Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství
Poselství
AA Michael - * Cesta duše* PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:26

Poselství AA Michaela prostřednictvím Ronny  / Svatý písař

Milovaní mistři, říkali jsme vám, že Vy jste Nádech Stvořitele.“ Je doba, která tu ještě nebyla, kdy máte potenciál vyřešit všechny minulé karmické události, přesunout se do harmonie se svou rozsáhlejší Bytostia být součástí plánu našeho Boha Otce/Matky pro rozpuk tohoto Podvesmíru. Jste připraveni, jednou pro vždy, nechat odejít všechna stará omezení a druhy víry, které vás zadržují od toho, abyste se dostali ven z bahna bolesti, nedostatku a utrpení? Dovolíte své mysli a svému srdci se otevřít vyšší moudrosti Duše a Ducha? Étery, nebo-li vyšší vibrační pole vědomí, jsou pole s rozsáhlým potenciálem, která jen čekají na to, až budou vytvarována do velkých snů a tužeb.

Celý článek...
 
Kryon - „Walk-in a zážitek blízké smrti“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:23

Tento živý channeling byl přijat v Asheville, Severní Karolína, 23. března 2019

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství přijaté v Asheville.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. To, co bude následovat, jsou nové informace o něčem velmi komplexním. Bude to považováno jako vždy za kontroverzní, [Kryon se usmívá] a ona kontroverze pochází od těch, kteří se naučili všechno o jistých duchovních atributech a kteří udržují tyto informace jako „způsob, jak to funguje“ po mnoho a mnoho let.

Celý článek...
 
Kryon - Vždy na blízku, 1. channeling Kryona v Ashville PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 14 Září 2019 17:27

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Asheville, Severní Karolína,  23. března 2019

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon magnetické služby. Pokračujeme v poselství od Adironndy (předtím channelované prostřednictvím Marilyn Harper – pozn. překl). Opravdu je vaše světlo vidět. Skutečně je tu obrovská láska ke každému člověku. Kolik channelerů vám to musí v současné době po posunu stále opakovat, abyste začali chápat, že teď je třeba předávat výuku o novém paradigmatu týkajícím se vašeho vztahu ke Stvořiteli všech věcí, k Bohu nebo Duchu, ať jej nazýváte jakkoli. Je to zcela nové paradigma, kterému někteří začínají zvolna rozumět. A toto porozumění vám přináší mír.

Celý článek...
 
AA Michael - Rychlá cesta k mistrovství Sebe PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 09 Září 2019 07:23

Poselství Archanděla Michaela ** srpen 2019
Prostřednictvím Ronny / Svatý písař

Milovaní vítězové Světla, není čas si nedůvěřovat nebo se bát selhání, a je čas přestat fušovat do spirituality. Mnozí z vás si ve svém úsilí k probuzení se k moudrosti Duše a svého Vyššího Já nevěřili. Je čas nechat své srdce zahořet touhou požadovat a potvrdit mistrovství Sebe , Svého Já, a stát se Hledačem Duše místo Hledačem potěšení. Tajemství toho, jak projít dramatické změny a zmatek transformace se vám neustále odhalují. Nicméně, vy musíte vyvinout úsilí a aktivně se snažit vstřebat a začlenit metody, které vás ochrání před selháním a které vám jsou k dispozici, pokud se máte úspěšně vézt na vrcholu vln změny v turbulentních letech, které máme před sebou. Je čas NECHAT ODEJÍT STARÉ – UDĚLAT CESTU NOVÉMU. Přesun na Vyšší úroveň a zjemnění každé Stránky / Tváře /Jiskry Božího vědomí, jakož i každé dimenze, dosahuje svého momenta s tím, jak vzácné Světlo Nejvyššího Stvořitele sahá svými paprsky paprsky až k samému okraji projeveného stvoření v tomto Podvesmíru.

Celý článek...
 
Kryon - Znepokojivé věci PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 09 Září 2019 07:20

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Laguna Hills, Kalifornie, 15. července 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Jsou tací, kteří si myslí, že channeling je něco velmi neobvyklého. Když se zeptám, zda máte schopnost napojit se na svou duši, ať už je to cokoli, a vy odpovíte: „Dobře, abych to mohl/a udělat, asi bych měl/a ustoupit z 3D a uvést se do specifického stavu, abych přijal/a božství, a pak bude má duše schopná promlouvat.“ Vítejte u channelingu. V tomto konkrétním případě můj partner nechanneluje svou duši, ale tím, že vnímá schopnost otevřít se a ustoupit stranou umožňuje božství, které tu je a vždy bylo, aby se projevilo. Můžete nechat projevit mistrovství, které jste se naučili od těch, kteří kráčeli ve svém božství dřív po této planetě.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 2 z 371

Vyhledávání