Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Mise Mise na pomoc Zemi 20. meditační mise s Evou Puklovou – Slovensko, 6. 9.-20. 9. 2008
20. meditační mise s Evou Puklovou – Slovensko, 6. 9.-20. 9. 2008 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Transformace   
Neděle, 24 Srpen 2008 22:07

Meditační mise na Slovensko je pokračováním řady, kdy matka Země nás poprosila o pomoc. Tato pomoc je určena přírodě na planetě Zemi, která to potřebuje. Na misi se přihlašují lidé, kteří chtějí Zemi pomoci.

1. den – Odjezd z Prahy v 6,00 hod. Prohlídka metropole Slovenska BRATISLAVY. Dojezd na ubytování do Lúček.

 

Slovensko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. den – Hrad STREČNO a STARÝ HRAD – dvojice hradů, která v minulosti střežila průlom Váhu přes malou Fatru. STARÝ HRAD stojí od 13.stol. na vysokém skalním ostrohu na pravém břehu. Na druhé straně průlomu stojí na strmé skále zřícenina hradu STREČNO. Odpoledne koupání v termálním koupališti Veronika v RÁJCI. Ubytování Lúčky.

 

Slovensko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. den – MALÁ FATRA – malebná obec ŠTEFANOVÁ – výlet na Jánošikovy DIERY, které jsou součástí Národní přírodní rezervace. Projdeme soustavou soutěsek s vodopády, tůňkami, fascinujícími skalními útvary, které jsou zpřístupněny žebříky, lávkami a chodníčky. TERCHOVÁ – rázovitá obec Jánošíkovým pomníkem. Koupání v termálním koupališti LÚČKY. Ubytování Lúčky

 

4. den – Celodenní výlet do oblasti NP VELKÁ FATRA: Ružomberok – výjezd lanovkou na MALINO BRDO, pěší přechod přes VLKOLÍNEC (horská osada zapsaná na seznamu UNESCO, žijící skansen). Odpoledne koupání v termálních lázních BEŠEŇOVÁ – pestrobarevné travertinové terasy podobající se podstatně známějším v Yellowstonském NP, je zde také celoročně fungující termální koupaliště. Ubytování Lúčky.

 

Slovensko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. den – Celodenní výlet na ORAVU: ORAVSKÝ HRAD – monumentální dílo středověké pevnostní architektury stojí na vysoké vápencové skále. Rekreační oblast ORAVSKÉ PŘEHRADY. Termální koupele v ORAVICI v podhůří Roháčů nebo, v případě hezkého počasí v Oravské přehradě.Ubytování Lúčky.

 

6. den – SÚĽOVSKÉ SKÁLY – krátká vycházka z obce Lietava na jeden z nejrozsáhlejších slovenských hradů LIETAVA – zříceniny rozsáhlého hradu ze 13.stol. na vysokém útesu, krásné výhledy do okolní krajiny. Pro zájemce (ostatní návrat autobusem) sestup až do obce RÁJECKÉ TEPLICE, koupání v termálním koupališti. TURZOVKA – (zařadí se podle otvírací doby).Ubytování Lúčky.

 

Slovensko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. den – Pobyt v lázních LÚČKY. Ubytování Lúčky

 

8. den – VYSOKÉ TATRY – ŠTRBSKÉ PLESO – druhé největší jezero Slovenské části Vysokých Tater z neopakovatelnou kulisou tatranských štítů. KEŽMAROK -historický vzhled a panorama Tater činí z tohoto starobylého města nejpřitažlivější turistický cíl na Spiši.Ubytování Tatranská Kotlina.

 

Slovensko

 

9. den – PIENINSKÝ NÁRODNÍ PARK – i přes svoji malou rozlohu patří Pieniny k nejkrásnějším a nejcennějším územím střední Evropy. Za svoji divokost a malebnost vděčí hlavně činnosti Dunajce, který v nich vymodeloval známý kaňon Prielom Dunajca. Možnost plavby na pltích PRIELOMOM DUNAJCA, ČERVENÝ KLÁŠTOR, LESNICA. Výlet po vyhlídkách národního parku, kde krásu lesa doplňují rozkvetlé louky. Ubytování Tatranská Kotlina

 

10. den – SLOVENSKÝ RÁJ výlet do soutěsek. Divoká příroda, mostiky. Koupání v termálním koupališti VRBOV. Ubytování Tatranská Kotlina.

 

11. den – Monumentální SPIŠSKÝ HRAD, který svou rozlohou přes čtyři hektary je jedním z největších hradních komplexů ve střední Evropě. SPIŠSKÁ KAPITULA s katedrálou SV. MARTINA, a městským opevněním. Sídlo biskupa.TRAVENTINOVÁ KUPA SOBOTISKO – naučná stezka. ŽEHRA – starobylý kostel sv. Ducha postavený ze spišského traventinu (UNESCO). Dojezd na ubytování k Zemplínské Šíravě – Kaluža.

 

Slovensko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. den – MEDZILABORCE – muzeum Andy Warhola.Výlet do CHKO VÝCHODNÍ KARPATY. Příjezd na DUKELSKÝ PRŮSMYK. Pěší výlet přes Vojenské přírodní muzeum po Cestě hrdinů SNP. Dále si prohlédneme zdejší vzácné sakrální památky – dřevěné kostelíky. Kostel Ochrany Bohorodičky v obci KOREJOVCE a BODRUŽAL. Ubytování Kaluža.

 

13. den – Výlet v pohoří VIRHOLAT a ZEMPLÍNSKÉ ŠÍRAVY. Cesta ze střediska KALUŽA kolem VINIANSKÉHO JEZERA na VINIANSKÝ HRADNÍ VRCH a zpět k Zemplínské Šíravě přes vrch SENDEROV. V případě pěkného počasí možnost koupání v Zemplínské Šíravě. Ubytování Kaluža.

 

14. den – Odjezd. Cestou zastávky Rimavská Sobota a Nitra (obec Ivanca). Ubytování v oblasti Nitry

 

15. den – Lázně PODHÁJSKÁ – koupání, relaxace

Odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.

 

Dojezd do Prahy v nočních hodinách.

 

 

Termín: 6.9. – 20.9.08

 

Cena zájezdu: 20 os. 18 890,-Kč

25 os. 17 590,-Kč

30 os. 16 750,-Kč

40 os. 15 590,-Kč

Přihlášky zašlete co nejdříve na adresu: CK Mayer, Lidická 35, 150 00 Praha 5, Název zájezdu : Slovensko s E. Puklovou

Zálohy:
1. záloha - 5.000,- Kč - do 15.4.2008

2. záloha – 5.000,.-Kč – do 15.6.“

3. doplatek /dle přihlášených lidí - konzultujte s M.Noskovou/


Platby na účet CK Mayer: 19-8476660297/0100, var. symbol rodné číslo

Přihláška: http://www.transformace.info/dodatky/Slovensko2008/Slovensko 2008_cestovni smlouva.pdf

 

 

Na každý den je plánována meditace v přírodě nebo v místě ubytování.

 

Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, průvodce, 13 x ubytování (2 lůžk. pokoje s přísl.) z toho 7x v lázních Lúčky, 3x v Tatranské Kotlině a 3x v obci Kaluža na břehu Zemplínské Šíravy., 13 x polopenzi, pojištění léčebných výloh a storna.

 

Pokud potřebujete konkrétní informace, zavolejte:

Evě Puklové (tel: 605 531 154)

nebo

Marii Noskové, která misi organizuje (tel: 777 214872) e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Vyhledávání