Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Mistr Hilarion - Poselství pro týden 2.12. 2012 - 9.12. 2012
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 2.12. 2012 - 9.12. 2012
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 02 Prosinec 2012 21:28
Milovaní,
pokračujte ve svých disciplínách a nepolevujte. Ve světě kolem vás se toho hodně děje a je důležité, abyste zůstali uzemnění a ve stavu klidného soustředění. Vaše osobní Světlo den ode dne zesiluje  a ovlivňuje lidi kolem vás. Vy to nevidíte, ale je to tak. Jste katalyzátory změn jen díky vaší přítomnosti na své každodenní cestě po Zemi, a tak je váš vliv větší, než si vůbec můžete uvědomit, vaše Světlo je tak zářivé a poučné. Ti, kteří mají zkušenost s vaším Světlem, se dostávají do introspekce svého vlastního života a způsobu existence.

V tomto měsíci bude po celém světě probíhat mnoho Světelných aktivit, čímž vzrostou možnosti Lidstva ve všech směrech. Je čas scházet se ve velkých množstvích, aby byly otevřeny brány vyšších dimenzí a lepších možností, které se představují Lidstvu a Zemi. Jsme potěšeni vaším záměrem být součástí této významné a klíčové chvíle v cyklech času. Najděte si aktivity, které s vámi nejlépe rezonují, a věnujte se jim s tím nejlepším úmyslem pro všechny.

Stále se dívejte do svého srdce, kde můžete najít odpovědi na své otázky. Vaše Vyšší já se vám čím dál více přibližují a vedou vás. Je čas vzdát se pozemských tužeb, aby došlo k propojení s těmito vyššími aspekty svého já. I teď, kdy procházíte posunem věků a svých vlastních vědomí, budou ve vašich fyzických tělech nadále probíhat mnohé změny a pocity. Někteří mohou vnímat rychlejší bušení srdce, nepříjemné pocity na šíji a bolesti, které se druhý den posunou do jiné části těla. Jde o součást právě probíhající transformace, kde každý musí něco vydržet.

Uvnitř si udržujte prostor pro tu největší víru, mír, lásku a radost.
Buďte nosiči a zásobníky těchto vyšších energií. Coby Pochodně Světla a svodidla pro přicházející Kosmické energie, které vámi procházejí do jádra Země, poskytujete nedocenitelnou službu Božskému Plánu, jenž se nyní odkrývá. Zachovávejte si chladnou hlavu a vše bude v pořádku. Nezapomínejte pít co největší množství čisté vody, abyste byli hydratovaní a podpořili vodivost energií, které vámi procházejí. K tomu, abyste si v současné době udržovali správnou výživu svého lidského systému, jezte každý den jídla, která obsahují větší množství čerstvého ovoce a zeleniny a podílejí se na doplňování živin, jako je například spirulina a chlorofyl.

Držte si hluboko uvnitř sebe lásku našeho Stvořitele a vězte, že ve vašich vlastních životech se vše odkrývá tak, jak má. Všímejte si požehnání, kterých se vám dostává, a hledejte synchronicity, které se dějí, aby vám ukázaly, že jste bezmezně milováni ve všech směrech. Ti, kteří po této Zemi kráčí s čistým srdcem a myslí, nesmějí mít během změn žádné starosti. Přichází chvíle lepšího porozumění a pochopení. Stůjte ve svém Světle.

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání