Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Solara - Fragment Solařina Surf reportu – duben 2013
Solara - Fragment Solařina Surf reportu – duben 2013
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Duben 2013 21:51
Energie A Mu´a plně oživena

Měsíc duben není snadné popsat, protože se toho tolik děje na nesčetných úrovních, osobních i planetárních. Nacházíme se uprostřed mnoha završení, která jsou protknutá mohutnými novými počátky. Svlékáme staré kůže mnoha svých životů. Jsme ovlivňováni nesmírně rozdílnými systémy reality, dokud se zcela nevymaníme z vlivů duality a neukotvíme se v Ultra Vyšší realitě. Kolektivní zmatek, projevující se všude ve světě, nás silně ovlivňuje tím, že vytváří  extrémní okamžiky podobné surfování na rozbouřeném moři. Okolní vzduch je tak naplněný vířícími proudy chaosu a znovuzrození, že může být velkou výzvou udržet své uzemnění a jasnost/čistotu.  

Někteří lidé pociťují smutek nebo se cítí být v „Zóně Nula“ kvůli tomu, že končí naše cesta skrz Bránu 11:11. Tento smutek zmizí hned, jakmile si uvědomí, že právě začíná nejdůležitější část této nádherné cesty. Někteří se cítí nejistě nebo mají strach, protože nevidí ty očekávané změny ve vývoji, na kterých už dlouho pracujeme. Vidí pouze, jak po celém světě vyplouvá na povrch násilí a korupce. A proto se cítí tak,  jakoby nevěděli, kam se obrátit. Některé to vede zpět ke starým přesvědčením a systémům víry, zatímco jiní jsou prostě jen zmatení nebo v šoku.

Duben začíná tím, že mnoho situací a prvků v našich životech je V SÁZCE. Dospěli jsme na hlavní křižovatku. Křižovatka pro nás vždy představuje VOLBU. Kterou cestou jdeme? V tomto měsíci padnou některá důležitá rozhodnutí. Je potřeba, abychom tato rozhodnutí činili s otevřenýma očima a naslouchali při tom Poznání svého Srdce. Protože jde o důležitá životní rozhodnutí, nechceme spadnout do rozhodovacího stereotypu nebo nevědomky vytvořit takové okolnosti, které nám zabrání tato rozhodnutí dokončit.

Některé z našich nových situací (a platí to i pro vztahy) jsou na velmi hluboké rovině Poznání našeho Srdce ohromujícím způsobem ryzí/upřímné. Ale na normální vnější rovině do sebe věci vůbec nezapadají tak, jak bychom si představovali. Dříve bychom hledali jiný směr, pokud by se věci nedařilo vyřešit rychle nebo snadno, ale nyní je rezonance PRAVDY v Poznání našeho Srdce tak silná, že víme, že nemáme přemýšlet o odchodu či opuštění té situace, protože jsme beze všech pochyb na správném místě (nebo ve správném vztahu).

Dlouho jsem přemýšlela o tom, proč se to děje právě tímto způsobem. Cítím, že nám to pomáhá úplně se zbavit starých způsobů jednání. Rozbíjí to všechna naše přetrvávající očekávání  ohledně toho, jaké by věci měly být. Strhává to naše umělé opěrné sloupy a nutí nás tak spoléhat víc na naše vnitřní vědění než na vnější události a znaky. Odloupává všechny zbývající vrstvy povrchnosti a nepravdivosti. Učí nás to Nové Navigaci tím, že nás vede k novému tempu, rytmu a načasování. Vyžaduje to, abychom odhodili naše stará měřítka a posuzování a mohli tak plně přijímat to, co je TEĎ A TADY. Učíme se, že je správné mít plány a cíle, ale že je také v pořádku, pokud nevyjdou tak, jak si myslíme, že by měly. A ukazuje nám to, jak plně přijímat s nejhlubší vděčností to, kde jsme a to, co máme. Toto vše nás činí Reálnějšími, Pravdivějšími a Svobodnějšími víc než dřív.

Vše, co teď zažíváme, nám přináší novou opravdovost. Probíhá vybrušování našeho bytí do čistého a jemného bodu Pravdivosti, poctivosti a opravdovosti záměru. I naše láska je opravdovější, hlubší, reálnější a mnohem méně povrchní. Cítíme se stále lépe v tom být plně a otevřeně Opravdoví.

20. a 21.dubna loňského roku jsme vykonali na ostrově Rapa Nui (Velikonoční ostrov) důležitý Obřad 11:11´A Mu´a. (A´Mu´a znamená v Rapa Nui-ském jazyce Jít Vpřed.) Náš obřad měl tři části. Odpoledne 20. dubna jsme šli do Anakeny a prováděli Posvátné tance a Mudry 11:11. V podvečer jsme náš obřad přesunuli k patnácti sochám Moai (obří kamenné sochy) na Tongariki. Zde, během Novu, jsme zaseli semínka pro ´A Mu´a. Nový měsíc se objevil v polovině této noci. Do Tongariki jsme se vrátili v předjitřní temnotě příštího dne. Při pozorování nádherného východu slunce jsme cítili, že semínka ´A Mu´a vzklíčila. Dlouho zaseknutá kola, převody a soukolí se začaly otáčet. Poté se energie ´A Mu´a pomalu, vlna za vlnou, po celý rok rozšiřovala po planetě.

Nyní jsme dokončili/opsali celý kruh a vrátili se do měsíce energie ´A Mu´a. Ale teď už ´A Mu´a nezaséváme, nýbrž přijímáme její navýšenou energii. Toto je dokončení ´A Mu´a - ´A Mu´a je Oživena. Nyní k nám přichází ve své plné síle, uvolňuje svůj ohromný potenciál a popohání nás do situací, zkušeností, podmínek, vztahů, míst a aktivit, které jsou pro nás nejlepší.   

Během dubna, a zvláště v posledních dvou dubnových týdnech, nám Oživená ´A Mu´a přinese smršť nových informací, nových příležitostí, nových spojení, významných průlomů a nových pochopení toho, co zde máme dělat. Jsme na to připraveni. Každá manifestace ´A Mu´a povede k celému sledu průlomů a rozkvětu. Naše Nové Směry jsou pro nás konečně zpřístupněny a otevírají se pro nás. Uzemníme se poznáním, že jsme ve SPRÁVNÉM ČASE – na SPRÁVNÉM MÍSTĚ. A to nás učiní velmi šťastnými.  

Solara
www.nvisible.com

Toto je pouze malý fragment ze Solařina kompletního Surf Reportu na duben 2013. Celý Surf Report a jeho týdenní aktualizace jsou dostupné předplatitelům v angličtině, němčině, maďarštině, portugalštině, ruštině a španělštině.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Ivana M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Vyhledávání