemské Slunce a je rozpoznán jako “Spirituální Slunce“.

Celý článek...
 
Kryon - Je Bůh příliš komplexní? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Srpen 2019 14:13

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Portlandu, Maine, USA,  1. července 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Během všech těch let (channelování) ustupuje můj partner stranou, ale zůstává tady. Tento způsob channelování je jiný, protože zatímco tu během channelingu zůstává, naučil se, že je naplněn energií, které nerozumí. Popsal to v jedné kapitole v jedné ze svých knih, že to nechápe, ale cítí to. Něco v jeho mozku to ví lépe a snaží se na to přijít. Protože je najednou vystaven energiím, o kterých nikdy neslyšel – energiím, které překračují všechno, co kdy věděl, že by mohlo existovat. Například láska, která je tak čistá, že překračuje všechno, co kdy považoval za možné. Nebo světlo, které je tak jasné, že je mimo spektrum jeho možností vidění, a které má takovou přitažlivou sílu, že jí musí odolávat. Říkám vám o tom z určitého důvodu. Chci promluvit o komplexnosti Boha. Chci o tom promluvit, protože vám chci poskytnout pár rad. Ti, kteří tu dnes sedí před mnou, mají za sebou jeden nebo dva dny, ve kterých jim toho bylo tolik předáno a prezentováno. Téměř všechno z toho se týkalo energie, a teď na konci jste v pokušení se zeptat: „Co mám udělat, až opustím tuto místnost? Jak se to všechno projeví v budoucnu? Co je z toho, co tu bylo prezentováno, nejdůležitější? A až opustím tuto místnost, zůstanou ty informace ve mně a budu si je pamatovat?“

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 377

Vyhledávání