Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Akce Projekt Klíče Modrý klíč Meditace dne 25. 4. 2006 Mise v Austrálii
Meditace dne 25. 4. 2006 Mise v Austrálii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 25 Duben 2006 21:29
Poselství od stvořitele projektu Uluru: Milá sestro, otevírá se nová doba radosti v nás, doba jemného vciťování a ticha v duši. Je to další energie spojená s horou Uluru, kterou tak dobře znáte. S touto en.tiché radosti můžete lépe pročišťovat zemské brány. Pod bránou, která přijde k čištění, propojte zemské desky – čištění brány pod jižní částí Severní Ameriky – Cuba, karibik.

Postup:
- světo, čakry 12 - -12, 2. dimenze, Matka Země, Zemský krystal, seřadíme se do rovnostranného trojúhelníku a přivítáme bytosti světla, které nás budou dnes provázet.
- chrám 7 paprsků, opět trojúhelník, procítění en. sedmiplamene, vyjíždíme kanálem na Uluru. Stavíme se na náměstí u Velké pyramidy do obrazce – nejvíce to připomíná srdce. Setkáváme se s bytostí Uluru a Avatarem, bytost Uluru k nám přistupuje a vkládá nám své ruce na 6. a 4. čakru a proudem energie nám otevírá kódy naší vnitřní radosti v našich buňkách. Otevírají se v každé naší buňce, v naší auře a čakrách, prociťujeme tuto energii, zahalujeme se jí, koupeme se v ní a prociťujeme jak nás celé zalévá. Roztáhneme ji do celé aury a zharmonizujeme ji s naší aurou. V našich buňkách se aktivuje modré světlo a spolu s energií vnitřní radosti se rozlévá a plní celé naše tělo i auru. Dlouhé procítění této naší osobní energie.
- S aktivovanými těmito energiemi se přesouváme k bráně v karibiku, nejdříve vyčistíme bránu, vrátíme si energie a všechny kódy, které jsme změnili, odvedeme duše, jestliže na nás čekají, až vyčistíme celý prostor, pročistíme všechny energie se strážcem až se obejmeme. Sestupujme k zemskému povrchu, na mořském dně čistíme tento prostor a vnímáme jak se tento oživuje. Čistíme spojení zemských desek a znovu je oživujeme. Sestupujeme dolů k zemskému krystalu a čistíme propojení brány a tento koridor. Po propojení en., která branou přichází se ZK, sestoupíme ještě do chrámu 7 paprsků a znovu si uvědomíme nově otevřenou en. vnitřní radosti .
- Poděkování, konec
 

Vyhledávání