Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Áriové ARIOVÉ, červen 2013
ARIOVÉ, červen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Červen 2013 21:41
Co je třeba dělat do letního slunovratu a jakým způsobem?

Nebraňte se vodě. Ukazuje vám, jak rozsáhlé mají být změny ve vašem životě.
Vezměte si z vody příklad, neničí apriori, nemá uchopitelný tvar, je ve své podstatě blahodárná, je podstatou života samotného.
Chovejte se jako voda. Nyní vám ukázala, jakou má obrovskou sílu a jaké změny dokáže způsobit. A zlobí se snad někdo na vodu?
Neničí, pročišťuje. I vy opouštíte to staré a to není ničení, to je změna.

Záleží na úhlu pohledu. Opusťte mysl  a její posuzování, co je dobré a co špatné a splývejte s proudem svého srdce. Vaše srdce jsou v harmonii s vesmírem, jinak by netloukla. Vaše mysl stále vytváří konstrukce strachu. Kdo má tedy větší nadhled, srdce nebo mysl?

Staňte se vodou, která se prosakuje do Matky přírody, voda nevlastní, nepoutá, neohýbá násilím. Pouze plyne. Uvěřte v sílu plynutí a v sílu bytí, pak uvěříte v Boha.
Voda má všechna skupenství - dokáže se všude dostat. Buďte tedy kreativní v dosahování svých záměrů. Dosahujte jich citlivou cestou, přitom ale nezapomínejte na sílu vody. Pracujte duchovně ve hmotné sféře.

Pusťte stará schémata, která vás drží mimo víru posvátné tvorby - tvorby myšlenkou - myšlenkou vycházející ze srdce. Pozorujte obrazy a myšlenky ve svém srdci a jimi se řiďte - ty jsou pravé. Naučte se přesně rozlišovat, co je ze srdce a co je z mysli.V rámci planety probíhá očista na mnoha úrovních. Je to záležitost živlů, které se na očistě podílejí. Lidstvo na mnoha místech z toho zažívá otřesy, ale očištujě si svou karmickou zátěž. Na některých místech Země vybuchnou staré neřešené sociální záležitosti. Mocenský politický systém ještě odolá, ale jeho postoj bude velmi vratký. Podívej se teď na vaši skupinu Služebníků Světla. Mnoho lidí dokončí významnou etapu svého duchovního vývoje a začne se věnovat svému poslání. Vytvoříte nádherný květ bytostí, které si dokáží vzájemně pomáhat tím, co je jim dáno v jejich poslání.¨  

Slunce se na vás usmívá. Helios s Vestou se drží za ruce a žehnají vám.

Áriové

www.transformace.info
 

Vyhledávání