Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – říjen 2019
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:34

07. 10. 2019

PŘIŘAZOVÁNÍ OSOBNÍCH ATRIBUTŮ

Pokud bychom řekli, že se světlo i tma změní, ptali byste se: „Co to znamená?“ Změní se zlo? Přijde více andělů? Lidské bytosti, proč tak tvrdošíjně přiřazujete osobní atributy fyzice?

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~

Celý článek...
 
Arkturiánská rada - Jaké budou zbývající měsíce roku 2019?
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:28

Pro zbývající část roku 2019 je pro lidstvo zřejmý potenciál, kdy se bude nadále vyvíjet „mílovými kroky“. Tento trend získává na síle všude – zejména proto, že se vám daří se napojit na moudrost všech vašich předchozích životů.

Moudrost, jež jste získali za vaše všechny životy ve vesmíru, je vám čím dál více přístupná díky integraci, kterou v období vzestupu provádíte. Vaše intuice i impulsy jsou proto silnější. Stahujete si informace rychleji a i ve spánku jste vysoce produktivní.

Celý článek...
 
Jeshua - Uvíznutí
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:26

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Jeshua.

Jsem mezi vámi, abych se s vámi spojil a sdílel naše energie. Energie, kterou přináším se mísí s vaší energií, s vaším světlem a moudrostí, které jste nashromáždili za všechny životy, které jste na Zemi žili. Společně takto vytváříme kanál pro objevování znalostí, jež jsou přizpůsobeny současnosti.

Celý článek...
 
AA Michael - Nové paprsky individuálního vyjádření
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:19

Moudrá učení od Archanděla Michaela  prostřednictvím Ronny/Svatý písař - říjen 2019

Milovaní mistři, je čas uvolnit a nechat odejít, přeměnit nebo povýšit na vyšší úroveň mnoho starých omezujících myšlenkových forem, které jste přijali jako svou osobní realitu. Pokud strávíte nějaký čas meditací a kontemplací a znovu se podíváte na struktury, které jste vytvořili a vytváříte ve své realitě Třetí a Čtvrté dimenze, což zahrnuje struktury mentální, emocionální, fyzické a éterické, a také na některá duchovní omezení, rychle určíte, že je čas uvolnit a nechat odejít mnoho svazujících vazeb, provazů, které vás poutají, abyste se mohli rychle a ladně přesunout do rozpínajícího se světa vyšších úrovní vědomí, který dává moc.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon na Rapa-Nui - Channeling 1
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Listopad 2019 16:17

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově, 26. října 2018

Zdravím Vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.Tato skupina se nyní nachází na Velikonočním ostrově. Sedíme zde v pozdním odpoledni, velmi blízko soše Moai, posloucháme vítr narážející do pobřeží za jemného deště. Tohle je požehnání od Gaii, pomazání, které Vám říká: „Vítejte na tomto velmi speciálním místě.“ Chci, abyste to cítili. Abyste to přijali. A chci, abyste porozuměli, že ti, kdo znají tento ostrov, vědí, že jste tady. Tahle skupina je jiná. Je něčím víc než pouhou ezoterickou skupinou. Vy máte své oči vědomě otevřené, abyste možná mohli cítit věci, o kterých mluví jen málo lidí.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 334

Vyhledávání