Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Novoluní v sobotu 18. listopadu 2017 ve znamení Štíra
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 17 Listopad 2017 23:00

Novoluní nastane v sobotu 18.11.2017 ve 12:42 ve znamení Štíra. Tento den bude Slunce i Luna ve znamení ŠTÍRA!  Štír je vodní znamení, patří tedy pod živel VODY stejně jako Ryby a Rak. Štír si pamatuje stará zranění a křivdy. A toto novoluní je pomůže uzdravovat, abychom mohli začít s novým, čistým štítem.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon v Bogotě (ze seriálu „Čtyři města v Kolumbii 2014“
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Listopad 2017 20:17

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Bogotě, Kolumbie, 3. 11. 2014

                                                  Úvodní mini channeling

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. V této místnosti je velkolepost. Někteří se ptají, jestli je to skutečné. Říkám to pokaždé. Neexistuje žádný důkaz – pokud neotevřete své srdce, neproniknete skrze bariéru své víry. Je zde zvláštní druh lásky – je to láska Boha. Bůh zná vaše jméno, ne to lidské, to je snadné. Nese s sebou něco, co je někde napsané. On zná ale vaše duchovní jméno. To, které není v žádném pozemském jazyce. Je jedinečné, je ve světle. Představte si jméno a světlo s vibrací, kterou si ani představit nedokážete. Jste částí Stvořitele. To je základní Kryonovo poselství.

Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Učení o dvouplamenech
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Listopad 2017 20:14

Vy víte, že v každém muži a každé žene, vtělených na Zemi, je přítomna jak mužská, tak i ženská podstata. Ve skutečnosti, ve vašem vyšším aspektu, ve vašich Vyšších tělech nemáte pohlaví, jste androgynní. A jedině podle míry diferenciace, zhuštěním hmoty získáte zpočátku fyzické tělo a pak rysy mužského nebo ženského pohlaví. Chyba předchozích představ pozůstávala v tom, že máte mimo sebe tu část vás samých, která byla na určité etapě vývoje oddělena od vás.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 5. listopadu 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Listopad 2017 20:11

Tlak na převzetí Země eskaluje. Je to očividné i pro ty, kdo ještě nejsou plně probuzeni. Jsou používány zbraně, jaké člověk dosud neznal a které mohou způsobit požár, kde budou chtít. Lze to udělat na dálku a může to ovládat operátor od stolu. Jen si všímejte ohně v Kalifornii. To nebyly normální požáry, ujišťuji vás. Museli začít útok dříve, než původně plánovali, dříve než se vzbudí další z vás a pokusí se tomu zabránit. Abyste plně pochopili, kdo je za to odpovědný, prosím, abyste si přečetli knihu Tell the Truth and Shame the Devil (Řekni pravdu a zostuď ďábla) od Gerarda Menuhina. Přesvědčte se, aby vám neposlali brak, knihu se stejným názvem, od Meliny Marchetta. Je to typická sionistická finta, aby vám zabránili přečíst si knihu Gerarda Menuhina a dověděli se absolutní pravdu od jednoho z těch, co vědí. Doporučil jsem Veronice, aby uvedla z té knihy některá tvrzení, abyste lépe pochopili, jak je důležitá.

Celý článek...
 
Kryon - Varování týkající se mistrovství
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Říjen 2017 22:42

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Mnichově, 20. 9. 2014

Zdravím, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner ustupuje stranou – to je fráze, kterou jsme použili už mnohokrát. Popisuje muže, jehož vědomí a všechny jeho filtry budou na krátký čas odstraněny. Takto to praktikuje už 25 let – aby význam poselství byl co nejjasnější. A tak ustupuje stranou. Výsledkem je, že energie a informace, které přicházejí skrze jeho tělo, zvané channeling, budou nejčistší, jaké může projevit. Přesto s tím není hotov; a nikdy nebude. Neboť o to lidské bytosti usilují – snaží se získat mysl Boha. Všechna učení minulosti kulminují a vrcholí dneškem. A tím dneškem myslím současnost. Čas pro lidstvo, který je zajisté jiný. Použiji to znovu: toto není ezoterika vašich dědečků. Bez ohledu na to, jak říkáte ezoterické víře, opravdu se začíná měnit.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 298

Vyhledávání

Fotky z misí