Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Akce Akce našich přátel Pár informací k několika zajímavým akcím
Pár informací k několika zajímavým akcím
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 28 Srpen 2015 13:06

Milí přátelé,

čas od času předáváme informaci o blížících se akcích našich přátel nebo akcích, které mají velký duchovní význam. A v současné době se blíží několik opravdu velmi zajímavých akcí, a my na ně rádi upozorňujeme:

1) V loňském roce jsme se v hojném počtu zúčastnili zájezdu do Bosny k tamním pyramidám. V letošním roce, se nabízí možnost opět se do bosenských pyramid podívat. Zájezd k bosenským pyramidám pořádá Dáša Eliášová z webu www.spirituala.cz, kde získáte všechny potřebné podrobné informace, vč. kontaktu na Dášu - ZDE

2) Před rokem, v květnu 2014, se v Praze, v Oboře Hvězda, uskutečnila velká meditační akce v rámci dlouhodobé akce "OBNOVA MATRICE ČESKÉHO NÁRODA". V letošním roce se v rámci celého tohoto obrodného procesu matrice českého národa bude v sobotu 29.8. 2015 od 12:00 hod. SELČ se bude konat neditační akce s názvem "Dejme sílu míru a Matrice českého národa". Bližší informace viz http://www.obrodanaroda.cz/  popř. i článek na našem webu k této akci z loňského roku - ZDE, kde jsou i informace, které cele připomínají úplnou myšlenku energetického odblokování a  obrody Matrice a Duše národa" od první akce celého cyklu v r. 2014 a který vyvrcholí v rámci 400. výročí bitvy na Bílé Hoře.v r. 1620  a následně pak obdobné 400. výročí popravy českých pánů v r. 1621, což byla de facto rituální vražda, kterou bylo zablokování matrice českého národa zakotveno.

3)  A v neposlední řadě vás chceme všechny včas informovat o chystaném 5. ročníku VEGETARIÁNSKÉHO FESTIVALU, který se uskuteční zanedlouho, příští měsíc, 26. - 27. září 2015, v Praze, na Vyšehradě. Pokud vás tato akce zajímá, bližší informace najdete na  http://www.vegetarianskyfestival.cz/

Redakce

 

Vyhledávání