Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Ryb
Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Ryb PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Únor 2019 23:24

Astrologická předpověď Ality Zaurak

Období vodního znamení Ryb začíná 19.2.a nastává poslední fáze zimy, kdy můžeme ukončit, završit, doprožít a v lásce rozpustit záležitosti a situace, které jsme prožívali během celého uplynulého roku, tj. od 21.3 2018... Nastává hlubinné meditativní uvolnění na všech úrovních naší existence - mnohé starosti a problémy můžeme prostě přijmout a odevzdat Bohu...

Úplněk 19.2 nastává přesně v 16.55 a může mít hluboce léčivé a ozdravné účinky všeho druhu. Slunce v Rybách intenzivně napomáhá uvolnit mnohé blokace a omezení cestou lásky a odpuštění a Luna v Panně pak pomůže procítit, co naše tělo potřebuje. Tyto úplňkové dny (19.-21.2) můžeme využít k očistě a detoxikaci, důkladnému opláchnutí, propláchnutí a osvobození se od všemožných nánosů, usazenin v myšlenkách, emocích, někdy i na úrovni fyzického těla. Tak můžeme udělat prostor novému, nachystat se na příchod jara a tedy prvního zodiakálního období Berana 21.3.

Po úplňku v Rybách, až do novu 6.3 se osvobozujeme a odpoutáváme, ukončujeme a doprožíváme to, co již má a potřebuje být ukončeno. Tato doba je obzvláště vhodná pro práci se všemožnými závislostmi, strachy, nedobrými a omezujícími přesvědčeními. Můžeme se pustit všeho, na čem jsme dlouhou dobu lpěli, ať už se jedná o situace vztahové či jiné. Tato doba je obzvláště vhodná též pro všemožné terapie, hlubší léčení a odhalování příčin nemocí a jiných potíží.

Ryby nám odhalují fascinující tajemství reinkarnace - mnohé problémy mají tedy původ v mnohem vzdálenější minulosti a pomoci nám v tomto případě mohou tzv. iracionální metody, například regresní terapie. Jsme mnohem více, než toto fyzické tělo a jakmile si toto častěji a intenzivněji uvědomíme, mnohé potíže se prostě rozpustí, zmizí samy od sebe...

Po novu přidáváme do svého každodenního života nové užitečné návyky, například meditaci a podobné techniky, napomáhající zklidnit mysl a soustředit se na To, co doopravdy jsme, na svou duchovní podstatu, do svého bytostného středu, odkud můžeme prozářit a konstruktivně utvářet svou existenci.

Merkur je v mlčenlivém znamení Ryb, kde spočine neobvykle dlouho - až do 17.4. V období od 19.2 do 3.4 zažijeme "hovory s Bohem" - trojnásobnou konjunkci (spojení) Merkura s Neptunem. Vše, čemu jsme nemohli svým běžným intelektem porozumět, může být v tomto období uchopeno "jinak", naše otázky po smyslu toho, co se nám děje mohou být zodpovězeny "shůry", ve stavu rozšířeného vědomí... Stejně tak však mohou nastávat komunikační potíže či přímo chaos a zmatení v rovině běžné, lidské... Užívejme si tedy spíše vnitřní práce a sebezkoumání a zásadní rozhodnutí a aktivní řešení záležitostí ponechme a na období, kdy Merkur bude v akčním znamení Berana, tj. od 17.4.

Venuše se 1.3. přesouvá z Kozoroha do Vodnáře a bude nám po poněkud osamělejším období dopřávat více možností setkávat se v lásce a přátelství a posouvat vztahy na novou, mnohem svobodnější úroveň.

Možná se to chvílemi vůbec nebude líbit majetnickému a konzervativnímu Marsu v Býku, který bude Venuši řádně "uzemňovat" skrze napjatý aspekt kvadratura přibližně ve dnech 17. - 23.3.

Vstup Venuše do Ryb 26.3. jistě napomůže hlubšímu pochopení a usmíření zdánlivých rozporů v našem nitru i ve vztazích vnějších.

Mars v Býku se dostává ve dnech kolem 14.3. do mnohem příjemnější situace - nastane trigon mezi ním a Saturnem v Kozorohu. Naše zemité a poněkud nejisté počínání dostane jasné a přesné nasměrování, může se tak stát mnohem efektivnějším. Blahodárně to může zapůsobit na naší finanční situaci. Jednoduše si nechme od Saturna poradit, co máme dělat, co se skutečně vyplatí, co má dlouhodobý smysl...

Následující trigon Marsu a Pluta ve dnech kolem 20.3může poté napomoci udělat zásadní rozhodnutí - především v oblasti obživy, podnikání, práce atd.

Březen přináší kromě těch drobnějších i jednu zásadní astrologickou událost: vstup Urana do znamení Býka, přesně 6.3 v 9.36. Bouřlivý revolucionář se od této chvíle "usadí" v konzervativním a zemitém Býku na dalších přibližně šest let a my můžeme přivítat tuto zásadní událost, přinášející urychlení změn v oblasti ekologie, financí, jídla a na jemnější úrovni napomůže prohloubit naší sebelásku a vědomí vlastní hodnoty.

Přátelé, přeji skutečně poklidný, hluboce meditativní a ozdravný čas Ryb!

Alita Zaurak

www.mandalia.cz

(výklad horoskopu, přednášky a kurzy astrologie, cestování, meditační cd)

Hlasem vedené meditace vhodné na toto období můžete zakoupit zde a zde.

zdroj:https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10156422417165211

 

Vyhledávání