Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Otevření portálu Jinové a Jangové Země - Od účastníků duchovní mise na Ukrajinu
Otevření portálu Jinové a Jangové Země - Od účastníků duchovní mise na Ukrajinu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Září 2015 17:03

Milí přátelé,

duchovní mise na Ukrajinu, kam její účastníci odcestovali 1.9. je v plném proudu. V jejím rámci již bylo splněna celá řada duchovně-energetických úkolů, světelné práce, jak tomu také říkáme. Věřme, že se to odrazí také na vývoji světelného potenciálu nejen na Ukrajině, ale i na celé planetě a napomůže to, svým dílem, k probouzení lidí, zvl. v této těžce zkoušené zemi a nastolení pravdy, lásky a míru

Významným momentem mise bylo také Otevření portálu Jinové a Jangové Země. K tomu účastníci mise provedli dvě meditace, k nimž nyní máme i my možnost se připojit a sami se na tomto slaďování Jinu a Jangu na planetě podílet, i sami v sobě. 

Níže naleznete odkazy se záznamy těchto meditací, které si můžete stáhnout do svých PC, abyste si pak meditace mohli v klidu, o svém čase, projít.  K meditacím a k významu toho portálu řekla krátké úvodní slovo i duchovní lektorka Eva Puklová, iniciátorka mise.


Všechny záznamy si můžete stáhnout z následujících odkazů. Upozorňuji, že po otevření stránky datové úložny se záznamem a po kliknutí  na modré tlačítko s nápisem "Download" se vám může, dříve než okno průzkumníka,  zobrazit karta požadující registrační údaje. Vpravo nahoře, v rohu karty, je křížek a kliknutím na něj tuto kartu odstraníte, okamžitě se objeví okno průzkumníka a můžete pak zahájit stahování do míst ve svém PC, kam se rozhodnete. Pokud se vám zobrazí rovnou okno průzkumníka, klidně pokračujte v zadávání místa uložení a  stažení.

Redakce

 

Vyhledávání