Transformace Poselství
Poselství
Marie Magdalena - Různé vnější vlivy a jejich moc PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Prosinec 2016 20:01

Poselství Marie Magdaleny prostřednictvím Barbary Bessen, prosinec 2016

Milí přátelé,

Mnoho událostí ve světě nás stále víc provokuje. Vnímáme, co je teď momentálně hodně zjevné – neporozumění kolem prezidentských voleb, výsledky politických a ekonomických rozhovorů a rozhodnutí těch, kteří reprezentují moc. K vývoji událostí ve vnějším světě se během všech těch let duchovní přátelé většinou nevyjadřovali. Jen někdy při seminářích přišel nějaký komentář nebo vysvětlení k nějaké politické nebo hospodářské situaci, k zemětřesení a podobným událostem. Zdá se tedy, že to není „tak důležité“. Mnozí z nás si ještě skutečně neuvědomili, že své individuální životy prožíváme na základě svých myšlenek a činů.

Celý článek...
 
AA Michael - OHNIVÉ SÍLY TVOŘENÍ ZAMETAJÍ ZEMI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 09:02

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, prosinec 2016

Milovaní mistři, pamatujte si tento termín: MEMBRÁNY SVĚTLA, neboť je důležité, abyste tento koncept měli ve své hlavě jasně definovaný. Když jste začali svoji cestu iluzorními realitami Třetí/Čtvrté dimenze, byly ve vaší paměti umístěny membrány Světla. Membrány Světla byly umístěny také ke vstupní bráně vaší Svaté Mysli a vašeho Svatého Srdce. Existovala a existuje také membrána Světla obklopující vaše Třetí Oko/váš vnitřní zrak. Když vaše Vyšší Já určí, že je čas, aby se vaše Třetí Oko otevřelo, bude to, jako když nad vaše obočí přijde vlna svaté energie. Tyto zvláštní frekvence otevřou Semínka Krystalů Světla v Šišince, což zahájí schopnost mimosmyslového vnímání/jasnozřivosti.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – listopad 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:52

07. 11. 2016

DUCHOVNÍ LOGIKA

Před lety, ve starší energii, Kryon dostal otázku: Je nezbytné vyslovovat afirmace nahlas nebo si je můžeme říkat jen pro sebe? Odpověď zněla: „Říkejte si je v duchu, protože v tom nebude rozdíl.“ Nyní, ve vylepšené energii, své vyjádření změním. V této nové energii Pole zesílilo. Je dostupnější, takže se s ním můžete synchronizovat, propojit (entanglovat), snadněji než kdy dřív. Je připravené pro vás věci propojit – ať už jde o situace, biologii či vědomí. Je připravené vystavit vás vašemu vyššímu já způsobem, ve který jste v minulosti jen doufali. Hlavním nástrojem je to, když s ním budete hovořit – a právě teď jsou nejlepší způsobem vědomé hlasité afirmace.

Celý článek...
 
Jeshua - Buďte dětmi Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:49

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, Já jsem Jeshua. Jsem zde, abych vám pomohl spojit se svým nejhlubším já, vašim Kristovským-já. Dlouhý čas jste ke mně vzhlíželi jako k mistrovi a učiteli, který razí cestu, jsem však zde, abych předal tuto pochodeň vám. Cítím se tu dobře, být mezi stejně smýšlejícími lidmi, mezi přáteli. Jste mi drazí, miluji vás.

Celý článek...
 
Země - Znovu pociťte, jaké to bývalo PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:47

Země prostřednictvím Pamely

Drazí lidé, jsem hlasem Matky Země. Nesu vás po cestě vašeho lidského života. Vnímejte mě ve svých kostech, ve svém těle, v každé buňce svého těla. Zásobuji stavební kameny vašeho lidského těla.

Nejsem však ve vás přítomna jen ve fyzické rovině, jsem taktéž energetickou bytostí, která je velmi stará. Mám energii duše, spirituální život, a jen co jste se narodili na kůži mého těla, obdařuji vás svou energií, energií Země. Má energie, energie Země, se pohybuje s těmi, co na mě žijí, tj. s veškerým lidstvem. Moje energie je vnímavá k té vaší, vstřebávám ji, učím se z ní a snažím se vám poskytnout to, co vás podpoří a je pro vás dobré.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 314

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 179 

Vyhledávání

Fotky z misí