Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Akce Akce našich přátel Eva PUKLOVÁ a Igor CHAUN - PARTNERSKÉ VZTAHY A KARMICKÁ ZATÍŽENÍ
Eva PUKLOVÁ a Igor CHAUN - PARTNERSKÉ VZTAHY A KARMICKÁ ZATÍŽENÍ
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 28 Prosinec 2014 12:24
Milí přátelé,

s radostí vám přinášíme další video, které režisér Igor Chaun natočil s Evou Puklovou. Jde o asi hodinový záznam jeho rozhovoru s Evou u ní, v jejím bytě, s názvem "Partnerské vztahy a karmická zatížení", který režisér Chaun natočil 18.12. 2014, u příležitosti přípravy na VÁNOČNÍ GOSCHA SETKÁNÍ 2014, kde měla Eva své krátké, jen asi 90 minut, vystoupení. To pak proběhlo, jak jsme vás již také informoval, 21.12. 2014 v Klubu Lávka a záznam jsme na našich stránkách, již zveřejnili (ZDE).

V rámci tohoto osobního rozhovoru o základních duchovních zákonitostech, Igor Chaun hovořil s Evou na témata partnerských vztahů a projevovaných disharmonii - o příčinách a způsobech léčení, hovořili o karmickém zatížení, o andělech, jejich roli, o fyzické smrti, zda je nutná, o světelném lidství, o léčení fyzického těla, ale i léčení duchovním a dalších, velmi zajímavých tématech. Užijte si tedy toto milé povídání.

PARTNERSKÉ VZTAHY A KARMICKÁ ZATÍŽENÍ – Eva Puklová, 55 minut, (domácí rozhovor s Igorem Chaunem, 18. 12. 2014)

redakce
 

Vyhledávání