Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Meditace a návody Čistící dny Společné meditace na pomoc Zemi
Společné meditace na pomoc Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Čtvrtek, 22 Říjen 2020 00:12

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Mamince Zemi, všem bytostem říší / rostlinné, živočišné, minerální / a všem bytostem 2.dimenze / živlům ad./ a spolu se všemi vytvoříme krásné sdílení lásky a světla a to posíláme všem nemocným na planetě zemi, všem vládám, do srdce České republiky, Prahy a všem místům, které sami vyberete – do nemocnic, do změny myšlení lidí, všem nově zvoleným hejtmanům a všem, kteří rozhodují o podmínkách naší země a dalším. 

Pak naše krásné energie pošleme do energetického pole lidství, planety země  do energetického pole, světelné sítě a tam sílu lásky a světla ukotvíme a aktivujeme.

Každý svými slovy a hlavně láskou to vysílá tam, kde je potřeba něco změnit. I do své práce, společnosti, rodině apod.

 

Vyhledávání