Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Očista od E+Z dne 15.06.2024, pro všechny z poslední DŠ (09-11.06.2024)
Očista od E+Z dne 15.06.2024, pro všechny z poslední DŠ (09-11.06.2024) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Transformace   
Neděle, 16 Červen 2024 10:44

Milí přátelé,

zde je návod, odpověď na obtěžování hlukem a ostních problémů se smysly. Tento problém má teď velké množství lidí, hlavně s hlukem, čichem, mohou vnímat různé úkazy, atd.

  • Zvědomuji nastavení zbytnělých projevů smyslů vytvářejících zbytnělost emocí uzavírající tato nastavení do trvalého zpřítomňování ve vnímání a stahování pozornosti do těchto projevů smyslů. Toto nastavení zvědomuji, včetně své svobodné vůle, která je v tom obsažená, prostupuji to původem a předávám to tobě Universální světlo, rozpusť toto nastavení do nuly a uvolni moji Svobodnou vůli, které se tímto otevírám a přijímám ji Tady a teď.
  • Zvědomuji nastavení nadřazenosti vnímání skrze smysly, nad vnímáním srdcem, kde zvědomuji i svoji Svobodnou vůli, která je tam obsažená, prostupuji to původem, předávám to tobě Universální světlo, rozpusť toto nastavení do nuly a uvolni moji Svobodnou vůli. Já se tomu otevírám, přijímám ji v celém rozsahu Tady a teď.
  • Zvědomuji nastavení neměnnosti vnímání skrze smysly blokující vnímání skrze srdce. Toto zvědomuji včetně své Svobodné vůle, která je v tom obsažená, prostupuji to původem, Universální světlo, rozpouštím to do naproste nuly. Universální světlo z toho uvolňuje mou Svobodnou vůli a já se jí otevírám a přijímám ji v celém rozsahu Tady a teď.
  • Dále zvědomuji nastavení závislosti vnímání skrze smysly znemožňující trvalé vnímání skrze srdce, kdy v tomto nastavení zvědomuji i Svobodnou vůli, prostupuji to původem a Universální světlo toto nastavení rozpouštím a zároveň toto Universální světlo uvolňuje i moji Svobodnou vůli, která je v tom obsažená, já se jí otevírám a přijímám ji Tady a teď.

Udělat si to na všechny smysly a pak to třeba zkonkretizovat na ten svůj jeden problém a emoci, která to vyvolává. Budou tam ještě souvislosti, které nám ještě nevyplynuly, protože lidé mohou mít problémy s jinými smysly, vtahuje je to do reality a nevydrží být v srdci. To budou určitě UI, smysly v tom jsou zachycené na mobily atd.

 

Vyhledávání