Transformace Poselství
Poselství
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 30.10. - 5.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Listopad 2016 10:12

Milovaní,

když se v těchto dnech snažíte zůstat v rovnováze a vyrovnanosti s ohledem na vše, co se děje ve sféře vaší rezonance, zjišťujete, že intenzivnější energie mají své účinky - nejenom ve vašem vlastním systému, ale ve všech, které jsou ve sféře vašeho vlivu. Energie duality jsou bouřlivé a je důležité, abyste si připomínali svůj úkol udržovat v této době světlo. Ti, kdo jsou velmi citliví vůči okolním energiím snadno chápou, že pocity, které prožíváte, jsou zejména takové, jaké jsou prožívány na úrovni kolektivního vědomí. V této době bují hodně strachu a pochybnosti - na to pamatujte - a znovu se soustřeďte a zaměřte se na to, co jste vy sami a za čím vy stojíte.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – září 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Listopad 2016 10:09

05 09. 2016

TRPĚLIVOST!

Budete muset procvičovat uvolnění se, pokud jde o synchronicitu. Poslouchejte: věci, o které mnozí z vás žádají, vyžadují to, aby se nejprve odehrály jiné věci! Uvolněte se!

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 23.10. - 30.10. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Říjen 2016 21:09

Milovaní,

systémy, které fungovaly na této planetě, se mění. Ti, kdo je vytvořili, nemají jinou volbu, než provést změny, které budou reflektovat nejvyšší dobro všech.Energie, které teď zaplavují planetu, nedovolí nic jiného, než toto. Když k těm změnám dochází, buďte v klidu - udržujte rovnováhu a vyváženost - udržujte své světlo. Je to ta nejvíce vzrušující jízda, když vzestup Země, vaší planety, pokračuje na své neodvratné cestě. Vy jste ti, na koho se my, říše vzestoupených mistrů a říše andělů, spoléháme. Vy jste světly, pochodněmi, body léčení na vaší planetě, s nimiž se spojujeme, abychom přes vás přinesli vedení, léčení, osvícení, aktivaci a ladění.

Celý článek...
 
Kryon - Plánování duší PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Říjen 2016 21:06

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, Montreal, Kanada, 18. října 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Vím, kdo jste, opakoval jsem to už mnohokrát. Channelingy nejsou odtržené od reality. Někteří z vás se diví, co se to děje tady na pódiu, kde jsem se již mnohokrát ocitl se svým partnerem. A přesto se stále ještě najdou tací, kteří se ptají: Co se to tady skutečně děje? Moji drazí, to, co tady vidíte, je velmi staré. Je to způsob, jakým Duch hovoří s lidstvem. A prastaří to již znali a měli k tomu ceremonie, jako například v Lemurii. Byla to doba intuitivního vyučování, kdy někteří lidé odložili určitou část svého vědomí stranou a umožnili vstup Tvořivému zdroji. Ve všech duchovních spisech je popsán tento způsob, jakým Duch hovoří k lidem. Dělo se to často. To, co dnes označujete za „slovo Boží“, bylo zapsáno muži a ženami pod vlivem channelingu. Popřemýšlejte o tom: Kdo je to – kdo je ten, kdo napsal ty nejhlubší a nejvýznamnější posvátné knihy ve všech civilizacích na planetě? Kdo? Vy jste to dělali… vy jste to byli. Ne nějaké bytosti, které sestoupily dolů s perem a papírem - ne, vy jste to byli. To, co tady dnes vidíte, co se odehrává na židli na pódiu, se dělo i dřív. Tímto způsobem zapsalo mnoho proroků, apoštolů a učedníků nádherné informace od Boha, přičemž láska, pokyny, oslavy a zmocnění plynuly do jejich pera přímo z Tvořivého zdroje. A tady to probíhá stejně.

Celý článek...
 
AA Michael - Tančení s Ohněm Diamantové Hvězdy - Brány 10/10 a 11/11 a Nový začátek PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Říjen 2016 21:04

Žijete v intenzivních a mocných dobách, Milovaní. V této době aktivují Diamantové Světlo a Diamantové kódy vaši Země ohnivou a výbušnou formou Diamantového Světla, kterou můžeme nazvat Ohněm Diamantové Hvězdy. Co je to Oheň Diamantové Hvězdy?

 

Je to látka vaší Vesmírné Bytosti, vaší Duše a energie Tvořivosti. Můžete ji také nazývat „Ohněm Duše“, neboť právě energie mocného elektrického ohně aktivuje Vesmírné Přání tančit ve světle ve Tvůrčích Procesech. Mohli bychom ji nazývat „Andělským Ohněm“, a právě tam Duše bere na vědomí a ocení svou Andělskou esenci a přijímá Oheň Andělské Hvězdy do svého Fyzického Ztělesnění.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 308

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 103 

Vyhledávání

Fotky z misí