Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Áriové Meditace pro přijetí světelné vlny 21. 3. 2009
Meditace pro přijetí světelné vlny 21. 3. 2009 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 17 Březen 2009 06:20

Tuto meditaci jsme přijali na pravidelném setkání s Arii. Předávám ji pro individuální použití.

 

Meditace v den jarní rovnodennosti – světelná vlna

Na silnějším energetickém místě se propojte na bytost, která ztělesňuje tuto světelnou vlnu. Prociťte „Bytost vlny“ a poproste svou duši o sílu vhledu do své bytosti, abyste si uvědomili překážky, které máte mezi sebou a dalším vývojovým stupněm po přijetí této vibrace. Může se vám zobrazit jako bytost, či symbol – důležité je přijetí a pročištění. Toto zobrazení překážek vám ukáže vaše hlavní témata pro následující období. Zapište si je, sledujte je v meditaci, jejich vývoj v budoucnu, integraci a poučení pro vás. Aplikujte tyto nové poznatky do svého běžného života, změňte schémata, pohledy na určité situace apod. V další části meditace si pročistěte světlem a láskou PŘEKÁŽKY v přijetí vibrace této světelné vlny. Požádejte o jejich přivedení svou duši a o pomoc své vyšší já.

V závěru přivítejte jaro, skřítky, víly a další bytosti druhé dimenze, je období zrodu nového života.

Během následující doby si uvědomujte zejména programy žité ve svém životě a schémata, která nesouzní s láskou a světlem a potřebují změnit.

 

Vyhledávání